Plemena - si5

Katero pleme vam je najboljše?


  • Total voters
    59

natalija

Member
Reaction score
0
BZJV vodi proti FF za 200 prevzetih nasprotnih vasi in številka kar raste in raste...
Hvala brci, da mi je odprl oči in mi dokazal, da sem res jasnoviden!:):plemic::cool:

Bolj malo si prispeval k temu, razen z jezikanjem in kracanjem po forumu. :D Statistika pac. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
To sem jaz pimpeka naucil:D

Če si ti to pimpeka naučil potem pa najbrž FF vodi v statistiki... Saj vemo kako in kaj računaš ti :)

Sicer pa me preseneča, da BZJV za tolko vasi vodi... Predvsem sem jaz kriv :(
 

DeletedUser

Guest
zdaj vodimo za okoli 220, da malo zaokrožim... in veliko je k temu prispeval tudi kajman-ah.

natalija, sem počaščen, da se najboljša izmed FFjevih gospodičen tako zanima za mojo statistiko... mi zaupaš svojo statistiko? kakih 5% tega rezultata je moje delo. Pa vasi nisem prevzemal malim igralcem ampak izključno večjim od mene. Ti obljubim, draga natalija, da bom svojo statistiko izboljševal.... Zate je pa seveda bolje, da ostaneš anonimna, da ne bi kdo videl tvoje statistike. Sem kavalir in te popolnoma razumem zakaj se skrivaš za dugim nickom...

sem optimistično napovedal, da bomo 200-tko dosegli med vikendom, pa je padla že v torek... Sem pa prepričan, da si s svojim delom, za ta rezultat precej zaslužna tudi sama. :cool: :rolleyes: :) :cowboy:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Dobro delo se samo hvali.

Je pa zagotovo boljše, da si s plemenom za 200 vasi v plusu, kot pa v minusu. Opazil pa sem, da se z noblanjem ni treba kaj preveč trudit. Gre z lahkoto :D

....
 

DeletedUser

Guest
po tehničnih težavah ajmbek!

Da ne bom dolgočasen s statistiko, po kateri v vseh pogledih in statističnih merilih premočno vodi BZJV, predlagam anketo, kdaj bo konec FFja.
Konec pomeni razpad plemena ali da po točkah pade za BZJV69 ali da sami priznajo poraz.

stavim, da bo to čez dve meseca, v decembru. Kdor bo bolj natančno napovedal mu bom priznal, da je pač boljši od mene.

Obrazložitev: Tako stavim, ker ptice selivke najkasneje takrat morajo odleteti na jug, pa tudi posledice kajenja slabe robe se bodo pokazale....
 
Top