Pogovor o svetu 10

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ker tema za svet 10 še ni odprta ustvarjam temo namenjeno pogovoru o svetu 10. Hkrati se Vam oproščamo za zamudo.
 

DeletedUser

Guest
s10 nebom igral, sem se pa prijavil da vidim kaj ste nam novega pripravili .. zbiranje zastavic ki ste jih dodali se mi zdi enkratna zamiseu, malo več taktike ;)
 

DeletedUser

Guest
[mod=domen xD]Prosim, da prenehate z provukacijami. Vsak naslednji post, ki ne bo o svetu 10 bo strogo sankcioniran.[/mod]

On topic: In koliko imate že naropanega, se farme kej upirajo?
 

DeletedUser

Guest
ja ne bom pohvalu sveta 10,zato ker imajo eni več računov
 

DeletedUser

Guest
dnevna odličja

živjo
zanima me če na s10 bojo dnevna odličja in če bojo kdaj bojo:confused:
 

DeletedUser

Guest
ja ne bom pohvalu sveta 10,zato ker imajo eni več računov

Če sumiš, da ima nekdo več računov ga prijavi podpori in potem bodo oni ustrezno ukrepali.

živjo
zanima me če na s10 bojo dnevna odličja in če bojo kdaj bojo:confused:

Dnevna odličja bodo ampak vedno pridejo z zamikom, odvisno od hitrosti igre.
 

DeletedUser

Guest
:Ddomen hvala za hiter odgovor
upam da bojo čimprej saj se je farmanje že dobro odprlo
 

DeletedUser

Guest
oplenil sem vasi 230x in naplenil vec kot 37k surovin, pa se zmer nimam konjusnce!vojskaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

shop is on top again!can you beat us???
 

DeletedUser

Guest
oplenil sem vasi 230x in naplenil vec kot 37k surovin, pa se zmer nimam konjusnce!vojskaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

shop is on top again!can you beat us???

Sej to je žalostno, ko si nemrete niti novega imena izmisliti. Glede na to kdo je vodija pa se pričakuje spet spletkasti in beden server. Še dobro d sem končal z tem.
 

DeletedUser

Guest
glede na to kdo je vodja se pricakuje super razburljiv server
 

DeletedUser

Guest
glede na to kdo je vodja se pricakuje super razburljiv server

Z isto ekipo kot na si10 pridite na si11... Tam se bomo mi verjetno spet prijavili če bo svet enak kot na si1,si7, ali pa si5.... brez skrivnosti, brez zastavic... ostalo je lahka .... pa se zoperstavite najboljšim :)

LP MIKI .... po svetu 7 se poslavljam od igre na .SI dokler ne popravijo svetov .... zdaj igra vlogo le denar in ne igralci!!
 

DeletedUser

Guest
Miki nažalost nastavitev ne dajemo mi ampak nemci tako, da verjetno bodo skrivnosti ostale čeprav tudi meni niso všeč. Mogoče se jih bo dalo nekak prepričat v to ampak za zastave pa ti lahko zatrdim, da bodo sigurno ostale, ker so še novost in tega ne bodo šli takoj kenslat.

In ste že blizu ramov in katapultov?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ne ne še :) bol na vojski delam. imam pa eno vprašanje torej dajajo nemci navodila tudi .net serverju oziroma vsem?
 

DeletedUser

Guest
a ti nemci ,kaj kontrolirajo ,kej se tle dogaja na naših serverjih.
 

DeletedUser

Guest
vrjetno kontrolirajo, saj zaradi tega so pa te nove nastavitve, ki se jim pa niso ravno posrecile.predvsem skrivnosti
 
Status
Not open for further replies.
Top