Pogovor o svetu 11

woley837

Member
Reaction score
0
to si pa tko reku ko da si boljši ko jaz, pa vsi vemo da nisi

ko sm te ponoblal na speedu si začel jokat da sm en noob in nevem kaj vse, prej si me pa prosu če bi lahk sodeloval z mano, jaz sem ti pa reku NE, KER SI BIL PREVEČ PAMETEN NA FORUMU pa se še nisi dal in si me še ene 2x vprašal isto pa sm ti reku da niti slučajno ne in potem sem te ponoblal kmal za tem- čez ene 4h hehe

tko da prosim da greš stran če sploh ne igraš s11 in ne pametuješ o tem, ker pojma nimaš

hvala
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Last edited:

woley837

Member
Reaction score
0
Nisi zanimiv res...

kdo?

okostnjak, ti se me pa tudi na polno razočaral, da pol serverja oz eno celo leto lažeš kako ti je ime v rl!!! pa prosim ne me skos hvalit, ker pri meni to ne pali :D
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
kdo ima nesrečo da te imamo za nasprotnika??? tko boš zgubu tiste vasi da se boš kr joku



mislim, kaki človek si pa ti?!
Žal mi je takega človeka resnično. Imaš pojma o VP ali o humorju ne, da ne razumeš neke najmanjše šale.
Če me boš ponoblal me boš. Navsezdanje je le igra in je ne jemljem tako resno kot ti očitno. In tukaj bi ti priporočal majhen odklop od nje, ker si že malce narcisa.

Popravi me če se motim. Ampak je moja pripomba letela na tebe? Ni, se mi je zdelo.
Takda lepo prosim, ne govori neumnosti, ker kaj veš mogoče bomo kdaj skupaj v plemenu in boš mogoče potreboval kakšno pomoč (in brez zgodbic da ne boš rabil ker zarečenga kruha se največ poje :))
na, upam da sma zdaj to zrihtala, v prihodnje pa ne skakaj v besedno če ni tebi namenjena.

(PS: za acc pa gigisloja prašaj haha ;) )

ajde. palimo :D
 
Last edited by a moderator:

woley837

Member
Reaction score
0
mislim, kaki človek si pa ti?!
Žal mi je takega človeka resnično. Imaš pojma o VP ali o humorju ne, da ne razumeš neke najmanjše šale.
Če me boš ponoblal me boš. Navsezdanje je le igra in je ne jemljem tako resno kot ti očitno. In tukaj bi ti priporočal majhen odklop od nje, ker si že malce narcisa.

Popravi me če se motim. Ampak je moja pripomba letela na tebe? Ni, se mi je zdelo.
Takda lepo prosim, ne govori neumnosti, ker kaj veš mogoče bomo kdaj skupaj v plemenu in boš mogoče potreboval kakšno pomoč (in brez zgodbic da ne boš rabil ker zarečenga kruha se največ poje )
na, upam da sma zdaj to zrihtala, v prihodnje pa ne skakaj v besedno če ni tebi namenjena.

Nikol na svetu nebom s tabo v plemenu, če pa bom ga bom pa zapustil!
Narcis? Hmm niti ne misim da sem vsemogočni, ker vem da je veliko boljših od mene! Kar pravim je, da sem veliko boljši od tebe in onega mr.bansheja ko pojma nima o vp!

se strinjam misel ka je na vp pojma pa u glavi nima nič.

Svet: http://http://prntscr.com/2gaxx6 sramota

Zgoraj maš napisano kaj si mislim o tebi, če se grema pa o sramoti ti lahk pa prilepim tvoj tw stats pa bomo se vse smejal!
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Mr. Banshe mene samo zanima kere accje si ti igral?

(sori, neda se mi pogledat ali brskat :D )
 

DeletedUser

Guest
dadlček MMajevec bo treba it mau trenirat ne pa sam tule čepet ;)
 

DeletedUser

Guest
Nikol na svetu nebom s tabo v plemenu, če pa bom ga bom pa zapustil!
Narcis? Hmm niti ne misim da sem vsemogočni, ker vem da je veliko boljših od mene! Kar pravim je, da sem veliko boljši od tebe in onega mr.bansheja ko pojma nima o vp!


Aha. Torej v enem stavku praviš da nisi narcis a v drugem pa potrdiš da si.. ma daj lepo te prosim no. Zaradi takih neumnih igralcev ki niso sposobni se normalno brez hvaljenja pogovarjat pa je ta forum tam kjer je.
Okej, priznam boljši si. Vendar ne moreš se ti primerjat z nekom ki ne igra te igre niti leto dni zares. Če pa se, potem pa hvala :))

In kaj se tiče prvega stavka. Zarečenega kruha se največ poje. Zapomni si :))
Pa nevem zakaj pokaš nekega bansheja v to not. Kaj si obseden z njim al kaj?
 

woley837

Member
Reaction score
0
Očitno sta vidva obsedena z mano, sej me stalno omenjata

Lahko je bit pameten, samo server je pa mal tezje zmagat ane?
 

DeletedUser

Guest
kdo ima nesrečo da te imamo za nasprotnika??? tko boš zgubu tiste vasi da se boš kr joku


zdaj pa naj mi nekdo s trezno glavo pove kdo se je začel vmešavat pa kdo je s čim obseden in s kom. al jas al on ? Ne ti woley ti bodi tiho, ti si dokazal da si na glavo pado ko si bil mali
 

DeletedUser

Guest
pa dobro no. sem rekel kje da sem? nisem rekel tega.
Ti bi bil direkta za novinarja. Polovico besed obrneš, polovico pa si zmisliš.
Za mene je debata končana, morem ti pa čestitat da si s tako pametjo sploh prilezo tako daleč :confused:
 

woley837

Member
Reaction score
0
Iskreno upam da je debata končana, predvsem in samo iz tvoje strani, v kar pa zelo dvomim, ker tudi ti ne moreš imet ust zaprtih!

Tko da mi lahko nevem kaj pišeš, pa še vseen ne boš in nisi nič boljši ko jaz.
 

woley837

Member
Reaction score
0
Hmm niti ne misim da sem vsemogočni, ker vem da je veliko boljših od mene! Kar pravim je, da sem veliko boljši od tebe in onega mr.bansheja ko pojma nima o vp!

tako da bodi tiho, pa se ne mešaj nekam kamor ne spadaš
 

DeletedUser

Guest
da se še jas zadnjič oglasim...
še vedno si ti tisti prvi ki se je oglasil tam kjer mu ni trebalo in si pač povzročil majhno verižno reakcijo...
 
Top