PnP - PnP

DeletedUser

Guest
Najprej en lep pozdrav vsem igralkam in igralcem.

Prepričan sem da lahko vsakdo izmed vas pove svojo zgodbo, zato želim z svojo propagando spodbudit vse k pisanju.

vjn-mislec.jpg



Zato da ne bo vojna-plemen le nabijanje napadov, temveč tudi zabava in provokacija sovražnika na forumu.:)

[spoil]
wa4-untitl.jpg
[/spoil]

Torej kako zgleda pnp, o čem pisati, kako pisati..bla bla bla..:eek:

Najbolj pomembna je priprava na pisanje.Če želite dober PnP se morate dobro pripravit, tako kot tudi vsi dobri pisci.Ošilite tipkovnice in nahranite miške!.
Za pomoč lahko celo prosite prijatelja ali prijateljico.Vsi vemo da tudi France Prešeren ter mnogi drugi niso radi pisali sami.


[spoil]
dnl-ganja.jpg
,
n6-vino-l.jpg
[/spoil]

Sedaj ko imate pogum in čiste misli najprej dobro razmislite o čem bi radi pisali.Na našem forumu zaznamo samo 2vrstiv PnP in sicer : združenje 2 plemen oz vojna 2 plemen..:eek: Vsi bi radi nekaj bolj izvirnega..Naj nekdo napiše PnP : kako sem danes padel na izpitu, gremo na koncer Davida Guette, ali kaj je boljše "laško" ali "union".

[spoil]
kv4-untitl.jpg
[/spoil]

Meni so všeč tudi stripi.Zato sem tudi enega dolgo časa nazaj naredil posebej za mojega "šefa"..

[spoil]
l2r-adamvr.jpg
[/spoil]

Dobro je tudi če ste pazljivi, kakšne slike uporabljate :) . Ko želite oprizorit lahek konjenih ali sekirco zagotovo ne uporabite naslednjih primerov..

[spoil]
oq2-batcyc.jpg
.. lahek konjenik :eek:
.. sekirca :eek: ,
7tm-termin.jpg
[/spoil]

To je z moje strani vse.Upam da sem vam vsaj malo bil v pomoč.Vsem pa želim veliko sreče pri ustvarjanju predvsem pa v igranju. "Good hunting"


Paradox


hx1-TW-Bot.jpg
 

DeletedUser

Guest
Bemte, spet boš zmagal, in to na moj račun!

Čestitke za super pnp! Pa še poučen je.
 

DeletedUser

Guest
Lol Flux, kater vohunček ti je pokazal kakšne sekirce pa lc mi uporabljamo?! :D
 

DeletedUser

Guest
Hvala ata in ubijalec :)..

Krump.. mam en kup železa pred vhodnimi vrati vasi :p:eek:
 

DeletedUser

Guest
Ma to so tisti stari modeli, ki se radi pokvarijo sami od sebe, moramo prešaltat na novejše :(
 

DeletedUser

Guest
Zdravo, lahko uprašam kaj sploh narediti in kaj je PnP

Kaj boš naredil je čisto odvisno od tebe, a vzdrži se preveč slik in preveč teksta. Grobi je umaknil tisto temo od sasukeja v arhiv tako da je nedostopna, drugače je sasuke tam lepo razložil. PNP = politics and propaganda slovensko politika in propaganda.
 
Top