Pogovor o svetu 11

DeletedUser

Guest
zopet bruka od bruke ta slo svet, nastavitev zaščite 10:1, to sedaj prvič vidim odkar igram TW, pa dobro bi rekel naj tudi to bo, ampak naj potem še nekdo opravi delo in zaboga zbriše te neaktivne igralce, vasi po 26 pik za katere je jasno da ne bodo nikoli igrali je več kot smeti na smetišču, da pa o sistemu postavljanja barbarskih vasi raje ne govorim, dovolj je pogled na karto sveta. Včasih se sprašujem ali se nekdo resno dela norca iz igralcev slo serverja, pa ne mi rečt , da na to nimate vpliva, ker ga imate, igram na dostih serverjih, ampak tega kar se tukaj dogaja ne vidim nikjer. Katastrofa in delanje norca iz igralcev, drugega mi ne pade na pamet. In motorka, edini si plačan za to in je čas da zaslužiš svojo plačo, plačujemo te mi, igralci iz katerih se norčuješ,
 

DeletedUser

Guest
zopet bruka od bruke ta slo svet, nastavitev zaščite 10:1, to sedaj prvič vidim odkar igram TW, pa dobro bi rekel naj tudi to bo, ampak naj potem še nekdo opravi delo in zaboga zbriše te neaktivne igralce, vasi po 26 pik za katere je jasno da ne bodo nikoli igrali je več kot smeti na smetišču, da pa o sistemu postavljanja barbarskih vasi raje ne govorim, dovolj je pogled na karto sveta. Včasih se sprašujem ali se nekdo resno dela norca iz igralcev slo serverja, pa ne mi rečt , da na to nimate vpliva, ker ga imate, igram na dostih serverjih, ampak tega kar se tukaj dogaja ne vidim nikjer. Katastrofa in delanje norca iz igralcev, drugega mi ne pade na pamet. In motorka, edini si plačan za to in je čas da zaslužiš svojo plačo, plačujemo te mi, igralci iz katerih se norčuješ,

Žal črtomir, mi tukaj besede nimamo.. N vem zakaj zahtevajo naše predloge potem pa nas ne upoštevajo ... Ja si11 je podoben svetu 7.. Obroč barbarskih vasic.. Glede 10:1 je pa še večja sramota ... kot si napisal igralcev, ki imajo po 26 točk jih je vedno več, farmat ga pa ne moreš.. ker pač ni zaprl računa ..

Bomo videli, kaj bo naprej ... nastavitev se ne, da več spremenit :)
 

DeletedUser

Guest
zato so tu in game modulatorji, ki lahko nastavijo izbris neaktivnih vasi, kar naj bi se dogajalo vsak teden
 

DeletedUser

Guest
zato so tu in game modulatorji, ki lahko nastavijo izbris neaktivnih vasi, kar naj bi se dogajalo vsak teden

To je dolgoročen postopek, da izbrisejo vse neaktivne igralce .. Če bi dali sami predlog katere izbrisati, ki res ne igrajo bi moral to CM odobriti kar pa močno dvomim, da bo :) ..

Bi pa bilo treba poiskati vse ID-je teh igralcev .. Potem bi pa lahko storili kaj glede tega, no kot pravim CM bi moral to potrditi in moderatorji bi morali biti prisotni in opraviti svoje delo .. Samo tega ne bomo dočakali oz. doživeli :)
 

DeletedUser

Guest
Itak noben nikoli ni nič kriv od vas modov. Brezveze.

Ka pa tej tule teziš meni od vas modov .. a si hapjen al si pa slep .. Ex- staff če ne veš kaj pomeni si daj v prevod ... To da so takšne nastavitve je kriv innogames, oni imajo zadnjo besedo .. GLede naših zelj pa brez veze, da sploh pišemo za si12 .. Če se pa upoštevajo le delno ..

