Pogovor o svetu 12

nikname

Member
Reaction score
0
hehehehehe folk poglejte si na vseh slo serverjih se enako dogaja ma je veliko bolj zanimivo klikat na drugih serverjih kjer ni niti malo podobno fintam ki jih dela naša podpora
 

snakespa

Member
Reaction score
0
Mam frenda ki neve kako naprej,stoji tam pri 3000 točkah in negre in negre mu naprej.Dela samo na vojski , nafarma bolj malo, ima plenilca,jaz sem mu neki predlagal a mu ne uspe.Če ima kdo kakšne predloge da se čimprej prebije med boljše v njegovi okolici naj napiše jaz mu pa bom odal sporočilo.Ni se mu dalo narest računa pa je zaproso mene :) Hvala za vse odgovore.
 

DeletedUser

Guest
Mam frenda ki neve kako naprej,stoji tam pri 3000 točkah in negre in negre mu naprej.Dela samo na vojski , nafarma bolj malo, ima plenilca,jaz sem mu neki predlagal a mu ne uspe.Če ima kdo kakšne predloge da se čimprej prebije med boljše v njegovi okolici naj napiše jaz mu pa bom odal sporočilo.Ni se mu dalo narest računa pa je zaproso mene :) Hvala za vse odgovore.

vojska + plemič = zavzemanje vasi. Se pravi, naj zavzame novo vas z plemičem in to po možnosti od drugega igralca, če seveda ima zadost vojske....
 

snakespa

Member
Reaction score
0
Ja sej to sem mu sem jaz to povedo pa to že ve , jaz sem mislo če en da delaš vojsko drugi dan gradiš ali daš delat prvo neke v vasi, pol pa kolko ostane za vojsko, to bol njega zanima...pa kaj naj gradi ko že ma plemiški dvor...jaz nimam več besed da bi mu razložo...
 

woley837

Member
Reaction score
0
ima več možnosti:
najboljša je da začne sosede tolčt in jih prevzemat
lahko pa nadgradi tole vas do konca, predvsem moram izpostavit da naj da kmetijo na 30 in jo zapolni
 

DeletedUser

Guest
Ja sej to sem mu sem jaz to povedo pa to že ve , jaz sem mislo če en da delaš vojsko drugi dan gradiš ali daš delat prvo neke v vasi, pol pa kolko ostane za vojsko, to bol njega zanima...pa kaj naj gradi ko že ma plemiški dvor...jaz nimam več besed da bi mu razložo...

se mal hecaš, dela sam na vojski, ima 3000 pik pa plemiški dvor in plemiča, pa nič ne farma.
Ti podatki ne grejo skoz, pri 3000 pikah in plemiškem dvoru, nima razvitih drugih stavb, torej je delal sam za plemiča, ima rzvito skladišče in farmo, kmetijo tolk da lahko plemiča naredi vojske pa ma za vzorec kolko mu lahko dopuščajo vojašnica in konjušnisa , ki jih ima tam med 5 in 10 stopne. taki so najbolši cilj, dobiš plemiški dvor, z malo izgubami poj pa hitro razviješ vojaške stvari
 

DeletedUser

Guest
se mal hecaš, dela sam na vojski, ima 3000 pik pa plemiški dvor in plemiča, pa nič ne farma.
Ti podatki ne grejo skoz, pri 3000 pikah in plemiškem dvoru, nima razvitih drugih stavb, torej je delal sam za plemiča, ima rzvito skladišče in farmo, kmetijo tolk da lahko plemiča naredi vojske pa ma za vzorec kolko mu lahko dopuščajo vojašnica in konjušnisa , ki jih ima tam med 5 in 10 stopne. taki so najbolši cilj, dobiš plemiški dvor, z malo izgubami poj pa hitro razviješ vojaške stvari

Mislim, da je resen. :)
 

snakespa

Member
Reaction score
0
se mal hecaš, dela sam na vojski, ima 3000 pik pa plemiški dvor in plemiča, pa nič ne farma.
Ti podatki ne grejo skoz, pri 3000 pikah in plemiškem dvoru, nima razvitih drugih stavb, torej je delal sam za plemiča, ima rzvito skladišče in farmo, kmetijo tolk da lahko plemiča naredi vojske pa ma za vzorec kolko mu lahko dopuščajo vojašnica in konjušnisa , ki jih ima tam med 5 in 10 stopne. taki so najbolši cilj, dobiš plemiški dvor, z malo izgubami poj pa hitro razviješ vojaške stvari

Ma plenilca, mogoče sem pozabil omenit...farma ves čas a kaj ko pa mu vse sosedje pokradejo.Ma razvite tudi druge zgradbe, pa vojašnico ma na 14 itd...zaj je zavzel drugo vas.Pa za info za plemensko pomoč sploh ni proso pri plemiču je zbral v enem dnevu.
 

DeletedUser

Guest
Ma plenilca, mogoče sem pozabil omenit...farma ves čas a kaj ko pa mu vse sosedje pokradejo.Ma razvite tudi druge zgradbe, pa vojašnico ma na 14 itd...zaj je zavzel drugo vas.Pa za info za plemensko pomoč sploh ni proso pri plemiču je zbral v enem dnevu.

