Pogovor o svetu 11

angryman

Member
Reaction score
0
Ah kok ste smešni :)
Od zmeraj je že preveč besednih dvobojem, tistih z nuki pa ne toliko kot bi jih moralo biti :)
svet zelo počasi napreduje, kar me preseneča še posebej ker je polno noobov na svetu... Se vidi, da ko ni barbark 9k eni neznajo hitro napredovati...

In ko se ravno že kregate kdo je bolši vedite, da je le še peščica igralcev na vrhunskem nivoju...


Ko takrat podpora nebi, kar nekaj naredila in bannala najbolše igralce, ki so igrali na tem svetu bi ta svet verjetno bil že v čistem zaključku :)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
žal moram svoje '' prijatelje'' in sovražnike z nečim razočarati, igrala bom svet 11 do konca, vse info. dobite pod nikom templarka
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
hehehe ne samo tega ne, škoda surovin vojska je šla papa, ni vojske več veliko da bi ubranila 3 male vasice :cool:
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
o čem pa, aja sej res frišna novica nekatere ''legende'', ki jih nekateri tok kujejo v zvezdice in se sami sebe hvalijo kok so najboljši so omagale na hrvaških serverjih kaj je zdej to kje je pleme Šala mala ni ga več, hmmm:rolleyes:
 
Last edited:

Vulpes

Member
Reaction score
0
ja res škoda samo slovenski šarkelj še deluje dobro na hrvate ker ne vedo kako se fake pošilja
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
Ah kok ste smešni :)
svet zelo počasi napreduje, kar me preseneča še posebej ker je polno noobov na svetu... Se vidi, da ko ni barbark 9k eni neznajo hitro napredovati...

In ko se ravno že kregate kdo je bolši vedite, da je le še peščica igralcev na vrhunskem nivoju...


Ko takrat podpora nebi, kar nekaj naredila in bannala najbolše igralce, ki so igrali na tem svetu bi ta svet verjetno bil že v čistem zaključku :)

Res je. Prav zanimivo je videti igralce, ki so rastli na barbarih, kako zdaj padajo ko jih malo "pošlataš" :) Najvjetneje pomanjkanje izkušenj.
 

kustos

Member
Reaction score
0
jasno, sami nesposobni na serverju ostal, ko je zmankalo barbark se je noblanje ustavlo ;)
 

woley837

Member
Reaction score
0
ah tilen, ti pa si tudi en zmešan otročiček. ko smo bili skupaj v timu si enkrat govoril okol da sem dobr, enkrat da sem kreten,.... tko da na koncu sm/smo kr nehal igrat s13 zaradi tebe in vem da ti je bilo to zelo všeč.

ampk se ne mislim več kregat, vidim pa da ti še nisi odrasel, še vedno provociraš na vsako mojo poved...

prijatelj tilen, priden bodi

lp

Da tebe templarka ko imaš na voljo nešteto 3k barbarskih vasi(ti pa zavzemaš 1k vasi) niti ne omenjam, škoda besed zate in vse tvoje mr. bansheje, ker nimate pojma za razliko od mene in tilna :p
 
Last edited by a moderator:

svarci

Member
Reaction score
0
pridi na si11 banshe pa se pomeri z dadlom pa da vidimo kdo bo zmagal;)
same besede so te...


lp
 

DeletedUser

Guest
To pa naj ostane skrivnost hehe :D

pred tabo sem če ti to kaj pove.
 
Top