Toliko o tem .. ti pa pejt nazaj v šolo se učit besednjak. Biti moderator ali ne biti je velika razlika ..
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni mene samo zanima keri talent si je zmislil da lahko pošiljaš obrambo samo igralcem svojega plemena ok na začetku nisem bil tako jezen ker nisem mogel spajkati barbarskih ampak da nemorš pomagati zaveznikom kaj je potem smisel da je sploh opcija zavezništva na tem svetu če jim ne moreš pomagati ....

Zaj pa nevem to je pa totalna bedarija od sveta najslabši svet od vseh svetov kar sem kdaj igral mi je že žal da sem zapravil toliko časa na njem glede na to da vojna plemen že itak zamira pa jo hočejo dokončno pokopati čestitke administratorjem za poton slovenskih serverjev samo vi to zmorete tako hitro sramota.

Lp qup
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
To da so takšne nastavitve je kriv innogames, oni imajo zadnjo besedo .. GLede naših zelj pa brez veze, da sploh pišemo za si12 .. Če se pa upoštevajo le delno .. ..

orosti ne vem sicer kaj si bil sem že pozabil, sam in game modulatorji imajo možnost brisanja, po sistemskem ključu, kar je zelo enostavno, določiš neaktivnost xx dni in zbriše vse vasi ali pa celo ročno, tam lahko zablokirajo, zbrišejo ali celo povrnejo vas , tudi za nekaj dni nazaj, se mi je že sedaj zgodilo zaradi nepravičnega bana z možnostjo napadanja, da sem dobil nazaj vasico, ki je bila med banom prevzeta in uničena, tako , ki je bila pred banom in z vso vojsko in surovinami, ki so bile takrat in v opravičilo in zaradi tega ker nisem mogel graditi vasico še 500 premiuma, seveda ne na slo serverju,drugi primer, na hrvaškem serverju so dobili kmalu pod otvoritvi skupino, za čuda slovenskih igralcev, ki so naredili staro navado iz slo serverjev, logirali so se na en kup računov, igrali samo enega ostale pa pustili , da so postali barbari, kar se je videlo na mapi, ker so imeli v svojem kontinentu trikrat več barbarov kot ostali, tako so njihovi modi naštimali avtomatiko, da so zbrisali cel obroč barbark in so nastradal še tisti ki so pošteno igrali, na pritožbo so rekli, da bi imeli preveč dela z ročnim brisanjem in so to naredili s sistemom ker je to narejeno v trenutku.
še odgovor hr in game modulatorja:

WiCkED 2012-08-06 14:12:08
Na svijetu je kreirano više stotina barbara koji su kreirani samo u svrhu farmanja od strane pojedinaca. S obzirom da bi par stotina barbara brisali rucno (1 po 1) par dana, aktivirana je skrita koja je obrisala sva NPC sela. Još jednom - isprike ako vam je pobrisano nešto barbara koje ste vi sami natjerali u restart no situacija je stvarno zahtjevala drastičnu reakciju jer je stanje bilo potpuno van balansa.

Daljnja brisanja se neće događati, odnosno ako ih i bude, biti će pojedinačna sela (dok je manja količina barbara, 50-100 za koje ustanovimo da su namjenjeni varanju tada ih možemo ručno ukloniti) - tako da u budućnosti ne morate brinuti da će vam biti obrisani barbari koje ste natjerali u restart.
 
Last edited by a moderator:

cotl

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni mene samo zanima keri talent si je zmislil da lahko pošiljaš obrambo samo igralcem svojega plemena ok na začetku nisem bil tako jezen ker nisem mogel spajkati barbarskih ampak da nemorš pomagati zaveznikom kaj je potem smisel da je sploh opcija zavezništva na tem svetu če jim ne moreš pomagati ....

Zaj pa nevem to je pa totalna bedarija od sveta najslabši svet od vseh svetov kar sem kdaj igral mi je že žal da sem zapravil toliko časa na njem glede na to da vojna plemen že itak zamira pa jo hočejo dokončno pokopati čestitke administratorjem za poton slovenskih serverjev samo vi to zmorete tako hitro sramota.

