Pogovor o svetu 12

DeletedUser

Guest
obsojen na propad, tako kot 11, zaradi

Pogoji za zmago Igralec z največ točkami ob koncu runde

največja neumnost in uničenje neke igre, ki naj bi se imenovala vojna plemen, hallo motorka in moduratorji, PLEMEN, se vam sanja kaj je to, ste malce istirili skupaj z lastniki igre, pa je škoda dajat na koncu igralcem zmagovalnega plemena premium, bo zmankal za plačo CM, prekoračena blagajna, pač to je RL
 

janci89

Member
Reaction score
0
Mi lahka kdo pove, če se splača prijavit na s12? (kaj se je spremenilo)?
Ali pa je vse isto kot na dosedanjih svetovih
 

DeletedUser

Guest
ne prijavlaj se prijatelj,ker motorka dela nepošteno,eni imajo pri njem privilegije,...............pa še bi lahka naštevu pa se ne splača.
vsaka šiba ima dva konca------znan slovenski pregovor.
 

DeletedUser

Guest
Glede na to, da govorite kako je on neaktiven obenem pa še vedno bana. Kako je to mogoče? V kolikor je nekdo kršil pravila je bil banan upravičeno.
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Da nebo še kej res domen... sporočilo ki sem ga dobil od igralca na si11..



seveda sem to prijavil in ne duha ne sluha o banu. Sicer to ni niti tolko pomembno ker je igralec zdej majhnen samo vseeno te to zna pregnati od .si ;)
 

DeletedUser

Guest
to še bomo pa videl,gdo se bo zadnji smejal,.............
 

janci89

Member
Reaction score
0
Men osebno motorka ni nič naredu, al od nečesa mora živet :D hec mal

Ne jaz sem bol mislo vaše nasplošno mnenje, kaj si obetate od tega sveta?
Al bodo ista sranja kot do zdaj na prejšnih svetovih...najmočnejši igralci v eno pleme sam da bi se čim prej končal sevrer
pa take stare fore, kot so SHOP, SPQR pa taki njim podbona plemena.

Al so priše kake nove osvežitve not
 

vuki

Member
Reaction score
0
Men osebno motorka ni nič naredu, al od nečesa mora živet :D hec mal

Ne jaz sem bol mislo vaše nasplošno mnenje, kaj si obetate od tega sveta?
Al bodo ista sranja kot do zdaj na prejšnih svetovih...najmočnejši igralci v eno pleme sam da bi se čim prej končal sevrer
pa take stare fore, kot so SHOP, SPQR pa taki njim podbona plemena.

Al so priše kake nove osvežitve not

Nekaj ćasa nisem igral, sedaj ko sem se vrnil pa igram z družbo okrog sebe neko svoji igro in me raznorazni SHOP-i in SPQR-i ne zanimajo. ignoriramo razne provokacije,.... željivke in podobno,.. spletke pa nas ne zanimajo,... če se bo pa slučajno pojavilo kaj podobno kot v preteklosti pa še vedno lahko gremo drugam,.....

Skoraj bi pozabil,.... vidim da je ostalo vse kot je bilo nekje v času s4,... vsaj kaj se tiče zunanjega foruma.
 
Last edited:

janci89

Member
Reaction score
0
Mene ni že tud kar nekaj časa ni tu..sem zamudil že 3 svtove :S
in odkrito če povem me niti ne vleče več sem, ker so nasplošno ene te iste zgodbe, ki se ponavljajo iz sveta na svet!
Zato nevrjamem, da bi lahko ta s12 bla kaj drugačna.
 

vuki

Member
Reaction score
0
verjetno ne,..... bomo videli. ampak če imaš okrog sebe ekipo ki vse ignorira,.... prijavi vse mogoče neumnosti, kot so duali in triali potem ti ne more noben nič,... pač igraš,... pomagaš si z skyp-om da japeki ne morejo preko foruma ugotavljat kaj delaš in podobno,... če pa si gospoda izmislijo razlog za neutemeljeni ban pa greš na kak tuj server in je stvar rešana,... :)
 

DeletedUser

Guest
živjo družba
mene pa zanima kolikšen je min. vrinjen čas med napadi
je to 100ms
hvala janez
 

DeletedUser

Guest
Mene pa zanima, kje bi lahko,če sploh, videl stara poročila? kajti vidim lahko poročila le od 16.marca naprej? :D hvala za odgovor :D
 

DeletedUser

Guest
@neni 99 stara poročila se da videti le, če jih shraniš v arhiv, drugače pa ne.

@azyx kolikor vem je zadeva avtomatizirana in se uporabniki ne rabite ukvarjati s tem. Lahko pa pišeš podpori, da se prepričaš.
 
Top