Odgovorjeno Podpora

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Očitno se moram še tukaj javit.

Po dveh neuspelih poizkusih kontaktiranja podpore oz. Motorke, ki me zelo očitno ignorira moram še na forumu dvigniti glas.
Najbolj žalostno je, da razlog zaradi katerega sem kontaktiral podporo sploh ni nič kaj posebnega, samo svojih 500 premium pik bi rad nazaj.

Ker je podpori očitno tudi to pretežko opravilo oz. so prepravljeni z "dobrim in pravičnim delom", da bi le ustregli vsem nam dobrim članom vojne plemen in plačnikom premiuma in nobenega ne oškodovali, naprošam, da se to čimprej uredi. Ne plačujejo "te" za đabe..

LP, Salah
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
Am, premium problemi se rešujejo preko podpore, v kolikor ni bilo odgovora je tudi možnost, da nisi dovolj natančno razložil situacije, ali pa je do situacije prišlo po tvoji krivdi.
Če si PP kupil preko bančnih storitev(kartic) je mogoče, da zaradi tehničnih težav pride do nakazila z zamudo, tudi do 1 teden...
Drugo pa ti težko kaj odgovorim, če točno ne specificiraš problema, kaj se je zgodilo, in zakaj bi ti naj bili dolžni 500 PP.
 

DeletedUser

Guest
Nihče mi ni dolžen PP, naredil sem napako katero bi pa podpora z malce dobre volje lahko popravila. Nikogar ne prosim, da premika gore zaradi mene.
Sploh pa, da nisem dobil odgovora, ker naj ne bi bil dovolj specifičen (čeprav je več kot dovolj razločen) je zelo zelo slab izgovor. V tem primeru se odgovori piscu in se ga dodatno povpraša oz. se mu razloži kako ta določena situacija poteka...
Pa ne me silit, da bom šel jaz v podporo no, ker to kar vi delate je katastrofa. In ni to prvič vedno sem deležen ignoriranja s strani Motorke ali pa čakam 2 tedna na odgovor.
Mislim, če mislite s takim odnosom delat bolje, da pustite svoje vloge v podpori pa enostavno prepustite to nalogo bolj sposobnim ljudem in ljudem, ki imajo dejansko voljo za to oz. po domače se jim ne fučka..
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Vsaj odgovor bi bil umesten.


------------------------
Prišel sem gledat kdo še živi.
 

DeletedUser

Guest
Mislim, da je precej umesten glede na to, da še vedno nisem dobil PP-ja ;)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Kot sem rekel, ponovno se obrni na podporo.
Kot si sam navedel, če je res tvoja napaka, ti PP niso dolžni vračati in niti ti niso dolžni odgovarjati. Ampak, če boš dovolj natančno opredelil problem, verjamem, da ti bodo pomagali, nekako že. (S tem natančno ne mislim, da napišeš, da si nekaj narobe stisnil in zdaj hočeš PP, ampak da razložiš, kaj si narobe stisnil, mogoče zakaj si tako stisnil, če si PP nakazal, komu si nakazal, itd, itd, itd, itd.)
V kolikor si to storil, lahko vseeno še enkrat pošlješ ticker, z pripisom "za motorko" , in v kolikor ti še on ne odgovori, mislim, da odgovor poznaš .
 

Flako

Member
Reaction score
0
Sploh pa, da nisem dobil odgovora, ker naj ne bi bil dovolj specifičen (čeprav je več kot dovolj razločen) je zelo zelo slab izgovor. V tem primeru se odgovori piscu in se ga dodatno povpraša oz. se mu razloži kako ta določena situacija poteka...

Jaz ne trdim, da nisi bil dovolj specifičen, samo razlagam kakšne so možnosti , zakaj ti niso odgovorili. In, glede tistega zadnjega dela, kako se ravna v takšnih primerih, ti bi dal nekoč prav, vendar po vsem tem kar sem doživel kot moderator, ti povem, da uporabniki niso vredni mojega časa, da jim odgovarjam... V kolikor pride, direktna točna prijava je ok, drugače pa je to to... Kaj šele da bi jaz nekoga spodbujal, naj mi piše. Na .si je nemogoče delati človeško, ker ti takoj očitajo, da si pristranski, tako da edini način dela je hm, aroganten in diktatorski odnos, ker raje vidim, da si mislite da sem budalo, kot pa da sem pristranski, ker nikoli nisem bil...
Pač realen odgovor...
Glej zdaj big bossa, kak se bo spet razburjal, ker vam take pišem na forumu...
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Flako zdaj veš kakšen je občutek ko te nekdo nekaj ''obtožuje''. Zato pa nisem več v osebju(mogoče žal). Drugače pa ti si vsaj dobil pogon ko si hitro napredoval jaz pa še to ne pa sem se probal navaditi biti navaden ingame in na forum moderator. Zdaj sem pa pač v osebju(general moderator) na eni angleški spletni strani kjer je spoštovanje vedno aktivno. Dajte me za Super admina pa mogoče pridem nazaj(aja saj me mogoče sploh ne pogrešate) :D
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top