Predlog Plemenska odličja

DeletedUser

Guest
Saj ni nujno si9... npr. s8 da nima člouk še 10.000 vasi oropanih k so jih eni tolk v enem dnevu... ipd.
 

DeletedUser

Guest
Nočem zveneti (preveč) kritično ampak bi rad poudaril naslednje. Pričakujete neke spremembe oz. jih predlagate, ampak slednje ostanejo zgolj pri ideji in napisanih par stavkih. Ne ciljam direktno na tole temo temveč na kar vse podobne tejle. Za spremembo se je potrebno potruditi. Dokler ne bo spisano po kakšnem principu bi se podeljevalo odličja plemenom in koliko premaganih/naropanih/drugo bi moralo pleme doseči za odličje tale ideja vsekakor ne bo posredovana naprej. Samo v opozorilo. ;)
 

woley837

Member
Reaction score
0
ja naredi en dober plan od tega koliko premaganih mora imeti da dobi 1. odličje pa koliko jih morajo premagati da dobijo 4. zadnje odličje,.....pol bodo pa to idejo posredovali naprej:)
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
če sem na si12 obranil en izvidniški napad (imam poročilo shranjeno) zakaj mi potem piše na odličju "doslej si obranil 0 izvidniških napadov" ??
 

DeletedUser

Guest
Ker verjetno še ni odprto to odličje. Kaj pa veš kaj se jim plete po glavi.. :) Lep večer še naprej
 

eevil king

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni,

malo sem bral v temi pa sem se odločil naresti nek osnutek ki bi pomagal naresti odličja za plemena pri innogames-u. Bom kar prišel h jedru tega kar bom napisal. Naštel bom bolj pomembna odličja ki naj bi jih zajeli če bi hoteli narest odličja za pleme . ODLIČJA: Najprej bom naštel samo odličja ki so dnevna , ter tudi niso tako zelo pomembna ,da bi jih utemeljeval... Napadalec dneva , branilec dneva, plenilec dneva(vasi) in plenilec dneva (surovine) Odličja bi bila ista le da bi bilo potrebno šteti cifre te xxxx kot skupaj za celo pleme ...




SEDAJ PA K OSTALIM ODLIČJEM.



ODLIČJE 1 :ROPARJI
- 1 STOPNJA-pleme naropa 1.000.000 surovin
-2 STOPNJA- pleme naropa 50.000.000 surovin
-3 STOPNJA-pleme naropa 100.000.000 surovin
-4 STOPNJA-pleme naropa 100.000.000.000 surovin

2.ODLIČJE-Klavci
1.stopnja->Pleme je pobilo 1000 nasprotnikovih vojsk
2.stopnja->Pleme je pobilo 7500 nasprotnihovih vojsk
3.stopnja->Pleme je pobilo 12.500 nasprotnikovih vojsk
4.stopnja->Pleme je pobilo 30.000 nasprotnikovih vojsk

3.ODLIČJE-Morilci kralja
1.stopnja->Pleme je pobilo100 plemičev
2.stopnja->Pleme je pobilo 500 plemičev
3.stopnja->Pleme je pobilo 1000 plemičev
4.stopnja->Pleme je pobilo 5000 plemičev

4.ODLIČJE-Osvajalci obzidij
1.stopnja->Pleme je porušilo 500 stopenj obzidja
2.stopnja->Pleme je porušilo 7500 stopenj obzidja
3.stopnja->Pleme je porušilo 20.000 stopenj obzidja
4.stopnja->Pleme je porušilo 75.000 stopenj obzidja

5.ODLIČJE-Protiobveščevalni agentje
1.stopnja->Pleme se je obranilo 100 izvidniških napadov
2.stopnja->Pleme se je obranilo 500 izvidniških napadov
3.stopnja->Pleme se je obranilo 2000 izvidniških napadov
4.stopnja->Pleme se je obranilo 10.000 izvidniških napadov

6.ODLIČJE-Vojskovodje
1.stopnja->Pleme je premagalo 50.000 sovražnih enot
2.stopnja->Pleme je premagalo 500.000 sovražnih enot
3.stopnja->Pleme je premagalo 1.000.000 enot
4.stopnja->Pleme je premagalo 50.000.000 enot


7.ODLIČJE-Veletrgovci
1.stopnja->Pleme je na tržnici sprejelo že 500 ponudb
2.stopnja->Pleme je na tržnici sprejelo že 5000 ponudb
3.stopnja->Pleme je na tržnici sprejelo že 15.000
4.stopnja->Pleme je na tržnici sprejelo že 50.000 ponudb

8.ODLIČJE-Vandali
1.stopnja->Pleme je porušilo 500 stopenj zgradb
2.stopnja->Pleme je porušilo 7500 stopenj zgradb
3.stopnja->Pleme je porušilo 20.000stopenj zgradb
4.stopnja->Pleme je porušilo 75.000 stopenj zgradb

9.ODLIČJE-Plenilci
1.stopnja->Pleme je uplenilo 1000 vasi
2.stopnja->Pleme je uplenilo 10.000 vasi
3.stopnja->Pleme je uplenilo 75.000 vasi
4.stopnja->Pleme je uplenilo 200.000 vasi

10.ODLIČJE-Roparji
1.stopnja->Pleme je naropalo 500.000 surovin
2.stopnja->Pleme je naropalo 40.000.000 surovin
3.stopnja->Pleme je naropalo 200.000.000.000 surovin
4.stopnja->Pleme je naropalo 100.000.000.000.000 surovin

11.ODLIČJE-Poveljniki
1.stopnja->Pleme je napadlo že 75 različnih igralcev
2.stopnja->Pleme je napadlo že 500 različnih igralcev
3.stopnja->Pleme je napadlo že 2500 različnih igralce
4.stopnja->Pleme je napadlo že 4000 različnih igralcev


Mogoče sem kako odličje spustil in se mi ni zdelo pomembno ... Naredil sem samo nek osnutek in upam da je dovolj berjliv in razumljiv . Določene številke pri odličjih se lahko še spremenijo ! Odvisno tudi od sveta in nastavitev in podobnih dejavnikov , ki vplivajo na sam gameplay ... ;) Sama odličja bi bila prikazana ob profilu plemena tak da bi se štele točke odličij tudi za plemena posebej ne samo igralcev .(Odprla bi se nova lestvica" odličja plemen") ,saj bi izdatno popestrilo igro ,će mene vprašate. No-hate za ta prispevek lahko da so nekaterim cifre tisti xxx.xxx.xxx preveliki ali premajhni ...tak da lohka kej še popravim

Lep pozdrav
 

eevil king

Member
Reaction score
0
Nočem zveneti (preveč) kritično ampak bi rad poudaril naslednje. Pričakujete neke spremembe oz. jih predlagate, ampak slednje ostanejo zgolj pri ideji in napisanih par stavkih. Ne ciljam direktno na tole temo temveč na kar vse podobne tejle. Za spremembo se je potrebno potruditi. Dokler ne bo spisano po kakšnem principu bi se podeljevalo odličja plemenom in koliko premaganih/naropanih/drugo bi moralo pleme doseči za odličje tale ideja vsekakor ne bo posredovana naprej. Samo v opozorilo. ;)
Da nebodo sam šefi glasni ;p
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni,

v tem predlogu odličij pogrešam mogoče odličje vezano na število zmag v plemenskih vojnah in pa odličje, ki bi nagradilo konstantnost sestave plemena - neka paralela Soborca na ravni posameznika. Mogoće za razmislek.
 
Top