Lp qup


En velik vic pa je,da eni uporabljajo zastave iz prejšnega sveta in so na začetku prvi dan imeli produkcijo 200.Pa še:barbarkam pa lahko pošiljaš obrambo.ČUDNO!Igralcem ne moreš, barbarkam pa lahko.haha
 

igiorcek

New Member
Reaction score
0
za naslednji svet bi blo fajn, da ukinjejo farmanje in surovine kupuješ s premium pikami..
 

DeletedUser

Guest
Pa kaj vam ni jasno če so že itak uničli celi gameplay ni to več vojna plemen to je eno vlko SRA*JE da nemorš obram pošilat zaveznikom pa da lahko neseš zastave s drugih svetov pa še pa še bi se najdlo ne najdem lepih besed za slovensko podporo.
 

DeletedUser

Guest
orosti ne vem sicer kaj si bil sem že pozabil, sam in game modulatorji imajo možnost brisanja, po sistemskem ključu, kar je zelo enostavno, določiš neaktivnost xx dni in zbriše vse vasi ali pa celo ročno, tam lahko zablokirajo, zbrišejo ali celo povrnejo vas , tudi za nekaj dni nazaj, se mi je že sedaj zgodilo zaradi nepravičnega bana z možnostjo napadanja, da sem dobil nazaj vasico, ki je bila med banom prevzeta in uničena, tako , ki je bila pred banom in z vso vojsko in surovinami, ki so bile takrat in v opravičilo in zaradi tega ker nisem mogel graditi vasico še 500 premiuma, seveda ne na slo serverju,drugi primer, na hrvaškem serverju so dobili kmalu pod otvoritvi skupino, za čuda slovenskih igralcev, ki so naredili staro navado iz slo serverjev, logirali so se na en kup računov, igrali samo enega ostale pa pustili , da so postali barbari, kar se je videlo na mapi, ker so imeli v svojem kontinentu trikrat več barbarov kot ostali, tako so njihovi modi naštimali avtomatiko, da so zbrisali cel obroč barbark in so nastradal še tisti ki so pošteno igrali, na pritožbo so rekli, da bi imeli preveč dela z ročnim brisanjem in so to naredili s sistemom ker je to narejeno v trenutku.
še odgovor hr in game modulatorja:

WiCkED 2012-08-06 14:12:08
Na svijetu je kreirano više stotina barbara koji su kreirani samo u svrhu farmanja od strane pojedinaca. S obzirom da bi par stotina barbara brisali rucno (1 po 1) par dana, aktivirana je skrita koja je obrisala sva NPC sela. Još jednom - isprike ako vam je pobrisano nešto barbara koje ste vi sami natjerali u restart no situacija je stvarno zahtjevala drastičnu reakciju jer je stanje bilo potpuno van balansa.

Daljnja brisanja se neće događati, odnosno ako ih i bude, biti će pojedinačna sela (dok je manja količina barbara, 50-100 za koje ustanovimo da su namjenjeni varanju tada ih možemo ručno ukloniti) - tako da u budućnosti ne morate brinuti da će vam biti obrisani barbari koje ste natjerali u restart.

Bil sem moderator... zdaj ze dolgo več nisem .. glede brisanja barbarcev, to lahka izbriše vse barbare če hočejo!! vendar lahko le na ta način, da mu se jim pošlje vse ID-je teh barbarskih vasic .. Ampak kolikor vidiš svet 11 je enak kot na svetu 7, obroč barbarskih vasic okoli sredine!! .. Nič novega, ze tam nismo nič dosegli tukaj bomo še manj .. Glede pošiljanja okrepitev samo znotraj plemena, vsaj nekaj novega .. tukaj se bo dejansko branilo vsako pleme zase.. Kaj tukaj pomeni zaveznistvo z plemeni ( Varen si tistih 30 igralcev in skupno lahko kordiniraš napade) to je vse kar se lahka dela :) Če zeliš ta svet uspeti, ti bo najbolj koristlo znanje snipanja ... Kajti tukaj na tem svetu vsaj prva 2 meseca, se ne bodo mogli delati stalni bunkerji itd.. Kajti od teh 30 članov vsi delajo prve vasice off!!
 

lev11

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni mene samo zanima keri talent si je zmislil da lahko pošiljaš obrambo samo igralcem svojega plemena ok na začetku nisem bil tako jezen ker nisem mogel spajkati barbarskih ampak da nemorš pomagati zaveznikom kaj je potem smisel da je sploh opcija zavezništva na tem svetu če jim ne moreš pomagati ....

