Pkrepitve

DeletedUser

Guest
ALI SO DOVOLJENE OKREPITVE pošiljanje okrepitev igralcev iz iste internetne povezave
 

DeletedUser

Guest
Hehe pol bi meu lahko usak 5 računov pa bi si skos pošilu okrepitve.
Ne bi blo pravično :D

Lp
 

DeletedUser

Guest
§2) Skupna internetna povezava

Ko si igralca delita(imata) isto internetno povezavo niso dovoljene nobene interakcije, (velja še 24 ur po prenehanju). Ni dovoljeno podpirati, okrepiti, napadati drugega, ter skupaj koordinirano napadati. Igralci, ki si delijo povezavo morajo počakati najmanj 3 tedne preden lahko spet, pošiljajo surovine in okrepitve (koordinacija enot pri enem igralcu). To pomeni 3 tedne po tem, ko je bil izvršen zadnji ukaz. To ne vključuje čuvanja računa, ker je to le začasna rešitev in je lahko poslano na drugo povezavo. Pogosta ali redna povezava iz istega naslova mora biti prijavljena(Nastavitve -> Deljenje internetne povezave) in začasno so prepovedane tudi vse interakcije med tema računoma.

kopirano iz http://si1.vojnaplemen.si/help2.php?article=rules
 

DeletedUser

Guest
Igralci, ki si delijo povezavo morajo počakati najmanj 3 tedne preden lahko spet, pošiljajo surovine in okrepitve (koordinacija enot pri enem igralcu).

ali je to pravilono ? na nemskem je potrebno 48 ur pocakti, potem je dovoljeno
na spolsno, ni dovoljeno, iz enega preklucka skupne koordinatie narediti ... pomislite, ce ste v soli, ali pa na sihtu .... tam je na koncu IP enaka ... :p

3 tedne, sem brez besed -.-
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
jaz tega stavka sploh na razumem kaj zdej je dovoljeno ali ni dovoljeno pošiljati okrepitve kaj pomeni to o treh tednih jaz pa sestra igrava igrico že en mesec a si zdej lahko pošiljava okrepoitve ali na smeva
 

DeletedUser

Guest
ne , nikakor ne smeta , ti ne nje, in ona ne tebi, ce imate istega preklucka
 

DeletedUser

Guest
če igrata obe od doma in mata isti IP, potem si ne smeta pomagati med seboj.
ker kdo pa loh verjame da sta to dve osebi? jest bi si naredu 5 acc. in bi igrou z njimi, si pošilou surovine in vojsko u en mest. tko bi se 5x hitrej razviju k ostali okol mene.
 

DeletedUser

Guest
Jst si bi že naredu 10 računov pa bi zdej že mel lahk 42.000 točk..
Zaradi tega je pač prepovedan..
 

DeletedUser

Guest
3 tedne, sem brez besed -.-

tudi na .net je tako..

If you have registered a shared connection, then you are never allowed to interact with the player(s) you are sharing a connection with. Co-ordination within a 3-week period is forbidden if you are sharing a connection. This means that at least 3 weeks must have passed from the date of the last command sent by one player before another player on the connection can start sending commands to the same player.

kopirano iz: http://www.tribalwars.net/rules.php
 
Top