Pleme V-O-M orodje v rokah posameznika?

Niccolo Machiavelli

New Member
Reaction score
0
Spoštovani igralci plemena V-O-M,

pišem vam z namenom, da vas vprašam kdo vodi vaše pleme in ali mislite biti še naprej poslušno orodje v rokah igralca Japas, ki vas zavaja z zgodbico o združitvi plemen V-O-M in Slovani s ciljem imeti zadostno število točk za zmago na Svetu 3?

Včeraj pozno zvečer je račun našega kneza pero1973 z namenom vohunjenja in izdaje prevzel vaš bivši član Japas. O tem faliranemu študenteku in njegovih gnilih metodah igre (zahrbtnost, sprenevedanje, manipulacija, izsiljevanje, zavajanje itd.) je bilo na Svetu 3 napisanega že veliko. Vaš nekdanji član je iz V-O-Ma poslal vabilo, s katerim je sprejel izdajalca in vohuna KaraK v vaše pleme. Takšnih primerov je bilo v preteklosti že nekaj, zato imam občutek, da postaja pleme V-O-M zatočišče za izdajalce, vohune in podobne igralce. S tem ne kažete samo tega, da imate precej težav v boju proti veliko šibkejšemu plemenu ampak tudi težave z odkrito in pošteno igro.

O vašem novem članu iz kategorije izdajalcev in egoistov ne mislim izgubljati besed. KaraK mu je omogočil miren razvoj, mu pomagal z bunkerji in prevzemi vasi naših neaktivnih igralcev. Vaš novi član je pokazal svojo hvaležnost plemenu KaraK tako, da je zabil njegovim članom nož v hrbet. In sedaj vi sprejemate v svoje vrste tega goljufa, ki deluje samo v korist svojih točk in pri tem izdaja svoje člane.

Na osnovi tega vas sprašujem, kdo vodi vaše pleme? Ga vodijo člani, ki sestavljajo vaše pleme ali posameznik, katerega gnile metode igre so postale tarča posmeha na celotnem Svetu 3 in zaradi katerih ta igralec že čuti zavračanje na ostalih svetovih?

Če mislite, da je Japasov način igre na ravni 5 letnega otroka, pri kateremu cilj upravičuje vsa sredstva upravičen zato, ker vam nalaga zgodbico o združitvi tribal hugs plemen V-O-M in Slovani, se motite. Njegova zgodbica nima podlage stališčih v drugih plemen niti razvijalcev igre Vojna plemen.

Pleme V-O-M več kot očitno izgublja status samostojnega plemena na Svetu 3. S svojimi dejanji kot je bilo včerajšnje, samo potrjuje podobo plemena, ki je povsem izgubili stik s svojim poslanstvom in s katerim prosto manipulira igralec drugega plemena, s katerim se gre V-O-M navaden tribal hugs.

Niccolo Machiavelli

V vednost:
Vsi člani plemena V-O-M
Vsi člani plemena KaraK
Forum igre Vojna plemen – Svet 3
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
Pozdravljen,
Jaz bom le komentiral prvi del besedila, ki se navezuje na izsiljevanje. Če je bilokateri igralec na bilokateri način izsiljevan(natačno opredeljeno z pravili igre), lahko to prijavi podpori.

lp
 

DeletedUser

Guest
Se mi je pa zdelo da vsak igralec lahko izbere kar hoče?
Nimate vi "demokracije" v plemenu?...
Če si je izbral V-O-M pa nej bo v V-O-Mu:)
tudi če bi šou kkšn slovan v KaraK nebi govoru na forumu itd. ampak bi ga prevzel:)
Ali ste prešibki da ga zavzamete?
Še edine moje vasi na vašem kontinentu ni doletel nuk:)
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljen,
Jaz bom le komentiral prvi del besedila, ki se navezuje na izsiljevanje. Če je bilokateri igralec na bilokateri način izsiljevan(natačno opredeljeno z pravili igre), lahko to prijavi podpori.

lp

Ma pust ti te karak-ovce k igrajo z referendumi na konc pa vodje odločjo-.-'

uglavnem noobi...
 

marjan 61

New Member
Reaction score
0
karaku zvest do groba

sem bivši član karaka vayat s slovani se tolčem že mesec dni oplenil nekaj vasi pol sem napovedal njim vojno in zavzel eno vas oni pa nemorjo me uničit pobrali so res kar nekaj vasi z muko uničil sem pa kar precej vojske in tud plemičev v mojmu napadu po zadnem obisku na 12 vasi sem mel okreog 30 napadov vasi pa so mi še ostale niti napadat neznajo- KARATANSKI POZDRAV VSEM ČLANOM KARAKA OD KNEZA VAYATA
 

DeletedUser

Guest
Ah vi ste čudni kr neki pošiljate vojno in moralni zmagovalci je karak pa nevem kere bedarije ker vsak z svojo poametjo ve da ste zgubil na celi črti:)
 
Top