Pogovor o svetu 10

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ah ne se zajebavat fantje...
Vi ste carji, vi ste najboljši, ostali so pa za en kurac oz. še pol pizde niso vredni...

Važno je, da STE VI CARJI...



lp
 

DeletedUser

Guest
Kako sem videl ste prav lepo na forumuh oz. plemnski forumih govorili da noob nima za bureke itd.



Lp
 

Veliki Blek

Member
Reaction score
0
ko nimaš za burek časti da bi branil




Sem ti ze povedal poglej svojo statistiko in mojo a ne.Izigrali boste nooba v nulo,farbaj koga ti hočes a je nakljucno v uws kiki01, miro ti in tvoja bagra boste izdali nooba,kot ste bash
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Heheh, ti nimaš za burek očitno...Noob ni imel za burek če bi zdržali kot pleme...tako se je izteklo kot se je...Pleme se je razcepilo Bash kot Shop...Večina vasi od Bleka sta vzela dobra playerja...Ki sta pristala v Pwnd-Ownd. Zdaj se baje nadaljuje druga vojna spet:D.....Mi je pa fino vas tule malo...j... nekatere. K vam preprosto ni jasno..

NE NOOB NI IMEL ZA BUREK;) ZAJEBAL SMO SAMI VSE...TO JE ODGOVOR:D
 
Last edited:

bosko1

Member
Reaction score
0
Matjazinho teh grozenj in zalitev imam dovolj prosim ,da ukrepas,ker se pocutim ogrozenega in naj se bosko1 trajno bana na forumu in v igri posega v mojo realno zivlenje,ce ne ga bom prijavil v nemcijo,policiji sem že posredoval tko da smo si na jasnem

kdo komu grozi

odrasti otrok

pocutis se ogroženo-hehehe-mi tu ze kar nekaj casa.odrasti otrok,ali se pa prijavi v polje-za tam si zrel

v tvoje zivljenje-ti si me po telefonu klical-zato te imam blokiranega.ti si tisti,ki ogrožaš ljudi.star si 43 let-mozgani so ti na ravni 6 letnega otroka.
 
Last edited:

Veliki Blek

Member
Reaction score
0
za razliko od tebe se meni jebe za ta spil,samo tebe biom pa nasel-obljubim ti debil-nasel te bom,ker imam dovolj tako tebe kot tvojih lazi


pozanimaj se pri magotu s kom imas opravka pol pa govori in pisi bedarije,ker pol jih enostavno ne bos imel vec zelje pisat
 

Veliki Blek

Member
Reaction score
0
To ni groznja bosko ima zeljo me poiskat,jaz sem mu sam vljudno dal opozorilo,da premisli v kaj se spušča A NE VOJAK:) IN UBOGI BOSKEC
 
Last edited:

bosko1

Member
Reaction score
0
pozanimaj se pri magotu s kom imas opravka pol pa govori in pisi bedarije,ker pol jih enostavno ne bos imel vec zelje pisat

ja vem s kom imam posla

posla imam s psihicno moteno osebo,ki nujno potrebuje pomoč ustreznih ustanov

res skoda,kaj to vse ta zemlja nosi
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Koker gledam ste vsi zeleni...razen x-iča....Je ušel k ne dohaja:D...

Torej...bomo zakopali bojno sekiro...boško itak ne igra...midva tko tko...Blek ti si pogorel na celi črti....bomo ali ne?
 

DeletedUser

Guest
Temo do nadaljnega zaklepam. Nivo komunikacije je postal prenizek. Potem se čudimo zakaj namesto imeti mirnih protestov kjer bi bil cilj odstop politikov imamo kup ranjenih policistov, če se niti na enem forumu ne da ohraniti POVPREČNEGA nivoja komunikacije.

Kazni naj pa podelijo moji nadrejeni, če ne forum ne bo imel več uporabnikov.

Sram me je, ko berem zgoraj napisane komentarje.


Lp M.
 
Status
Not open for further replies.
Top