Pogovor o svetu 11

DeletedUser

Guest
Citat Objavil T-Rider Prikaži sporočilo
Vrnite se nazaj konkretno na pogovor o svetu 11. Kaj je novega, kako se razvija vse skupaj ? Kdo je štartal najboljše ?

Najbolje so štartali kot po navadi stari znanci in klani, ki se prijavljajo po petkrat, iščejo luknje v pravilih in ponoblajo svoje prijatelje ter si zagotovijo nepošteno prednost pred ostalimi potem se pa šopirijo. No vseeno pa nam mečejo pesek v oči.
Vidim da je res nekateri potrebujejo samopotrditev da je prvi, pa čeprav bo obrav vse, kar je na meji dovoljenega in korektnega do ostalih , ki smo prisotni na VP.

Z tem se žal, ne strinjam .. Vsak je imel možnost začeti znova kolikokrat se mu je zazdelo in da je prišel na pravo mesto na karti ... Glede noblanja svojih prijateljev, tega na si11 še ni bilo ... In še noben ni začel metati peska v oči ... Tko, da fantje umirite strasti in začnite eksluzivno farmati ..
 

DeletedUser

Guest
živjo družba
a obstaja skripta za množično urjenje enot za s11
in če kje bi jo lahko dobu saj stara mi neče delat:confused:

hvala in lep dan
janez

v vednost vsem ne bodite smešni na s11 nisem zapravu 5oo eur
ne nasedajte neumnostim kot je ta
in tudi tistim da mi motorka pomaga (ga niti ne poznam)
igram pošteno in očitno s pravim receptom če pa pušnem se upam to priznat za razliko od koga drugega

lp janez(dadl)
 

midva

Member
Reaction score
0
v vednost vsem ne bodite smešni na s11 nisem zapravu 5oo eur
ne nasedajte neumnostim kot je ta
in tudi tistim da mi motorka pomaga (ga niti ne poznam)
igram pošteno in očitno s pravim receptom če pa pušnem se upam to priznat za razliko od koga drugega

lp janez(dadl)

janez janez ti pa dobr nese da tolko trošiš na pp ni čudn da je motorka skos na dopustu;););)
 

DeletedUser

Guest
janez janez ti pa dobr nese da tolko trošiš na pp ni čudn da je motorka skos na dopustu;););)

ja sej sva baje z motorko prjatla sem zvedu sedaj in ni problema za prjatle naredim vse:)
 

rfaric

Member
Reaction score
0
ja sej sva baje z motorko prjatla sem zvedu sedaj in ni problema za prjatle naredim vse:)

saj motorka je dober prijatel,sem se pritožil da ni prav da se lahko prenesejo zastave iz s10 drugi ki niso igrali pa nič pa mi je dal na izbiro kaj bi hotel prenesti iz sveta,ki sem ga igral pa sem rekel da vojsko iz s1 in mi jo je res prestavil :devil:

tako da kapo dol;):devil:
 

DeletedUser

Guest
ja lepa beseda lepo mesto najde to je vedno veljalo in vedno bo
nekateri pa naj raje zmerjajo podporo bolš za nas:p
 

DeletedUser

Guest
saj motorka je dober prijatel,sem se pritožil da ni prav da se lahko prenesejo zastave iz s10 drugi ki niso igrali pa nič pa mi je dal na izbiro kaj bi hotel prenesti iz sveta,ki sem ga igral pa sem rekel da vojsko iz s1 in mi jo je res prestavil :devil:

tako da kapo dol;):devil:

Meni je blo pa čudno zakaj imam v vasici 7K sekiric, 3k lahke 300 ovnov pa 200 katov :) :p Pa 4k tezke konjenice :D

Hvala rfaric
 

Flako

Member
Reaction score
0
Ah mladina, ce bi vi resno poznali motorko, bi vedeli, da to ni on temvec ONA, kajti motorka je v resnici zenska, samo se pretvarja da je moski, da bi ga kao bolj spostovali.....
 

DeletedUser

Guest
Ah mladina, ce bi vi resno poznali motorko, bi vedeli, da to ni on temvec ONA, kajti motorka je v resnici zenska, samo se pretvarja da je moski, da bi ga kao bolj spostovali.....

Pol pa ni čudno zakaj se ti pretvarjaš, da si moški :) Trnjuljčica :) ... Toliko o pretvarjanju :D

Lepa...haha

:eek: :eek:

Kriv sem, priznam!
 

DeletedUser

Guest
***** - tko je to.... edino prav, ker nekateri nismo igrali S10 in nismo dobili zastav, smo dobili bonus na vojsko. Končno je podpora te igre naredila nekaj dobrega za igralce...
Vojska:9k sekir, 3k lahkih, 220 ramov, 150 katov in še obrambo so mi dal notr, čeprav sulic in mečev sploh razvil nisem. In še pisali so mi, da ni potrebe po izgradnji rudnikov, ker če mi bo primanjkovalo surovin, naj samo pišem in tlesk - skladišče bo polno. Seveda, skladišče imam po tem sporočilu na max :)

Hvala
 

DeletedUser

Guest
**** - tko je to.... edino prav, ker nekateri nismo igrali S10 in nismo dobili zastav, smo dobili bonus na vojsko. Končno je podpora te igre naredila nekaj dobrega za igralce...
Vojska:9k sekir, 3k lahkih, 220 ramov, 150 katov in še obrambo so mi dal notr, čeprav sulic in mečev sploh razvil nisem. In še pisali so mi, da ni potrebe po izgradnji rudnikov, ker če mi bo primanjkovalo surovin, naj samo pišem in tlesk - skladišče bo polno. Seveda, skladišče imam po tem sporočilu na max :)

Hvala


Mitja vsaj edini nisi, če ne bi bile ze pritožbe :)
 

DeletedUser

Guest
to mi je všeč da se mal posmejemo
je vse preveč j.... sej je to samo igra

lp janez
 

DeletedUser

Guest
Če že noben nič od vikingov ne pove .. men so super, popestri igro .. podpiram takšne dodatke(seveda kratkotrajne, tako kot je recimo ta do 1.1.2013) :cool:
 

lev11

Member
Reaction score
0
Bilo bi dobro da podpor javi kdaj bo praznično premirje

ne da bo to prej vidno v igri - obvestila pa od nikjer
 

DeletedUser

Guest
ajoooj....


nevem če se splača še sploh špilat slo :)
 
Last edited by a moderator:

sagaj2

New Member
Reaction score
0
Na svet 11 iščeva dopoldanskega triala ki ima skype in zna uporabljat pomočnika za plenjenje !
Samo odrasli prosim ...
Javite mi na zasebca :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Mene nekaj zanima, kako naj jaz vem kdaj poslati noble, ko pa niste sposobni navesti točnega časa kdaj bo premirja konec, ki traja "do 27.12, 16:00-18:00 ure". Mislim bolj neumne ure nisem slišal...
 
Top