Petek 13.

DeletedUser

Guest
TMP
6.8.2009 - 13.5.2011


Pozdravljeni!

Javno objavljam, da od tega trenutka dalje pleme TMP ne obstaja več. Pleme ni aktivno že od februarja, a za ta korak sem (smo) se odločili v zadnjem tednu dni.

Čestitam plemenu KOH na zmagi. Pravijo, da je v vojni dovoljeno vse in oni so to vzeli dobesedno. Izšlo se jim je, nam se ni.

Osebno se zahvaljujem vsem svojim soborcem za izredno požrtvovalnost in tovarištvo v skoraj dveh letih igranja ter za brezštevilne lepe trenutke, doživete med tem časom. Prav tako se zahvaljujem igralcem "na drugem bregu" za dostojne boje, od samih začetkov ko še nismo dominirali niti domači kontinent K55, pa do bridkega današnjega konca TMP.

Skupaj s TMP-jem smo se v zadnjem okrnjenem vodstvu odločili končati tudi lastne igralske kariere na tem serverju, zato pričakujte na tisoče novih barbark čez nekaj dni. KOH-u je tako odprta pot do zmage na serverju, če se seveda ne bodo prej skregali med seboj. Tudi za to jim čestitam, saj so si zaslužili ker so bili vseskozi boljši tako po točkah kot številu igralcev kot ODA in številu prevzemov iz meseca v mesec.

Hkrati apeliram na Motorko da naj upošteva voljo igralcev in končno zapre registriranje na si1.

Hvala vsem in zbogom,
AtaSmrk
prvi in zadnji vodja TMP
 

DeletedUser

Guest
Sem navdušen in čemeren, vojne je konec in nekako je vse skupaj izgubilo svoj čar ko počasi ne bo več nobenega za nooblat.
Želim si, da bi lahko enako čestital TMP-ju a bi se žal lagal saj sami veste kako je bilo z vašo aktivnostjo.
So me pa redki posamezniki presenetili z njihovo aktivnostjo in znanjem oz. izkušnjami VP-ja.

No ja vojne je konec zgolj v uradnem smislu, verjamem, da se še kar dosti bivših TMP aktivnih računov ne bo kar tako predalo. Ali pač?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
No kaj naj rečem, res je , da je bilo tole že malo mučno, napadat pa noblat neaktivne igralce..oziroma sitane račune saj večina..dokler je trajalo je bilo lepo in zabavno..očitno bo počasi zmanjkalo dobrih igrlcev..no odvisno kdo bo res brisal račune in kdo se bo še naprej boril..glede na sedanje izkušnje z računi iz TMP, ki jih igrajo naprej xxx igralci..je res škoda, da se končuje bitka..nasledniki igranja niso vredni omembe..

Hvala za obilo užitkov, neprespanih noči in nekaj adrenalina (saj jaz osebno sem imel tega obilno) in seveda posledično ogromno točk..hehe

Mogoče se srečamo še na kakšnem serverju.
lp
 

*Buldozer*

Member
Reaction score
0
res je bad da so razpadli.. saj so 100% boljsi kot koh sry koh samo ko vidm vasa porocila od frendov etc.. vidm da mesate vojsko tako da.. res upam da igre se ne bo konec saj je veliko plemenov ki se bo razpustilo in po svoje drzurilo
 

DeletedUser

Guest
res je bad da so razpadli.. saj so 100% boljsi kot koh sry koh samo ko vidm vasa porocila od frendov etc.. vidm da mesate vojsko tako da.. res upam da igre se ne bo konec saj je veliko plemenov ki se bo razpustilo in po svoje drzurilo

vidim, da kar neki nabijaš..pač TMP je poražen tako ali pa drugače..če bi bli tako dobri verjetno ne bi zdej pisal o razpadu TMP..pač zdej so ostala samo še plemena ..Elita je šla verjetno pisat vodiče kako se briše račune..hehe

pod tole kar je danes napisal Mungo na skupnem forumu se pa takoj tud jaz podpišem..


