Pleme -DOWN!

sotoflow.

Member
Reaction score
0
Plemena?

Tema je nekaj novega. Ker se na vsakem svetu najde par slabih -fake plemen. Ali plemen, ki imajo prvi dan po nekaj akademij, sem se odločil ustvarit temo, kjer se kur** plemena. Seveda, poveš njihove slabosti in pozitivne vrline -če obstajajo. Upam, da boste uživali, ko se boste verbalno izživljali. :D
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
ime: ???
tag: ???
člani: 10
lokacija: jv

stari igralci, ki bomo pojedli k55. upam da še pride calimero, da še njega izmed vseh glasnih utišamo :$
 

sotoflow.

Member
Reaction score
0
Ime Mojega premada je NoName (to je v bistvu TAG).. ampak bomo itq spremenili. To je samo zato, ker nimamo imena od premada še določenega. Karkšnekoli informacije? Pošljite mi zs u igri ali na forumu.
 

DeletedUser

Guest
Pleme low

:cool: pridrušte se plemenu LOW carsko je na svetu 6 prite sam napište pa vas povabmo:napad::meč::plemic::sulica::eek::D:eek::rolleyes:;):p:mad::):(:confused:
 

DeletedUser

Guest
še kateri se javi za farmo ko se bp konča?

Ja take hočmo:)

Pa take ki bojo lepo vasico naredili da bomo imeli kaj za prevzet:devil:

:D


In že sem našel prve "DOWNe"


KaraK

in KaraKa

Zagotovo so prepričani da so zelo organizirani itd.

Ampak vlik ns vemo da so noobi:)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pozdrav vsem na forumu. Opažam, da je pestro in vroče, pa še nismo dobro začeli.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
hilary da ne bos ti farma z lisjakom sva zlo skupaj in verjetno tudi ves da sva hudo vigran tandem
 

gx15

Member
Reaction score
1
Ime Mojega premada je NoName (to je v bistvu TAG).. ampak bomo itq spremenili. To je samo zato, ker nimamo imena od premada še določenega. Karkšnekoli informacije? Pošljite mi zs u igri ali na forumu.

Čakaj... nisi imel premade narajeno že ko še si5 ni bil narejen:confused::confused::confused:
:eek: pa se do zdaj niste spomnili dostojnega imena:confused::confused:
To bo pa zanimiv ELITNI pre-made :rolleyes:
 
Top