Pogovor o svetu 11

DeletedUser

Guest
12 noblov pošlji - štirje naj pridejo ob 16:00:10 - pa bodo verjetno prišli na obisk, druge štiri pošlji ob 18:00:10 - pa je verjetnost, da pridejo še zmeraj na obisk, ker ni rečeno, da bo konec premirja točno ob 18:00. Štiri pošlji še ob 19:00:10, ker ne vem, če se po kakšni neumni fori ne bo spet ura premaknila - na vse moramo biti pripravljeni. Za vsak slučaj imej tri tarče, da sam sebi ne boš prevečkrat zavzel vas :cool:

Kakšne buče nam prodajajo, tristo kosmatih medvedov in dvesto steklih lisic...
 

DeletedUser

Guest
Mene nekaj zanima, kako naj jaz vem kdaj poslati noble, ko pa niste sposobni navesti točnega časa kdaj bo premirja konec, ki traja "do 27.12, 16:00-18:00 ure". Mislim bolj neumne ure nisem slišal...

pošlji tik pred nočnim bonusom... če nebojo datuma spremenili te ti bo uspelo :)
 

DeletedUser

Guest
+ tega, da sn iskal ko butec od kdaj do kdaj traja premirje ... enkrat med 16. in 18. uro, pa še to ni ziher ... đizs ... kaj mi lahko nekdo posreduje link od povezave, kjer piše, od kdaj do kdaj točno traja to premirje? hvala in lp
 

DeletedUser

Guest
Mene nekaj zanima, kako naj jaz vem kdaj poslati noble, ko pa niste sposobni navesti točnega časa kdaj bo premirja konec, ki traja "do 27.12, 16:00-18:00 ure". Mislim bolj neumne ure nisem slišal...

haha salah..ura ni neumna..neumen je CM ..al pa mi ko to gutamo..kakor vzameš..ne bom obnavaljal zgodovine iz s1..ker tam sm še toleriral napake..sam zdej pa se direkt dela norca iz nas..ker ga boli ku****

drugač pe ne dvomim, da nimaš saj 40 plemičev..tak, da res ne bi smel bit problem poslat vsakih 10 minut..enkrat ti bo že ratal...če ne prej pa drugo leto..hehe
 
Last edited by a moderator:

rfaric

Member
Reaction score
0
haha salah..ura ni neumna..neumen je CM ..al pa mi ko to gutamo..kakor vzameš..ne bom obnavaljal zgodovine iz s1..ker tam sm še toleriral napake..sam zdej pa se direkt dela norca iz nas..ker ga boli ku****

drugač pe ne dvomim, da nimaš saj 40 plemičev..tak, da res ne bi smel bit problem poslat vsakih 10 minut..enkrat ti bo že ratal...če ne prej pa drugo leto..hehe

***** ga kaj pa kupujejo ure made in china zdaj pa ne vejo kolk bo zamujala pa so dal cc 2h možnosti da bo uspelo...
 
Last edited by a moderator:

T-Rider

Member
Reaction score
0
Mene nekaj zanima, kako naj jaz vem kdaj poslati noble, ko pa niste sposobni navesti točnega časa kdaj bo premirja konec, ki traja "do 27.12, 16:00-18:00 ure". Mislim bolj neumne ure nisem slišal...

Kot sem že enkrat poudaril, glede takih vprašanj bo najbolje da pišeš na podporo če pričakuješ odgovor.
Sam nimam teh podatkov iz igre, zato je tole vse kar ti lahko povem.

Lep pozdrav.
 

DeletedUser

Guest
Kot sem že enkrat poudaril, glede takih vprašanj bo najbolje da pišeš na podporo če pričakuješ odgovor.
Sam nimam teh podatkov iz igre, zato je tole vse kar ti lahko povem.

Lep pozdrav.

haha..lepo,da si tud ti za hece

pišeš lohk ja..hehe
 

angryman

Member
Reaction score
0
Pa tut povedal niste kdaj je drugo premirje, da nevemo kako poslati, da nebo prišel kakšen napad na obisk...

Čestitam vam;)
 

DeletedUser

Guest
Search for new Coma

We are searching for a new Community Manager for this market.

Requirements

Excellent language skills in Lithuanian (native speaker, very good spelling and grammar skills)
Good language skills in English
Fun at writing
Microsoft Office software skills
Played many online games before including browser games
Ability to work in a team and good communication skills
Interest in online games
Result-oriented and self-dependent way of working

if you are interested then please check out here for full information and how to apply.

In the meantime I am sorry but we will be handling all support in English.