JB - MUNGO danes ob 01:14 Citiraj Uredi Izbriši
Takole je ..škoda nadaljnih besed..sploh jovan..ko mi je pošiljal poročila o teh strašnih 1000 napadih..ki jih omenja že eno leto..je od tega malo morje fejkov in na pol izdealnih nukov ..ter nukov brez ovnov..tak, da res nima kej preveč za govorit..

Kar se tiče Elite..ko je prišel Nofear v to pleme sem že zdavnaj napisal na profilu in forumu, da pač bo naredu sranje in zjebal pleme..kar mu je tudi uspelo..z pomočjo gumice..isto je zdej jovan napisal kot takrat gumica..da bi lahko še ne vem kolk časa zajebaval pa se upiral..pač se ni izšlo..krivil je tudi naše pleme ko se kao nismo hotli takoj uključit v napade..pa sem mu odgovoru, da se pač vojne ne dobi v enem tednu..isto bi sedaj lahko povedal Jovanu

lepo se je blo zajebavat pa smejat na moj račun, ko so pošiljal napade iz 4-5 čuvanih računov name..pol so pa prišli po ostanek z nobli..hehe..pa kljub temu je bil izplen skromen..zdej pa jokajo, ko jih dobivajo nazaj..jaz bi tud lahko že zdavnaj nehal pa jokal kako se mi godi krivica..pač sem trmast pa sem še dons tukaj..hehe

edino tak kot je reku rfaric.. Kapo dol Dreamsnake ..mislim, da je še bolj trmast in vztrajen kot jaz..če njega ne bi bilo..bi TMP šel že zdavnaj po gobe..nimam vseh info..ampak mislim da je gor držal pol plemena

glede na današnje napade pa previdevam da se nekateri računi brišejo..ker letijo nuki iz vseh strani..po 15 in več na vas..

sicer pa je novo pleme A r t, ki nabira nove moči, da se bori naprej z borci iz vseh vetrov..ampak na žalost kakor vidim niso dostojni, da igrajo niti sim sity
 

DeletedUser

Guest
vidim, da kar neki nabijaš..pač TMP je poražen tako ali pa drugače..če bi bli tako dobri verjetno ne bi zdej pisal o razpadu TMP..pač zdej so ostala samo še plemena ..Elita je šla verjetno pisat vodiče kako se briše račune..hehe

Lepo te prosim ne nabijaj neke tja v tri dni, nekateri ljudje imajo tudi življenje izven VP če še tega nisi ugotovil.
JB - MUNGO danes ob 01:14 Citiraj Uredi Izbriši

Kar se tiče Elite..ko je prišel Nofear v to pleme sem že zdavnaj napisal na profilu in forumu, da pač bo naredu sranje in zjebal pleme..kar mu je tudi uspelo..z pomočjo gumice..isto je zdej jovan napisal kot takrat gumica..da bi lahko še ne vem kolk časa zajebaval pa se upiral..pač se ni izšlo..krivil je tudi naše pleme ko se kao nismo hotli takoj uključit v napade..pa sem mu odgovoru, da se pač vojne ne dobi v enem tednu..isto bi sedaj lahko povedal Jovanu

Mungo kdo je že to? A seveda tista oseba ki je 24/7 gor na VP da ja nebi kakšne vasi zgubil ali pa kakšnega napada spregledal. Nevem kaj imasta gumica in nofear veze z razpustitvijo TMP glede na to da obeh že nekaj časa ni med igralci TMPja. Glede Noferja nimam nič za povedat, glede gumica pa tak ma vsak človek ki vidi 1meter pred sebe kaj za povedat in to zelo zelo malo dobrega. Je pač prišel v TMP bil tam dokler ni dobil par 100 fake napadov in ga pobrisal nič novega.

