Pogovor o svetu 12

DeletedUser

Guest
berem maalo stare poste
kaj ko bi raje igrali in ne tu cvilili ker izpadete bedaki:cool:
 

Ladyurska

New Member
Reaction score
0
mene pa zanima če mi lahko kdo napiše kakšno skripto, najbolj bi otrebovala za farmanje
 

DeletedUser

Guest
Mislim, da bi tale morala delati.

[SPOIL]javascript:sp=0;sw=0;ax=0;scout=0;lc=100;hv=0;cat=0;ra=0;coords='Tu se vstavijo koordinate vasi naprimer 515|419';var%20doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;url=document.URL;if(url.indexOf('screen=place')==-1)alert('This%20script%20needs%20to%20be%20run%20from%20the%20rally%20point');coords=coords.split("%20");index=0;farmcookie=document.cookie.match('(^|;) ?farm1=([^;]*)(;|$)');if(farmcookie!=null)index=parseInt(farmcookie[2]);if(index>=coords.length)alert('last village');if(index>=coords.length)index=0;coords=coords[index];coords=coords.split("|");index=index+1;cookie_date=new%20Date(2009,30,12);document.cookie ="farm1="+index+";expires="+cookie_date.toGMTString ();doc.forms[0].x.value=coords[0];doc.forms[0].y.value=coords[1];insertUnit(doc.forms[0].spear,sp);insertUnit(doc.forms[0].sword,sw);insertUnit(doc.forms[0].axe,ax);insertUnit(doc.forms[0].spy,scout);insertUnit(doc.forms[0].light,lc);insertUnit(doc.forms[0].heavy,hv);insertUnit(doc.forms[0].ram,ra);insertUnit(doc.forms[0].catapult,cat);end();[/SPOIL]

Tisto kar je označeno z modro so enote, ki jih določiš da bodo farmale (v tem primeru 100 lahkih konjenikov)
 

vuki

Member
Reaction score
0
Moderatorji in podpora , pripravite se ker se bomo očitno spet kregali če je kdo med vami naredil napako. :mad:

Zanima pa me tudi če je res tak naval na si. serverjih da podpora rabi 14 dni za odgovor ????!!!!!! Kot vidim se od s4 pa do s12 ni nič spremenilo, očitno je še slabše,... z to s12 in nekaterimi nastavitvami pa ste brcnili v temo koliko vidim, vsaj glede pošiljanja okrepitev drugim plemenom. in po tej teoriji potem zaveznikov ne rabi nobeden . kaj mi bodo če jim ne morem poslat vojske in obratno,......
 

janez58

New Member
Reaction score
0
Moderatorji in podpora , pripravite se ker se bomo očitno spet kregali če je kdo med vami naredil napako. :mad:

Zanima pa me tudi če je res tak naval na si. serverjih da podpora rabi 14 dni za odgovor ????!!!!!! Kot vidim se od s4 pa do s12 ni nič spremenilo, očitno je še slabše,... z to s12 in nekaterimi nastavitvami pa ste brcnili v temo koliko vidim, vsaj glede pošiljanja okrepitev drugim plemenom. in po tej teoriji potem zaveznikov ne rabi nobeden . kaj mi bodo če jim ne morem poslat vojske in obratno,......
ja nevem sem Motorki poslau ,da mi odgovori na to prašanje pa še do danes nisem zaslediu odgovora poslano je bilo na njegov osebni profil biu bi pa vesel odgovora glede teh pošiljan obrambe zaveznikom
 

vuki

Member
Reaction score
0
Ne razumem ene stvari , vsi tu filozofirajo kako je InnoGames profitibilna organizacija ampak z nekaterimi svojimi potezami namesto da privabijo ljudi ki bi trošili na premium in podobne zadeve kaj bi bilo samo njim v korist oni delajo kontra. Na tak način ko ti gubiš kupca za svoj izdelek ne zaslužiš popolnoma nič,....... kvečjemu si začneš ustvarjat izgubo,...
 

janez58

New Member
Reaction score
0
Ne razumem ene stvari , vsi tu filozofirajo kako je InnoGames profitibilna organizacija ampak z nekaterimi svojimi potezami namesto da privabijo ljudi ki bi trošili na premium in podobne zadeve kaj bi bilo samo njim v korist oni delajo kontra. Na tak način ko ti gubiš kupca za svoj izdelek ne zaslužiš popolnoma nič,....... kvečjemu si začneš ustvarjat izgubo,...

ja nevem kaj se dogaja tu porabim zelo veliko premijuma pa še nisem dobiu odgovora od motorke
 

vuki

Member
Reaction score
0
ja nevem kaj se dogaja tu porabim zelo veliko premijuma pa še nisem dobiu odgovora od motorke

Glej če se bo tako nadaljevalo si bom izbral nek drug server in grem z svojim plemenom tja igrat. Nimam živcev čakat na podporo 7 do 14 dni da mi da odgovor zakaj so mi člana plemena banali. Če je pri podpori samo eden in ne utegne vsega naredit naj si nabavi pomočnika in če še ta ne utegne pa si naj še on nabavi pomočnika. Sploh me ne zanima kdo je v podpori čakalne čase za odgovore naj skrajšajo na 48 ur ker igram samo ob vikendih. Če se jim pa moje razmišljanje in zahteve ne dopadejo se bodo sigurno dopadle nekomu drugemu,... ni Slovenski server edini kjer se ta igra lahko igra.
 

janez58

New Member
Reaction score
0
ja ti verjamem da ni edini server tu na slo po moje bom neho z igro če bo šlo tak naprej grem raje na polskega igrat
 