Regards

Tracey
Lead Community Manager



J***** sm mislu da me je že Božičk uslišal..žal je mal zalutal..upam da tud na slo sceno kej tacga prinese..in to čim prej
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Kot sem rekel, te info ima CM, tako da ti sam (na žalost) ne morem povedati prav nič.

In komu to koristi ?
Se ne zavedate svoje odgovornosti? Samo dva svetova imate pa ste čist out...
To se zgleda lahko dogaja samo pri nas. Drugje si ne privoščijo takšne sramote na svoj račun.

Shame!
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
In komu to koristi ?
Se ne zavedate svoje odgovornosti? Samo dva svetova imate pa ste čist out...
To se zgleda lahko dogaja samo pri nas. Drugje si ne privoščijo takšne sramote na svoj račun.

Shame!

Forum mod ima nalogo moderirat forume, ki se sicer navezujejo na dogajanja v igri, ampak na igro nima mod nič vpliva, zato tudi vse stvari ki se tičejo igre ostanejo v rokah in-game modov in CMja.
Tako pač stojijo stvari, nisem si jih jaz izmislil, jaz samo opravljam svojo nalogo in vzdržujem forum čimbolj pregleden in urejen.

Sedaj pa upam da smo s tem zaključili, vrnite se na samo temo. Glede tega pa lahko nadaljujete v primernem oddelku foruma ali na ZS.
 

DeletedUser

Guest
no ko že pišem..itak je brez veze..ker to itak ne bere CM..ker nima časa..upam da bo saj na profilu obiskovalcev prebral..če že tu noče..
bi se zahvalu v svojem imenu in imenu plemena za brezpačni premium 2 dni..če sm prav zastopu.. 5 dni pa za plenilca..

očitno je tud tu BOŽIČK zalutal neznano kam..
 

DeletedUser

Guest
Forum mod ima nalogo moderirat forume, ki se sicer navezujejo na dogajanja v igri, ampak na igro nima mod nič vpliva, zato tudi vse stvari ki se tičejo igre ostanejo v rokah in-game modov in CMja.
Tako pač stojijo stvari, nisem si jih jaz izmislil, jaz samo opravljam svojo nalogo in vzdržujem forum čimbolj pregleden in urejen.

Sedaj pa upam da smo s tem zaključili, vrnite se na samo temo. Glede tega pa lahko nadaljujete v primernem oddelku foruma ali na ZS.

Pa mi ubistvu smo na pravi temi ;) tema je namenjena dogajanju na s11 in vse te zadeve se dogajajo na s11 (al pa mamo 2x s11 pa sam jst na enem čudnem špilam).

Če že nimaš vpliva na stvari ki se dogajajo ingame imaš definitivno vpliv da želje in vprašanja preneseš ingame modom ali velecenjenemu CM-ju in naj nam nekdo ki ima vpliv na te stvari odgovori. Lahko pa tudi ti preneseš njihove odgovore če se fantje(in dekleta) nimajo časa oglasit na forumu.

Glede tega pa lahko nadaljujemo tudi tu, saj je tema o dogajanju na s11 na ZS je pa brezveze karkoli pošiljat ker če v parih letih niste opazili imamo večinoma ISTA vprašanja ;)

lp in Vesele Praznike Vsem skupaj želim Dr.Menace
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Če že nimaš vpliva na stvari ki se dogajajo ingame imaš definitivno vpliv da želje in vprašanja preneseš ingame modom ali velecenjenemu CM-ju in naj nam nekdo ki ima vpliv na te stvari odgovori. Lahko pa tudi ti preneseš njihove odgovore če se fantje(in dekleta) nimajo časa oglasit na forumu.

Verjeti ali ne, čas v katerem bi jaz dobil odgovor in ga posredoval sem, bi bil enak času odgovora na katerega čakaš preko ticketa.
Tako da nebi profitiral nič.. (preverjeno)
 

DeletedUser

Guest
Verjeti ali ne, čas v katerem bi jaz dobil odgovor in ga posredoval sem, bi bil enak času odgovora na katerega čakaš preko ticketa.
Tako da nebi profitiral nič.. (preverjeno)

Če je to res, T-Rider, potem je žalost toliko večja. Verjamem, da ti nisi nič kriv, si pa edini, ki vsaj kaj odgovoriš. Torej, glede tega, vsaka čast - glede vsega ostalega, kako se CM obnaša do nas igralcev, je to milo rečeno neodgovorno, podcenjujoče in nefer. Škoda, pa ravno smo se nekateri stari igralci ponovno zagreli za to igro.
 
Top