lepo se je blo zajebavat pa smejat na moj račun, ko so pošiljal napade iz 4-5 čuvanih računov name..pol so pa prišli po ostanek z nobli..hehe..pa kljub temu je bil izplen skromen..zdej pa jokajo, ko jih dobivajo nazaj..jaz bi tud lahko že zdavnaj nehal pa jokal kako se mi godi krivica..pač sem trmast pa sem še dons tukaj..hehe

Lepo vas prosim nehajte pretiravat in širit laž za lažjo, za razliko od vas smo se TMPjevci držali pravil, kar za vas nemoremo rečt.

sicer pa je novo pleme A r t, ki nabira nove moči, da se bori naprej z borci iz vseh vetrov..ampak na žalost kakor vidim niso dostojni, da igrajo niti sim sity

No potem pa predvidevam da je 90% vašega plemena dobilo dostojne borce saj so sami sim city. In ne mi da niso, v mojem času kot TMPjevec sem videl več kot zadost reportor od vaših članov kjer sem se lahko samo za glavo prijel in se vprašal kje ste jih pobrali. Seveda ni čuda glede na to da ste 95% TMPheterov pobrali gor in jih naselili na vaše račune.
 
Last edited by a moderator:

Highlander

Member
Reaction score
0
tmp se je držal pravil - pa ti sam sebi lažeš, ker drugim več ne moreš


drugač pa hvala vsem za igro in uživajte življenje

lp
 

DeletedUser

Guest
tmp se je držal pravil - pa ti sam sebi lažeš, ker drugim več ne moreš


drugač pa hvala vsem za igro in uživajte življenje

lp
Seveda vi ste največji svetniki na svetu, in ni mogoče da bi kršili pravila, vedno drugi kršijo pravila. Daj Hig ne nakladaj, kot sem že prej povedal nevem kako si še upaš se na forumu prikazat, glede na to kaj si naredil.
 

Highlander

Member
Reaction score
0
pa vidim, da ti veš več kot vsi ostali :)
zgleda da si en kos jasnovidca, plus tega ne vem kaj sem tak groznega naredil, mi še ni nihče v zavezništvu povedal, če bi mi pol bi celo razmislil, zaj ko pa ti kvasariš pa me stručno boli k...... :)

odrasti že enkrat

pač si se zmotil in šel na stran poražencev, čeprav je mogoče takrat, ko si se jim pridružil zgledalo drugače
 

DeletedUser

Guest
Prosil bi da se vzdržite neprimernih komentarjev. Zgodovino pišejo zmagovalci in na kakšen način so prišli do zmage ne bo nikjer zapisano, tako da je brezpredmetno pisati o tem kdo je kako in kaj igral ali govoril.

Glede mungovega pametovanja pa sploh nebi izgubljal besed, zatrdim lahko edino da je bil nofear eden najbolj zagnanih TMP-jevcev in tudi kot oseba je zelo vredu, kdor ga ni osebno spoznal tega ne more vedeti in tudi jasno jim nikoli ne bo, da je to kar zganja neumnosti po tem forumu (se strinjam, da so dostikrat neumnosti) zgolj za draženje in kanon-futer za opravljivce, ki jih ni malo in poberejo vsako, še tako drobno kost za glodanje.

Dreamsnake je bil pa dejansko motor precej časa. Poleg vsega je pa izučil in natreniral brezštevila igralcev, željnih znanja vojne plemen. Samo kapo dol lahko rečem za takega človeka.
 

