Petek 13.

natalija

Member
Reaction score
0
Ne vem cemu je potrebnih, ob kapitulaciji (ki je lahko tudi psiholsoka) toliko besed? Razpustitev plemena, neumen izraz, ki se v vojni ne uporablja. :D

O eliti pa toliko:
Elitne enote so enote, ki so zaradi posebnega urjenja ali drugih nadpovprecnih kvalitet (psiholoska pripravljenost, motivacija, zaupanje v vodjo...)
smatrane za superiornejse.
Posebno je poudarjena tudi visoka morala in jasni cilji.
Elitne enote, ki delujejo na nekem obmocju s svojim ravnanjem vplivajo na nasprotnika, ki se mora prilagajati v operativnem in takticnem smislu.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Pozdrav vsem,

...rada bi se zahvalila vsem soigralcem (EoW in TMP) kakor tudi vsem drugim, ki smo zaradi igre bili v stikih, prebedeli marsikakšno noč in uživali v tej igri....realnost pa je druga, obveznosti v življenju je vedno več, zato je treba določiti prioritete.

Prijetno igranje in "debatiranje na forumu" vam želim še naprej,

Lily aka. bosko28


"Moja Elita" (v vsakršnih očeh drugače videna):
- nofear
- sabina (manc)
- harli99
- ben1
- atasmrk
- fluxi
- dreamsnake
- makkam
- destroyer
- spido
- krump
- cusco
- dejan
- klankon
- louise
- bumbar
- mungo
- slovin
- ninja
- irka
- jovan
- matjazinho
- pa še nekaj ostalih...:)
 

rfaric

Member
Reaction score
0
lepo,da ste priznali poraz vendar pa me moti to,da pišete kot da mi nimamo realnega življenja,pa še kako ga imamo samo so nekateri igralci žrtvovali veliko časa da so nas pokrili predvsem pa igralci iz severa ki so neumorno pošiljali okrepitve ter sitali račune,ko je bilo to najbolj potrebno in se vsem zahvaljujem kot tudi zaveznikom,ki so dali velik doprinos k temu brisanju računov za ubežnike bo pa tudi kmalu(počasi in zanesljivo kot vedno) poskrbljeno
 

DeletedUser

Guest
Končno ste končali to bv vojno, ki se ni spremenila od takrat ko sem se še sam poslovil od VP-ja...
Čestitke KOH-u saj sem sam "navijal" za njih, če je to možno...
Wem celo zgodovino obeh plemen, zato nisem neumesten in ja ne bom se vmešal v spore, ja kaj čmo nekdo nas potegne nazaj na forum...
:)
 

gistro

Member
Reaction score
0
hja ... človek pride s dopusta potem pa to ...
gremo po vrsti:

1. čestitke KOH-u na zmagi ... ki je čista kot solza.
2. dream je največji car na tem svetu. pika.
3. ata še vedno ostaja d'best tribe leader na si1.
4. fluxd je največji faker ... itak.
5. noFear ... lahko le citiram atejev post o NF in se podpišem.
6. lilly & bosko ... pazita na saro.
7. sabina ... pazi na nf.
8. dejan ... malo manj aftershave-a pa bo vse ok.
etc. in ostala ekipa je bila več kot dobra

vsem (.si1) pa veliko sreče v RL in mogoče se še kje srečamo.

Destroyer
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni!

Javno objavljam, da od tega trenutka dalje pleme TMP ne obstaja več. Pleme ni aktivno že od februarja, a za ta korak sem (smo) se odločili v zadnjem tednu dni.

Čestitam plemenu KOH na zmagi. Pravijo, da je v vojni dovoljeno vse in oni so to vzeli dobesedno. Izšlo se jim je, nam se ni.

Osebno se zahvaljujem vsem svojim soborcem za izredno požrtvovalnost in tovarištvo v skoraj dveh letih igranja ter za brezštevilne lepe trenutke, doživete med tem časom. Prav tako se zahvaljujem igralcem "na drugem bregu" za dostojne boje, od samih začetkov ko še nismo dominirali niti domači kontinent K55, pa do bridkega današnjega konca TMP.


Mislim da je ata povedal vse, vsaj vse kar je potrebno.Tudi sam čestitam plemenu KOH za zmago.


Čas, da se tudi sam zahvalim vsem soigralcem oz soigralkam v tmp.Hvala za vse neprespane noči, vaše in moje :)..hvala za vsako minuto, ki smo jo preigrali skupaj..hvala za vse skype pogovore, ki so ponavadi trajali pozno v noč..vsekakor pa hvala, da ste mi dali priložnost spoznat en kup dobrih ljudi.

Ker ne najdem veliko časa za skype, bi se še rad tukaj napisal par besed o par prav posebnih ljudeh..

Ata, eden in edini..vsekakor eden najboljših vodij in igralcev kar sem jih spoznal v tw..upam da se kmalu vidima na piru.

Dream, vedno si skrbel, da so ble moje scripte v top formi, vedno bil pripravljen popazit na sitte, ki sem jih imel preko glave..O tvojem igranju je pa tako bilo povedanega že preveč :)

Des, nasmej me :p .. ti ves o cem govorim..

