Pleme Chucky

janci89

Member
Reaction score
0
Hi,The Chucky tribe is here. Wanna Play?

Predstavljam vam pleme: The Childs play



~Že pred začetko s9, sta se na zunanjem forumu udarila dve premadi
SPQR in Guit. Z besedami o njuni nepremagljivosti.
To je prišlo na naše uho in tako smo se odločili, da se tudi mi odpravimo na s9.


user_image.php



~In v nekaj dneh se je zbrala zasedba igralcev, ki so jih prijateljske vezi stikale že na prejšnih svetovih.
Po nekaj dneh pogovorv sta se določila stran neba na katerem bo pleme začelo (SZ), ter ime plemena (chuky).
Sedaj smo tu na s9 kjer se z pogumom borimo za osvojitev našega kontinenta.

~Stanje na lestvici:
[SPOIL]
uvrstitev.png
[/SPOIL]

~Kot kaže lestvica premaganih v napadu, sodimo v sam vrh po številu vojske;).
Smo pa zelo priljubljeni pri naših prečudovitih sosedih, ki nas tako z veseljem napadajo in se lomijo na naši obrambi.


~Ter premagani:
[SPOIL]
brez-naslova.png
[/SPOIL]



~Ker so vsa ostala plemena pobrala vse dobre igralce smo se mi noobi združili
da jim naredimo mal gužvo :D





~Rekrutiranje novih igralcev je tako rekoč zaprto, so pa možne izjeme (če spadate v skupino noobov :D)


Svetovanje ?

Janci89 in
Joey the Bandit,
samo za 5€ na uro..
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni vsi igralci s9.
Kot je Janci povedal ste bili globokoumno bitko na forumu, kdo bo zmagal ta svet.
In res je mala skupinica noobov se nas je odločila, da vam gremo malce mešat štrene, oziroma moj načrt je vasico podariti kakšnemu proju iz SPQR-a ali Quit-a.
Tako da pripravite se noobi napadajo, pred nami se ni mogoče skriti, razen če poznate Chuka Norrisa bolje kot jaz seveda.
 
Last edited:

jonke

Member
Reaction score
0
čist malo mi manka, da bi pasov v smer neba.. :/ sicer pa sm itak menda da že skorej calimerotova farma (karkol nej bi že to pomenilo) :D

drugače pa je lepo narejeno in predstavljeno tole :graduated:
 

Waffenstafen

Member
Reaction score
0
Povedal bom samo, da je to ena izmed redkih dobrih predstavitev plemen, ki sem jih v zadnjem času prebral. Le tako naprej.
 
Top