Pleme NWU

drinky

New Member
Reaction score
0
Pleme bo novejšo, vseeno z nekaj igralci, ki imajo dosti izkušenj.
Vodil ga bom jaz [NICK]Drinky[/NICK], iščemo pa še kakšne zagrete resne igralce za večje in boljše razsežnosti plemena. ;)

Ime plemena : Nuclear Warriors United

LOGO:
grb-nwu.jpg


Nahajali se bomo na JugoVzhodu, če vas zanima pridružitev k plemenu, mi kontaktirajte, zraven pa še mi napišite, koliko mate kaj izkušenj od prej :D
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
preden od drugih zahtevaš da ti povedo izkušnje, se ti ne zdi da bi moral prvo ti povedad svoje izkušnje z vodenjem?
 

DeletedUser

Guest
:'( a boš dipiko sprejel namesto nas? js nimam živcev za njega več
 

drinky

New Member
Reaction score
0
:'( a boš dipiko sprejel namesto nas? js nimam živcev za njega več
ne mi spet z njim no :p hahah
se ne mislim ubadat z unima dvema ;)
btw ti prideš med nas? :D

drugač pa ubijalec w/e, izkušnje mam iz angleškega serverja + svet 2 in 3 sm igrau, svet 4 p igram tko čist pomal ;)
vodu sm že tut pleme itd. če bo pa kerga več zanimal, se bomo p že pomenl, me pa pač naj kontaktira :D
 

DeletedUser

Guest
ne mi spet z njim no :p hahah
se ne mislim ubadat z unima dvema ;)
btw ti prideš med nas? :D

drugač pa ubijalec w/e, izkušnje mam iz angleškega serverja + svet 2 in 3 sm igrau, svet 4 p igram tko čist pomal ;)
vodu sm že tut pleme itd. če bo pa kerga več zanimal, se bomo p že pomenl, me pa pač naj kontaktira :D

ja meni tud ni :) bom reko, da mam nick kr od enga drugega :p
pa ne že mamo pripravljeno svojo pleme od avgusta, pridi ti?
 

DeletedUser

Guest
nebo nič, tut splača nwm če se mi ;)
je res, da ko smo na trojki skup igral d smo bli dobri, ampak zdj pa bomo nardil nekaj na novo :D

btw za vse bralce te predstavitve plemena, prišlo je do sprememba v načrtu plemena in sicer nahajali se ne bomo na SZ, ampak na JV ;)

Ostala sma samo vodija pa strateg, od tebi poznanih :) drugo je vse na novo.
daj butni me na skype, da rečema kako več ;)
 

drinky

New Member
Reaction score
0
Pozabil na tem forumu napisati da davno nazaj smo spremenili grb in ime plemena, sedaj smo:
Dark Legion :p
kratica: Legion
 

gx15

Member
Reaction score
1
Pozabil na tem forumu napisati da davno nazaj smo spremenili grb in ime plemena, sedaj smo:
Dark Legion :p
kratica: Legion

I still dont care ^^

p.s malo predstavi kdo igra pri vas.. povej kateri ste na lestvici itd.. malo bolj predstavi pleme *_*
 

drinky

New Member
Reaction score
0
I still dont care ^^

p.s malo predstavi kdo igra pri vas.. povej kateri ste na lestvici itd.. malo bolj predstavi pleme *_*
if u still don't care, then don't read ^^ xP

Trenutno stanje na lestvici je takšno:
Lestvica plemena:
13. mesto

Lestvica plemena na celini 55:
5. mesto

Lestvica premaganih po plemenih:
13. mesto

Kar je pa igralcev, če kdo koga pozna, pa naj pač enostavno v igri pogleda pleme in se sam prepriča :D če koga zanima kaj več pač seveda ;D
 
Top