DeletedUser

Guest
pa vidim, da ti veš več kot vsi ostali :)
zgleda da si en kos jasnovidca, plus tega ne vem kaj sem tak groznega naredil, mi še ni nihče v zavezništvu povedal, če bi mi pol bi celo razmislil, zaj ko pa ti kvasariš pa me stručno boli k...... :)

odrasti že enkrat

pač si se zmotil in šel na stran poražencev, čeprav je mogoče takrat, ko si se jim pridružil zgledalo drugače

jaz se nisem nič zmotil pri odločitvi kam sem šel, nisem niti 1no minuto v kateremkoli dnevu obžaloval moje odločitve in je tudi nebom. Šel sem tja kjer so moji prijatelji, ljudje ki vem da jim lahko zaupam za razliko od vas v JB in KOH, veš nekaterim celo ni mar če so na zmagovalni strani ali ne(kar vem da je zatebe nemogoče razumet). Kot sem pa že povedal glede "kaj sem tako strašnega naredil" si glavni razlog za razpad ŠB plemena, ki bi imelo veliko vlogo v nadaljnem razvoju si1 če ti nebi za j*** vsega.
 

DeletedUser

Guest
Prosil bi da se vzdržite neprimernih komentarjev. Zgodovino pišejo zmagovalci in na kakšen način so prišli do zmage ne bo nikjer zapisano, tako da je brezpredmetno pisati o tem kdo je kako in kaj igral ali govoril.

Glede mungovega pametovanja pa sploh nebi izgubljal besed, zatrdim lahko edino da je bil nofear eden najbolj zagnanih TMP-jevcev in tudi kot oseba je zelo vredu, kdor ga ni osebno spoznal tega ne more vedeti in tudi jasno jim nikoli ne bo, da je to kar zganja neumnosti po tem forumu (se strinjam, da so dostikrat neumnosti) zgolj za draženje in kanon-futer za opravljivce, ki jih ni malo in poberejo vsako, še tako drobno kost za glodanje.

Dreamsnake je bil pa dejansko motor precej časa. Poleg vsega je pa izučil in natreniral brezštevila igralcev, željnih znanja vojne plemen. Samo kapo dol lahko rečem za takega človeka.

+1 kar se tiče komentarja.

Kar se tiče foruma je pa glih to čar le tega. Da vojno popestriš še z kako besedno vojno (v mejah normale).



No čestitke ob priznanju poraza. :)
 

DeletedUser

Guest
jaz se nisem nič zmotil pri odločitvi kam sem šel, nisem niti 1no minuto v kateremkoli dnevu obžaloval moje odločitve in je tudi nebom. Šel sem tja kjer so moji prijatelji, ljudje ki vem da jim lahko zaupam za razliko od vas v JB in KOH, veš nekaterim celo ni mar če so na zmagovalni strani ali ne(kar vem da je zatebe nemogoče razumet). Kot sem pa že povedal glede "kaj sem tako strašnega naredil" si glavni razlog za razpad ŠB plemena, ki bi imelo veliko vlogo v nadaljnem razvoju si1 če ti nebi za j*** vsega.


Ubijalec ne vem a si res tolk naiven al si pa totalni nevednež, da ne uporabim še kakšne druge besede.Tole kar si zdele napisal je največja bedarija kar ti je uspelo spesnit v tvojih miljon spamih..

Imaš srečo, da mi je MUNGO prepovedal pisat..oziroma opisat določene zadeve.. pravi, da še zdaleč ni konec serverja in ko bo konec..se bo takrat začela pisat zgodovina serverja..pa mogoče boš kej novga izvedu kar se ti itak sedaj še ne sanja..

Dejstva govorijo zase, TMP je razpadel, bilo je nekaj zeloo dobrih igralcev, tu ni kej skrivat..pač sedanjost je pa taka, da vaše Elite pač ni več..smo ostali samo še plemena, če pa zna Elita samo brisat račune..potem pa škoda besed..
 

*Buldozer*

Member
Reaction score
0
vse se zna se preobrnt in ne bom povedal kaj in kako.. sej bote sami videli vojne se ne bo tako hitr konc..
drugace pa poznam kar nekaj ljudi iz tmp in da so dobri igralci in niso 24/7.. drugace pa za jb,koh in vam podobnim (k skup drzite) isti ste kot knp.. mesano vojsko uporablate sm videl dost porocil ce pa zelite vam pa komot screen poslem ..


drugac nimam pa proti nikomor nic samo ne govort kdo je najboljsi in kdo je slab ker se vse bo,lahko preubrne in bam.
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec ne vem a si res tolk naiven al si pa totalni nevednež, da ne uporabim še kakšne druge besede.Tole kar si zdele napisal je največja bedarija kar ti je uspelo spesnit v tvojih miljon spamih..

