Pritožba Pošiljanje okrepitev prijateljim

mihibo5

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni,
torej že dolgo nisem igral vojno plemen in od takrat se je zgodilo kar nekaj sprememb. Je pa ena sprememba, ki me je zelo zmotila. Torej imam prijatelja oz. osebnega zavezdnika, ki bo v kratkem dobil noble napad. Kaj lahko jaz naredim? NIČ, KER NI V MOJEM PLEMENU! Bi prosil, da mi kdo obrazloži, zakaj je kdorkoli mislil, da je to dobra ideja. Niti ni profitno, niti ne izboljša gameplaya.

Lep pozdrav,
mihibo5
 
Last edited:

lolekbolekMI6

New Member
Reaction score
0
Ja, to tudi mene moti na nekaterih svetovih. Zdelo se mi je super, da sem lahko poslal okrepitve tudi prijateljem in zaveznikom, zdaj pa zavezništva med plemeni izgubijo svoj pomen - le za skupne akcije.

Se strinjam s teboj.

lp.
 

JeyPi

New Member
Reaction score
0
če se ti sovražnik spomni noblat barbare v zaledje je ta nastavitev vredu
 

DeletedUser

Guest
Zakaj? Zato da se ojača naslov igre, vojnaPLEMEN. Meni je ta ideja načeloma všeč, sicer pa še vedno lahko pošiljaš surovine da se on sam gor spravi. :)
 

kalibri

New Member
Reaction score
0
lohki pa okrepitve pošilal med zavezniki(pa itak tud med svojmu plemenam) ne pa recimu u barbare al pa če umikaš h kr enmu
 

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
ravno zato to ni dovoljeno ker potem ima lahko eno pleme 5 podplemen ki ga z obrambo zalagajo vsako pleme zase in to je to.
na ta način tudi nemoreš izkoriščat manjših plemen

če ti kaj ni všeč imaš še 3 druge svetove za igrat...
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
ravno zato to ni dovoljeno ker potem ima lahko eno pleme 5 podplemen ki ga z obrambo zalagajo vsako pleme zase in to je to.
na ta način tudi nemoreš izkoriščat manjših plemen

če ti kaj ni všeč imaš še 3 druge svetove za igrat...

Si mogoče kdaj igral na svetu brez tega?
 

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
ne nisem, ker je si19 šele drugi svet ki ga igram ter verjetno zadnji ki ga resno igram. pa ti povem da se da bi raje imel tak način saj je igra navsezadnje vojna plemen in ne vojna zavezništev. Konec koncev če se nemoreš zanesti na svoje pleme ga pa menjaj
 
Top