Pogovor o svetu 11

DeletedUser

Guest
mi je rekla dedek. Pri 18 še foter nočem bit, kaj šele dedek :p
sicer pa si12 sem igral nekaj malega, potem pa zaradi pomanjkanja časa nisem igral, tako da nevem o čem govoriš ampak okej :)
 

angryman

Member
Reaction score
0
ne,če se vprašaš ti sam sebi delaš sramoto, tukaj pravijo da si legenda dadl, zame nisi, ker od vsega začetka tukaj tuliš da naj bom tiho, .....itd, daj povej kaj imaš proti meni no, se me bojiš ker sem ženska ?

te pa moram razočarati, nisem amaterka, samo škoda mi je vojske poslati, legendi, ki se skriva za drugimi niki tukaj na forumu, to so zame preprosto rečeno reve.

Tukaj pa te moram jaz popraviti:)
Noben ni rekel da je on legenda dadl, ker originalni dadl je nehal z vojno plemen kolikor jaz vem in kar woley837 zna se je naučil od njega. Tako da legenda dadl je zame osebno nekdo drug oz. dual račun je bil na svetovih kjer sem jaz igral z njima :)


Lp
 

woley837

Member
Reaction score
0
Zakaj vsak post leti name oz. je nekaj v zvezi z mano???

Res je, original dadl je Janez, ki je super igralec in človek. Naučil me je zelo veliko, prav tako pa so me ostali- ninja, atasmrk, mar71n,...(katerim sem zelo hvaležen) in mislim da mi gre zelo dobro v praksi to kar so me naučili v teoriji.

Začel sem igrat na net. serverju pred kakim mesecem in vam lahko povem da meljem v mojem 10x10 prostoru- na netu se lahko dokažeš, ker slo server je itak v *****

egon mali, če že popravljaš poste daj vsaj * namesto ?, da ne bodo mislili da ne znam pisat
 
Last edited:

Vulpes

Member
Reaction score
0
Tukaj pa te moram jaz popraviti:)
Noben ni rekel da je on legenda dadl, ker originalni dadl je nehal z vojno plemen kolikor jaz vem in kar woley837 zna se je naučil od njega. Tako da legenda dadl je zame osebno nekdo drug oz. dual račun je bil na svetovih kjer sem jaz igral z njima :)


Lp


to mene ne zanima kdo je oseba dadl v RL, to smo že skozi dali, zdaj smo pri dediju, pardon pri 18 letnemu moškemu, ej gigi bolje zdej otroke delat, kot pa kasneje, da te ne bo penzija doletela, da ne bom spet kerga užalila, potem bodo spet opozorila letela , si pa dal skoraj 1 teden stari post angryman

"ni važna zmaga, važno je sodelovanje"

tole ponavadi uporabljajo poraženci...


jajaja ok ta pravi se oglaša ja
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Vulpes jas imam še kakšen drug cilj v življenju kot pri 18-ih otroke delat. Če si ti tako zgodaj začela z otroci prav, ne meči pa nas vse v isti koš :)

Sedaj pa: BACK ON TOPIC :)
 

woley837

Member
Reaction score
0
ALE, GREMO BACK ON TOPIC

Gigiislo, kako kaj kaže tvojemu plemenu? Daj malo opiši situacijo, da bomo vsi vedeli kaj se dogaja na s11
 

angryman

Member
Reaction score
0
woley837 nevem zakaj se jeziš, jaz sem samo rekel da je on org. dadl in nisem nič rekel o tem da si ti kaj slab in podobno :)


mačka ---> To pa zato ker samo ob vikendih gledam tale forum ;)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
hiihi gigi, nobenega nočem v isti koš metat, samo tko pač je....

a spet vmešavate tale RL kaj ?
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
wau, tebi pa more res slabo iti v RL da si na virtuali ego pumpaš...

Mah, mislu je kako vam kej gre :)

Ne kažete kej dost sodelovanja, kot ne bi bli v istem plemenu. ;)
Zdej pa nehte skos o dadlu nekej nabijat :D
(mislim da mu gre kr dobr v rl ;))
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Zdej pa dost :mad:

Ta forum oz. ta tema je namenjena zato, da bi se vsi skup
zabavali, važili z reporti :)D) in se malo pogovarjal o stanju sveta.

Ampak ne, vi raje kritizirate DADLA :confused:
Dejte že nehat s tem ;)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
ja koga pa naj potem kritiziramo, ajaaaaaaa kaj pa tiste nagrade, ki so bila nam obljubljene, ko smo se šli izzive z spammerji, zdej sem spljuvala zdej ne bo nič
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Nagrado sm js že dubu :D

Idi pogledat na svoj acc ... najbrž maš že pp :confused:
 

DeletedUser

Guest
Kar brez skrbi! Če je Božiček obljubil nagrado, jo boste tudi dobili. Božiček in njegovi palčki delajo na tem... don't worry, be happy.. al tako nekako :)
 
Top