Imaš srečo, da mi je MUNGO prepovedal pisat..oziroma opisat določene zadeve.. pravi, da še zdaleč ni konec serverja in ko bo konec..se bo takrat začela pisat zgodovina serverja..pa mogoče boš kej novga izvedu kar se ti itak sedaj še ne sanja..

Dejstva govorijo zase, TMP je razpadel, bilo je nekaj zeloo dobrih igralcev, tu ni kej skrivat..pač sedanjost je pa taka, da vaše Elite pač ni več..smo ostali samo še plemena, če pa zna Elita samo brisat račune..potem pa škoda besed..

za tvoj info mungu nebi verjel pa če bi bil zadnji človek na svetu. Ga poznam več kot zadost dobro da poznam več kot zadost njegovih laži in ustvar. Glede " če pa zna Elita samo brisat račune..potem pa škoda besed" sem ti že povedal da nekateri imamo življenje izven VP, in nihče nima pravice solit drugemu pameti da bi moral rl zapostavljat za to da bo igral VP.
 

DeletedUser

Guest
in beseda je meso postala, pa naj bo po tvoje..ker je tole spet šlo v neko drugo smer,sam to ti še povem. ..kar je zdej realnost
kdor drugemu jamo koplje sam vanjo pade

v glavnem imejte se v RL lepo še naprej.
čaw
 

DeletedUser

Guest
vse se zna se preobrnt in ne bom povedal kaj in kako.. sej bote sami videli vojne se ne bo tako hitr konc..
drugace pa poznam kar nekaj ljudi iz tmp in da so dobri igralci in niso 24/7.. drugace pa za jb,koh in vam podobnim (k skup drzite) isti ste kot knp.. mesano vojsko uporablate sm videl dost porocil ce pa zelite vam pa komot screen poslem ..


drugac nimam pa proti nikomor nic samo ne govort kdo je najboljsi in kdo je slab ker se vse bo,lahko preubrne in bam.

če je TMP tak hiper super mi pa povej kaj je fora da pošiljajo nuke v nočni bonus??? je bil tud že primer da je manjkala minuta do 7h(konec nočnega bonusa), in so leteli nuki, celo noč, ugani kdo je tu večje zgube imel??? Pa sem še nekatere vprašal kaj je zdaj to, pa ni nič blo odgovora, samo neko zavajanje... pa verjemi da tud če ubijalec napiše kdo je 24/7 mu ni za verjet ker ga tu ni že malo manj kot leto, pa tud prej je bil skoraj skos edin on gor... mamo mi velik dobrih igralcev ki so gor ko majo pač čas... glede preobrata. lahko se zgodi ampak da bi bil kak velik učinek pa dvomim... ne zanikam pa da se lahko še karkoli zgodi...

PS: Glede poročil, tud jaz sem videl kar nekej cvetk, tud napade z def v nočnega, ampak kaj če si je pač človek praznil vas? ni vse tako brez ozadja kot nabijate...
 
Last edited by a moderator:

rfaric

Member
Reaction score
0
ste imeli pa res srečo,če bi koh res znal igrat to igro bi vas moral porazit v 1 tednu tako so pa z mal klikanja in dobro voljo članov rabili kar 5 mesecev res je ta koh zanič(kaj bi šele bilo če bi znali)
 

*Buldozer*

Member
Reaction score
0
sam nek uspeva vam samo ker je tmp bil proti vam samo verjemite da se bo to spremenilo.. pocasi bodo vsi odstopali iz koha.. jb in ostali se bodo razdelili
 
Top