Pogovor o svetu 13

Chopper

Member
Reaction score
0
Vesel bi bil, če bi se pogovarjali v tonu, ki sodi na forum(Še posebej ti Mr. Noob).

Lep pozdrav,
Chopper :)
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Motiš se.
Vseh prošenj za okrepitve akademija ni dobila, ker jih so jih v večini igralci pisali sami, kukr pravm tisto kar sem pa jaz napisal je pa tudi franco dobil, takrat ko je bil še dual bolj aktiven.

LP

Ne pravim samo zaradi tega, ker je bilo tega kar nekaj. Sicer ne moti me nič

lp
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Pozdravljen Mr.Noob, zate jaz nisn budala to je prvo,kje je urednik foruma,ali si tale igralec zasluži igrat vojnoi plemen,takšen je bil ,ko mi je pisov sporočila in okrožnice in dajal napotke,pa ne bom več o tem razlagu.
Če ne znam pisat ni tvoja stvar,zato pejd ti v šolo in se nauč obnašanja v družbi.
Vodja si bil in si še,verjel bom takrat,ko boš zapusto pleme,pol bom verjel ,da je negdo drug,ki bo bolj pameten.

upam da je dovolj,saj kregu in zmerjal si ti Mr.Noob. lp

V osnovno šolo pejdi še enkrat, da te naučijo brat...

Kaj ti narišem pa pobarvam?

Kaj si moreš zaslužt igrat eno enostavno igro?:D Ma dej zaradi takih idiotov bi blo včasih dobro, da je nebi igral. 10krat ti eno in isto lahko napišem, pa boš še vedno govoril nekaj svojega, za kar sam veš da ni res. Nima veze, kar praveš, vse je res pa roka.

Osnovna šola ti pa res nebi škodla. Do takih ljudi, ku ne znajo brat, ubistvu so tako neumni, da ne zastopijo enostavnih stvari, se res ne znam obnašat, nimam živcev za budale. Žal. Se opravičujem, pač imam samo en obraz, za razliko od nekaterih, ki ste na forumu polikani, v igri pa spet druga pesem.

Je bla pa moja igra vedno pošten, v meji pravil in načel, da bi nekomu uničeval igro z uničevanjem njegovega računa ali česarkoli mi ni nikoli niti padlo na pamet, kaj šele da bi to naredil. Tisti ki pravi drugače, ali laže ali pa me ne pozna. Zdrava pamet ti pove, da nikoli ne naredi nekomu nekaj, kar nebi želel da on naredi tebi. Osnovni bonton, ane franco? Sem se v OS naučil. To govorim za kustosa.

Lepo se imejte. Ko se na .net malo bolj razvijem itak zaključim tule. Tako da počakajte še kak mesec, pa boste barbarke ponoblali, BEERovci seveda;) Kustos bo prvi navalio, on obvlada;) Profi...ni kej.
 

kustos

Member
Reaction score
0
Kva je lojze, samo jokaš neki. Poglej kolko barbarov sem ze jaz pobral, potem pa poglej tvojega velickova, ki jih vcerej 6 pobral, potem pa govori kdo nobla barbike itd. Poglej svojo statistiko samo na s13, pobral si jih ene 5 (govorim na pamet) v zadnjem tednu.
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Lepo vas prosim, da v svoje komentarje dodate ščepec dobre volje in kapljico kulture sicer bomo prisiljeni na forumu brezplačno razdeljevati antidepresive.

Zares: Držite se osnovnih manir, sicer bomo prisiljeni brisati komentarje in ostreje kaznovati prestopnike.
 

DeletedUser

Guest
Pa kako se boš kontrolirau če te en je... u glavo itak da ne boš pusto da po teb pljuva mislim.
 

DeletedUser

Guest
mr. noob
mr. noob is offline

Join Date
Sep 2011
Posts

Kaj ti narišem pa pobarvam?

Kaj si moreš zaslužt igrat eno enostavno igro? Ma dej zaradi takih idiotov bi blo včasih dobro, da je nebi igral. 10krat ti eno in isto lahko napišem, pa boš še vedno govoril nekaj svojega, za kar sam veš da ni res. Nima veze, kar praveš, vse je res pa roka.