DeletedUser

Guest
Moderatorji in podpora , pripravite se ker se bomo očitno spet kregali če je kdo med vami naredil napako. :mad:

Zanima pa me tudi če je res tak naval na si. serverjih da podpora rabi 14 dni za odgovor ????!!!!!! Kot vidim se od s4 pa do s12 ni nič spremenilo, očitno je še slabše,... z to s12 in nekaterimi nastavitvami pa ste brcnili v temo koliko vidim, vsaj glede pošiljanja okrepitev drugim plemenom. in po tej teoriji potem zaveznikov ne rabi nobeden . kaj mi bodo če jim ne morem poslat vojske in obratno,......

ne vem kaj te moti da se ne da pošiljat drugim izven plemena, to mi je iz dneva dan všeč, da se res enkrat losamo teh noob plemen, ki si naredijo 12 akademij pa pet podplemn , 10 zavezništev pa še 20 nnp, ta igra je zasnovana kot vojna plemen, po moje bi bilo potrebno še zavezništva prepovedat, sem pa pričakoval, sicer ne vem mogoče je vklučena zadeva, pa še nismo tako daleč in to, da se igralca iz plemena ne da noblat, da je vsak napad na igralca iz lastnega plemena, nemogoč, sicer napade se ga lahko, sam ko čete pridejo, se to šteje kot obisk, Take nastavitve imajo že na nekaterih tujih serverjih, pa se nebi dogajala štala, ki se dogaja na naših serverjih, da imajo plemena ponoblana 80 procentov svojih članov
 

vuki

Member
Reaction score
0
ne vem kaj te moti da se ne da pošiljat drugim izven plemena, to mi je iz dneva dan všeč, da se res enkrat losamo teh noob plemen, ki si naredijo 12 akademij pa pet podplemn , 10 zavezništev pa še 20 nnp, ta igra je zasnovana kot vojna plemen, po moje bi bilo potrebno še zavezništva prepovedat, sem pa pričakoval, sicer ne vem mogoče je vklučena zadeva, pa še nismo tako daleč in to, da se igralca iz plemena ne da noblat, da je vsak napad na igralca iz lastnega plemena, nemogoč, sicer napade se ga lahko, sam ko čete pridejo, se to šteje kot obisk, Take nastavitve imajo že na nekaterih tujih serverjih, pa se nebi dogajala štala, ki se dogaja na naših serverjih, da imajo plemena ponoblana 80 procentov svojih članov

ta ideja za noblanje lastnih članov da se jih ne da noblat se mi dopade, ampak se mi ne dopade da ne morem zavezniku pomagat ker imam samo tri zavezniška plemna in kot zgleda bo samo eno od njih ostalo v prihodnjih dneh kot zaveznik. kaj se tiče akademij in podobnih neumnosti sem pa skoraj vedno bil proti temu ampak sem jih skoraj vedno imel ker sem vedno moral nekoga povabit,...... jo pa ravno ta trenutek ukinjamo na s12 , moj račun sem že prijavil kot trial in se ravno izide po številu članov. ampak vojna plemen brez zaveznikov je brezveze če mene vprašaš ker v vseh vojnah v realnem življenju in naši zgodovini so vedno obstajali neki zavezniki in zavezništva ki so si medsebojno pomagali-a.
 

DeletedUser

Guest
Ne razumem ene stvari , vsi tu filozofirajo kako je InnoGames profitibilna organizacija ampak z nekaterimi svojimi potezami namesto da privabijo ljudi ki bi trošili na premium in podobne zadeve kaj bi bilo samo njim v korist oni delajo kontra. Na tak način ko ti gubiš kupca za svoj izdelek ne zaslužiš popolnoma nič,....... kvečjemu si začneš ustvarjat izgubo,...

Si pa res smešen. Pa kaj ti misliš, da se InnoGames sekira za Slovenski server, raje bodite veseli da se svetovi sploh odpirajo. Oni z 1 svetom na netu zaslužijo več premiuma, kot so ga do sedaj v teh vseh svetovih. Sveti trajajo dlje kot 2 leti tudi do 5 let. Tukaj pa 3-6 mesecev če je le sreča.

Malo se zamisli nad svojimi besedami pa preveri dejansko stanje vseh serverjev. Tudi bosanskega serverja ni več, so ga ukinili, ker so vsi igralci nehali igrati zaradi umazanij podpore in kaj so z tem naredili, prav nič. Veselo klikajo na drugih serverjih in prav tako trošijo denar za premium točke.

Če bi hoteli kaj proti Innogames, bi morali vsi nehati z igranjem Vojneplemen na .si in tudi drugje. Potem bi se šele lahko zamislili, kje so igralci.
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Gremo na nemski server
Tak ce bi se 100 igralcev zbral?
Ker se mi zdi da se tukaj vs bolj ko ne poznamo pa je cisto brezveze
 

masterx.

Member
Reaction score
0
to ne bi blo tezko
Samo dobre bi blo tezko zbrat
Ker ma vsak svoj EGO pa ne vem kako dolgo bi lahk skup zdrzali
AJA PA NA netu se danes zacne nov svet
 

Flako

Member
Reaction score
0
Vsak nasledni prispevek, ki se ne bo navezoval na temo, bo sankcioniran. V kolikor želite poizkusiti igranje na drugih jezikovnih različicah, imate vso mojo podporo. V kolikor želite le debatirati o tem, prosim odprite temo v ustreznem podforumu.
lp,
flako
 
Top