#1 ni plenilec, ampak je plemič. To je velika razlika.:rolleyes:
#2 lvl14 vojašnica ni visoko, ker jih je 25 če se še prav spomnim.
#3 pa če ne nafarma veliko, naj nadgradi rudnike/surovine.
 

woley837

Member
Reaction score
0
#1 ni plenilec, ampak je plemič. To je velika razlika.:rolleyes:
#2 lvl14 vojašnica ni visoko, ker jih je 25 če se še prav spomnim.
#3 pa če ne nafarma veliko, naj nadgradi rudnike/surovine.

on je mislu na pomočnika za plenjenje- plenilec

ti povem naj začne osvajat sosednje vasi pa brez barbark prosim;)
 

DeletedUser

Guest
ma mi je jasno da forum zamira, sam neumnosti pa ne pisat, ajde da pogledamo mal kaj je napisan, v prvem postu:
toji tam pri 3000 točkah in negre in negre mu naprej.Dela samo na vojski , nafarma bolj malo,
potem :farma ves čas a kaj ko pa mu vse sosedje pokradejo za konec pa cvetka : pri plemiču je zbral v enem dnevu. vprašanje kako če farma bolj malo pa še sosedje mu vse pokradejo, če vedno pa pri 3000 pikah, pa četudi ma vojašnico 14 nima skoraj nič vojske, ker niti ni placa vv kmetiji, pa tudi ni mel s čim vojske delat ker je vse vlagal v plemiča, ideal plen za sosede

tak primer

Mestna hiša (stopnja 20)
Vojašnica (stopnja 8)
Konjušnica (stopnja 4)
Delavnica (stopnja 1)
Plemiški dvor (stopnja 1)
Kovačija (stopnja 20)
Zbirališče (stopnja 1)
Kip (stopnja 1)
Tržnica (stopnja 10)
Drvarska koča (stopnja 20)
Glinokop (stopnja 19)
Rudnik železa (stopnja 22)
Kmetija (stopnja 17)
Skladišče (stopnja 18)
Skrivališče (stopnja 4)
Zid (stopnja 16)

seveda je bilo notr ooooogromno vojske, saj nekateri mislijo če imajo 500 sulic in mečov notr da je to ogromno
 

snakespa

Member
Reaction score
0
Zgradbe si skoraj popolnoma zadel, glede vojske pa se nebi strinjal.Pa spomladanski dogodek sem pozabo omenit tam je zelo dosti nafarmo, samo dopoldan po 65k vsake suruvine ,se je seveda malo prej vstal, pa spet ko so novi naseljenci prišli še pol spet.
 

lev11

Member
Reaction score
0
ne prijavlaj se prijatelj,ker motorka dela nepošteno,eni imajo pri njem privilegije,...............pa še bi lahka naštevu pa se ne splača.
vsaka šiba ima dva konca------znan slovenski pregovor.


To je stara zadeva z to podporo
 

DeletedUser

Guest
Zgradbe si skoraj popolnoma zadel, glede vojske pa se nebi strinjal.Pa spomladanski dogodek sem pozabo omenit tam je zelo dosti nafarmo, samo dopoldan po 65k vsake suruvine ,se je seveda malo prej vstal, pa spet ko so novi naseljenci prišli še pol spet.

je brez veze zgubljat besede, kmetija ima svoj limit in pri razvijanju kovačnice, skladišča in plemiškega dvora tri pri 3000 pikah ne ostane dost rezerve, to je to, pač dober cilj, kar daj vso njegovo vojsko v simulator pa poglej kaj z njo naredi en pravi nuk, to je delanje vasi za druge in to jih na srečo nekaterih dela ogromno na slo serverju
 

ninja

Member
Reaction score
0
Mam frenda ki neve kako naprej,stoji tam pri 3000 točkah in negre in negre mu naprej.Dela samo na vojski , nafarma bolj malo, ima plenilca,jaz sem mu neki predlagal a mu ne uspe.....

nastavitve, briši račun (edino kar mi pade na pamet) ali pa pregledat kakšen priročnik z .net in se malo poglobit, druge ni

ps: ni mi pa jasno, kako ga že ni kdo ponoblu :)
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Na si12 pa je prav festival prestopov očitno :D.. V katero pleme pa bi drug teden šli ? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Na si12 pa je prav festival prestopov očitno :D.. V katero pleme pa bi drug teden šli ? :rolleyes:

se pozna, da prave vodje plemen ne igrajo več na slo serverjih ali pa nečejo več imet opravka z vodenjem plemen, pa plemena vodijo igralci, ki jim je glavna naloga ohranit svoj račun, za kar mora poskrbet pleme, za soplemenjake jih pa bolj malo briga, pa če pleme ni zato, pa ustanovimo novo pleme, samo da bo račun na varnem, problem pa je da je v vseh plemenih enako, realnost slo serverja pač, ko se bolšim igralcem pač ne da več ukvarjat z njim in raje igrajo na tujih serverjih
 

DeletedUser

Guest
se pozna, da prave vodje plemen ne igrajo več na slo serverjih ali pa nečejo več imet opravka z vodenjem plemen, pa plemena vodijo igralci, ki jim je glavna naloga ohranit svoj račun, za kar mora poskrbet pleme, za soplemenjake jih pa bolj malo briga, pa če pleme ni zato, pa ustanovimo novo pleme, samo da bo račun na varnem, problem pa je da je v vseh plemenih enako, realnost slo serverja pač, ko se bolšim igralcem pač ne da več ukvarjat z njim in raje igrajo na tujih serverjih

+1
tudi jst preklapljam nazaj na .net, ker je slo scena podn od podna....
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Lahko vprašam, zakaj tale S12 tako šteka? Sem prvo mislil, da samo meni nato pa so se javili tudi drugi. Prosim podporo, da uredite zadevo, ker to ni za nikamor, da ti eno stran odpira 5-10s poleg tega te pa še noblajo poleg, itak da ne moreš nič naredit.

LP
N
 
Top