Osnovna šola ti pa res nebi škodla. Do takih ljudi, ku ne znajo brat, ubistvu so tako neumni, da ne zastopijo enostavnih stvari, se res ne znam obnašat, nimam živcev za budale. Žal. Se opravičujem, pač imam samo en obraz, za razliko od nekaterih, ki ste na forumu polikani, v igri pa spet druga pesem.

Je bla pa moja igra vedno pošten, v meji pravil in načel, da bi nekomu uničeval igro z uničevanjem njegovega računa ali česarkoli mi ni nikoli niti padlo na pamet, kaj šele da bi to naredil. Tisti ki pravi drugače, ali laže ali pa me ne pozna. Zdrava pamet ti pove, da nikoli ne naredi nekomu nekaj, kar nebi želel da on naredi tebi. Osnovni bonton, ane franco? Sem se v OS naučil. To govorim za kustosa.

Lepo se imejte. Ko se na .net malo bolj razvijem itak zaključim tule. Tako da počakajte še kak mesec, pa boste barbarke ponoblali, BEERovci seveda Kustos bo prvi navalio, on obvlada Profi...ni kej.

Mr.Noob-si pravi nobovec,lej kaj se čem ti neki gor stavt če imaš ti stalno prov in nihče drug,kolkim igravcem gojiš zamero jih treba naštet,ne ni treba ,ker baje ne znaš brat ti učiteljica umrla u šol(ko sn jaz hodu v šolo so bile tovarišice-luštne ),pol pa jaz ne znam pisat zate.Dej se mal kseb sprav pa bo, ok prijatu, pa ne deli več med nas igravce, ki zate ne znamo igrat- zamer ,ker si ti super prepameten za to igro vojne plemen.aja -pa lepo mi bod in taboljšo polovico če imaš,pozdrav(menda je bl pametna in učena zate). lp
 

DeletedUser

Guest
hahhaha, to je vedno bolj podobn 24ur.com ko ne veš kaj je res in kaj ni ...pa še slovnične napake so zraven..
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
Sem se že popljuval, zdaj sem boljši kot sem bil, zato lahko ostale obsojam kokr jih hočem


ufff če si res vse popljuval, kar dvomim, da si, potem še niso odstranili iz sebe vso tvojo slino, ne obsojaj, če nimaš dokazov, dobro da smo v Evropi :D
 

woley837

Member
Reaction score
0
eevil king

ti boš tak ponoblan da zase ne boš vedu, zapomni si te besede

ti vulpes pa tiho bodi, ker tebi nebi škodilo da se mal v ogledalo pogeldaš tak ko eevil king in noob
 

DeletedUser

Guest
kak bo forum normaln če mamo pa takšne kot so woley... To bi blo treba za vsak koment kikat za par dni pa bi se vmirlo.. Podpora pa samo piše ukrepa pa nič :) Na konc sveta bo 53 strani kregarije namesto da bi se pametno menli :)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
eevil king

ti boš tak ponoblan da zase ne boš vedu, zapomni si te besede

ti vulpes pa tiho bodi, ker tebi nebi škodilo da se mal v ogledalo pogeldaš tak ko eevil king in noob


opala opala, hvala vsak dan se gledam v ogledalo, pojdi raje od besed k dejanjem, da te vidimo koliko imaš kaj v......aja pa tiho bodi in pojdi si fruteka kupiti ali pa ti jaz posodim malo centov
 
Last edited:

woley837

Member
Reaction score
0
ne morem vrjet kake ****** ste. men je važno da bom zmagal iz plemenom ta svet, tako kot sem ga na s10. boli me ***** kaj si vi mislite. zdaj se je pa še speedy prdruzu tem debilom, ko mislijo da majo jajca. vp igram za sprostitev in zaradi dolgčasa ne pa da sem zasvojen. mogoče med počitnicami sm preveč gor, ko bo šola bom pa lih tok da bom ene luleke ko mislijo da so jaki kot je eevil king lepo ponoblal in da bo beer zmagal svet.
 
Last edited by a moderator:

Chopper

Member
Reaction score
0
Lepo vas prosim, da v svoje komentarje dodate ščepec dobre volje in kapljico kulture sicer bomo prisiljeni na forumu brezplačno razdeljevati antidepresive.

Zares: Držite se osnovnih manir, sicer bomo prisiljeni brisati komentarje in ostreje kaznovati prestopnike.

Prosim, če si še enkrat preberete citirani post.

Lep pozdrav,
Chopper
 
Top