Zaj pa nevem to je pa totalna bedarija od sveta najslabši svet od vseh svetov kar sem kdaj igral mi je že žal da sem zapravil toliko časa na njem glede na to da vojna plemen že itak zamira pa jo hočejo dokončno pokopati čestitke administratorjem za poton slovenskih serverjev samo vi to zmorete tako hitro sramota.

Lp qup



zaveznikom bi se moralo dat pošiljat okrepitve - če so z obeh strani dodani kot zavezniki
drugim pa pravilno da se tega ne da
take nastavitve so povsot po svetu na novih svetovih + da ne moreš poslat ne prejet okrepitev 7 dni po vstopu v pleme - če si sam itak ne moreš
skrajni čas je bil da se to uredi in prepreči lahke prestope - bolje povedano izdajstva
 

DeletedUser

Guest
zaveznikom bi se moralo dat pošiljat okrepitve - če so z obeh strani dodani kot zavezniki
drugim pa pravilno da se tega ne da
take nastavitve so povsot po svetu na novih svetovih + da ne moreš poslat ne prejet okrepitev 7 dni po vstopu v pleme - če si sam itak ne moreš
skrajni čas je bil da se to uredi in prepreči lahke prestope - bolje povedano izdajstva


Žal se tudi v tem primeru če so zavezništva sprejeta s obeh stani ne da pošiljati obrambe zaveznikom ... slo pač
 

DeletedUser

Guest
Žal se tudi v tem primeru če so zavezništva sprejeta s obeh stani ne da pošiljati obrambe zaveznikom ... slo pač

a ni to čudovito, sedaj ni problema da plemei ustvari 5 podplemen in 10 zavezništev pa še 25 NNP, zdaj naj vodje plemen pokažejo svojo sposobnost vodenja in taktike, ki bodo temeljile na zaščiti igralcev , ki potrebujejo pomoč, nedvomno pa se ne bo več delalo bunkerjev za vsakega nabiralca točk.
 

lev11

Member
Reaction score
0
res je nekateri so imeli podplemena samo za podporo in jih izsiljevala za okrepitve
na koncu pa so jih pojedli

kuhinje bo manj
 

DeletedUser

Guest
a ni to čudovito, sedaj ni problema da plemei ustvari 5 podplemen in 10 zavezništev pa še 25 NNP, zdaj naj vodje plemen pokažejo svojo sposobnost vodenja in taktike, ki bodo temeljile na zaščiti igralcev , ki potrebujejo pomoč, nedvomno pa se ne bo več delalo bunkerjev za vsakega nabiralca točk.



Glede podplemen je že res kaj pa zavezništva kaki smisel sploh ima potem opcija zavezništva ne me basat no pa kaj ti ne potegne že beseda zavezništvo + da je bilo malo takih ki so imeli toliko zavezništev že eno ali dve vredu zavezništvi sta dovolj če je zadeva organizirana zaj bo en dr*k s tega kaj ti pomaga če je pleme geografsko pozicijsko slabo naravnano na začetku sveta saj nismo vsi delali pre-made plemenov in sedaj ima 70% plemen handicap zaradi tega ... veliko sposobnosti vodenja temelji tudi na ustvajanju zavezništev na podlagi geografije in povezovanja med sabo to je totalno zgrešeno sploh mi ne pravi da je to vredu ker je največje sra*je kar sem ga kdaj videl ... ne mi s takimi sicer se pa vsako podpleme zaveda ogroženosti in no to stvar posameznikov . Preden sem se prijavil na svet te informacije ni pisalo v nastavitvah sveta povejte mi zakaj ne ! Ker doben normaln igralec nebi šel takega sranja igrat.

SRAMOTA
 
Last edited by a moderator:
Top