Nf, sem bil navajen da me vsak dan pokličeš vsaj 3 krat..kje se skrivaš, se bojiš za tamalo?:)

Lily, z eno besedo lily..kot je rekel že des, pazita na saro..

Dejan, ustanovitelj tmp..hvala!..se vidima jutri?

Vsem obilo užitkov in pa dolgo in zdravo življenje.;)

:desno:TMP vedno v srcu. :)
 
Last edited by a moderator:

rfaric

Member
Reaction score
0
Očitno bo res potrebna nova anketa o zapiranju prijav.:)

mislim,da ne rabiš ankete ker veliko igralcev ni več aktivna sploh pa ne na forumu in bojo glasovali večina tisti z 1 ali par vasjo zato predlagam,da kar zapreš ta svet,ker tudi drugi ne mislimo večno klikat in čakat da se mali igralci razvijejo,da jih lahko sploh napadeš...
 
Last edited:

Flako

Member
Reaction score
0
Očitno bo res potrebna nova anketa o zapiranju prijav.:)

Si že pomislil na in game anketo(takšne kot uporabljajo na .net serverjih) in ne na forum ankete, ker so tako zelo netočne, da je kar hudo.
In še tam bi glasovala večja masa ljudi, in bi posledično pridobil natančnejše podatke...
 

DeletedUser

Guest
čestitam KOHu....



o TMP(bolših igralcih) je pa itak že vse napisano...
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
res je bad da so razpadli.. saj so 100% boljsi kot koh sry koh samo ko vidm vasa porocila od frendov etc.. vidm da mesate vojsko tako da.. res upam da igre se ne bo konec saj je veliko plemenov ki se bo razpustilo in po svoje drzurilo

pa ti morš vedno najbolj pameten bit ha?

koliko se spomnim, v špilu glih nisi bil neki biser ne ;)

Sicer pa, res je da već ni elitnega plemena, so še pa zmeraj elitni igralci, tako da za mene še vojna ni končana. Dokler ne vidim juga modrega na karti, bom noblal in napadal še naprej.

Bojim se pa tega da bo marsikdo brisal račun, in bo na svetu veliko več barbarov, kar pa posledično tudi pomeni da bo prej konec serverja 1. Mislim pa da na s1 več ne bo nekih bistvenih sprememb.

Skratka za mene še TMP živi, samo ne več na "papirju".

(Se opravičujem za slovnične napake, dolg dan je za mano, tako da nisem več najbolj funkcionalen)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Saj ne rabi imeti opravkov, statistika govori zase, ko se vidi, da so te še K-n-Pjevci nooblali :D
 

Negro123

Banned
Reaction score
0
Tmp bo v nasih srcih ostal za vedno kot junaki.

Koh pa ze prvic, ko sem prisel na si1 sm vedel, da bojo uspeli na tem svetu, ceprav z nekaj tezavami :p

Drugace pa vam tudi jaz cestitam, ceorav sm naviju za legende(tmp) :(
 

*Buldozer*

Member
Reaction score
0
salah jst sm tut lahk pameten 20 vs 1 pa mesana vojska a si pogledal kdo je foxxy-ja,pero josta pa ostale knp zavzel?... nisi ane;) tako da za knp pa sploh ne bom zgubljal besed ker mesajo vojsko tok k pol koha pa ostalih plemen k skup drzijo sam na koncu "cistjo vasi" (itak 30 vasi:p)..

cestitate za brez veze ker se ni konec.. vse se lahk spremeni.. tok k pol ljudi ni vedli za tmp.. tok pol ljudi neve kaj bo z koh
 

DeletedUser

Guest
salah jst sm tut lahk pameten 20 vs 1 pa mesana vojska a si pogledal kdo je foxxy-ja,pero josta pa ostale knp zavzel?... nisi ane;) tako da za knp pa sploh ne bom zgubljal besed ker mesajo vojsko tok k pol koha pa ostalih plemen k skup drzijo sam na koncu "cistjo vasi" (itak 30 vasi:p)..

cestitate za brez veze ker se ni konec.. vse se lahk spremeni.. tok k pol ljudi ni vedli za tmp.. tok pol ljudi neve kaj bo z koh

LOL WTF? K-n-P ni težko noblat, se vidi da so večinoma začetniki. In ja, vojne KoH + zavezniki proti TMP + zavezniki je konec, tako da ne nakladaj... So pa še igralci, ki pa so na listi za čiščenje, oz. tista mala plemena ki bodo pač dokončana.
 

DeletedUser

Guest
LOL WTF? K-n-P ni težko noblat, se vidi da so večinoma začetniki. In ja, vojne KoH + zavezniki proti TMP + zavezniki je konec, tako da ne nakladaj... So pa še igralci, ki pa so na listi za čiščenje, oz. tista mala plemena ki bodo pač dokončana.

TMP + zaveznik. Imeli smo samo enega zaveznika v nasprotju z vami ko ste pač morali 3 ali 4plemena rekrutirat da so vam pomagala in ne pozabimo vse tiste noobe na 90% KOHovih accjih ki ste jih rekrutirali.
 
Top