Odgovorjeno Poceni plemiči

ragnarok

Member
Reaction score
0
Torej pod pregled > enote, se mi pri parih vaseh pojavlja znakec +, in sicer tam, kjer piše število plemičev v vasi. V vseh vaseh kjer se mi prikazuje nimam nobenih plemičev. Ko pa grem z miško čez tale + pa mipokaže eno majhno pojavno okence kjer piše: "Poceni plemiči na voljo:" in pa različne številke zraven.

Za lažjo predstavo prilagam sliko:

.jpg


Vprašanje je seveda sledeče: Slučajno ve kdo mogoče kaj to pomeni? Kolikor sem malo gledal okoli, se te vasi z +, nič kaj ne razlikujejo od ostalih.

lp
 
Last edited:

Chopper

Member
Reaction score
0
Kolikor sem poizvedoval "poceni plemič" pomeni, da za urjenje novega plemiča ne boste potrebovali zlatnikov, ampak samo surovine.

Lep pozdrav,
Chopper :)
 

woley837

Member
Reaction score
0
Sicer malo mimo ampak ok. No ko smo lih pri takih vprašanjih, mene muči že zelo dolgo vprašanje ali zastava za srečo deluje samo za napadalce ali tudi za branilce??? Noben mi ne zna točno povedat.
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Sreča

Zastava za srečo lastnikom omogoča, da predvidijo izid boja z manipuliranjem faktorja sreče. Te nenavadne zastave bodo potisnile faktor sreče čimbolj proti 0, kolikor bo dopuščala moč zastave. Če bi imela bitka -20% ali +20% sreče, bi jo 6% zastava za srečo potisnila na -14% oziroma +14%.

Se pravi, da sreča deluje za lastnika zastave - v napadu in obrambi.

Lep pozdrav,
Chopper
 
Last edited:

ragnarok

Member
Reaction score
0
Kolikor sem poizvedoval "poceni plemič" pomeni, da za urjenje novega plemiča ne boste potrebovali zlatnikov, ampak samo surovine.

Lep pozdrav,
Chopper :)

Ne razumem. Torej če meni zdaj piše še vedno lahko izšolaš: 100 PLEMIČEV, in če si jaz zdaj naredim v tem naselju recimo 16 poceni plemičev (kot je primer na sliki), to pomeni da po izurjenju teh 16ih plemičev še vedno lahko izšolam 100 drugih??

P.S. Hvala za odgovor

lp
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
V tem trenutku vam ne znamo odgovoriti, vendar mislim, da gre tukaj za bug. Kolikor je meni znano, je ta možnost mogoče le za svetove s paketnim sistemom. Zadevo smo že predali naprej :).

Lep pozdrav,
Grobi
 
Top