Pogovor o svetu 13

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Čestitke BEER za zmago na tem svetu, kako so do nje prišli ni pomembno in se ne bom spuščal v te detajle. Osebno končujem ker je škoda mojega časa, za tole igro, sploh na tem svetu saj je že dalj časa vse "odločeno".

Današnja akcija nima nobene veze, lahko rečem da je bila samo pika na i, da sem se odločil za to. Osebno končujem na .si in to je to.

Lepo igro še naprej.

LP
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Pol se boš mogu pa potrudt, da zveš kje igram, da me boste lahko ponoblal :D

Se ti res zdi da si tok pomemben? A sem rekel da ne smeš igrat na hr? Pravim samo da z mano ne sodeluješ, pa tud ne boš oz ne bom.

lp gospod pomembnež.
 

kustos

Member
Reaction score
0
Pojasni mi, kako boš vedel, da ne sodeluješ z mano, če ne veš kaj igram. *

Žaljenje ostalih članov
Lp, Grobi
 

hedgehog420

New Member
Reaction score
0
Glede na to da ima pleme BEER veliko prednost na tem svetu pa še vedno nadaljujejo z "svojo igro" se lahko samo zamislim...

igralca lolidudl ki je bil v plemenu No.2 je imel na čuvanju igralec sposoben, skratka podla igra in le še en dokaz več kako nizko ste padli nekateri... Vglavnem sramota

Ime Uvrstitev Točke Globalna uvrstitev Vasi Čuvanje računa
lolidudl 1 146.989 50 18 sposoben

lp hedge
 

nikname

Member
Reaction score
0
Zakaj pa ne?
Si mar temeljito seznanjen s prekrškom in njegovimi okoliščinami? Ali samo poznaš kazni za prekrške?

Komentirate in pametujete, kot da se na vse spoznate. Vedno vas je polna usta, da bi si pa vzeli 5 min in se prijavili na mesto moderatorja, zato pa ni časa.

Sami naredite kaj, da bo premik v pozitivno smer. Ne samo računat na druge in jokat na forumu.

ma glej ti ko ti nič jasni ni vsak ki igra vopjno plemen leto dni pride navzkriž z podporo pa to ne enkrat nego parkrat vedno zato kerpodpora ni pravična al pa dela amaterkse napake pa ti piši kar hočeš samo narod noče vbeč igrat na slo sceni.
potem pa seveda da prihaja do svaj med plemeni igralci in vsemi ki igrajo svet
potem dajo plemena brisat račune motorka odpere novi svet in opet kasira pp pase smeji tak da bla bla slovenmska poštenost

originally posted by woley837
vulpes, ti si tut skos pameten pa pojma nimaš o vp

to mi gre ful na živce


meni gre na živce ka ti tulwe teroriziraš folk ker daje objave, pa kej si misliš da si edini ki bo tule pisal
 
Last edited by a moderator:

woley837

Member
Reaction score
0
meni gre na živce ka ti tulwe teroriziraš folk ker daje objave, pa kej si misliš da si edini ki bo tule pisal

hehe, nobenga ne teroriziram kot prvo, kot drugo so pa oni mene začel , jaz sem se pa samo branu. sem pač zadeve mal obrnu, kaj naj ti- ne bom se pustu drugim terorizirat

drgač pa nevem kaj še delaš ti na slo vp- če si reku da boš nehu na slo sceni igrat idi pa ne vračaj se
 
Last edited by a moderator:

Vulpes

Member
Reaction score
0
ta pravi se oglaša ja hahahahahaha a so moderatorji samo moškega spola ker očitno vam manjka ženska roka heheehehehe
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
mal sn pršu gor ,pa vidim ,ko berem je še vedno tale noob eden isti ,ki komplicira tako kot vedno,tega ne bom več bral in zaključujem tudi tuki na foromu. lepo mi bodite.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
mal sn pršu gor ,pa vidim ,ko berem je še vedno tale noob eden isti ,ki komplicira tako kot vedno,tega ne bom več bral in zaključujem tudi tuki na foromu. lepo mi bodite.

kaj si še vedno nepismen vidim? Da ti razložim kot 5letnemu otroku. DANES smo 7.11. noob je pisal nazadnje zelo veliko časa nazaj, tko da prosm v osnovno šolo še enkrat pa se nauč na kolendar gledat. Čista kap!
 
Last edited by a moderator:

midva

Member
Reaction score
0
mah vedno eni in isti nabijajo če nimate nič bolj pametnega bodite tiho razni frankoti pa žogice
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Hay vidim,da se vžigate en po drugem,pa ste toliko imeli povedat čez mene.POKVAREJENI SO še vedno tle (midva npr.).Komaj sedaj vidim kva naredijo taki igralci tej igri,izumira vojna plemen,žal.Pozdravljam vse ki smo skupaj nekoč igrali in zmagali svet 4.Moj pokoj marsikomu godi,saj sem se vedno boril proti nepoštenosti.Mr,noob je zame pošten bil na svetu,ki bi ga moral vseekakor dobit,zaklali so ga tisti,ki sem mu svetoval,da jih naj ne poslušal,žal tko je takrat bi pod mojim vodstvom zmagal SHOP.Temu pač ni bilo všeč skupini zdraharjev,pa me niti ne moti,saj mi je to pripomoglo,da neham z to igro.Uživajte v SPLETKAH in FEJST plujvajte en čez druzga,da se bom lahk od srca nasmejal pa pa calimero vas ima rad.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Po dolgem času se je vrnil eden od legend :cool: in še vedno točno tak, kot se ga spomnimo ;)
 

DeletedUser

Guest
haha kaki človek je calimero taga ni je pošten na en način na drugi pa enkrat tak govori drugič tak. jst pravim kaki človek postane taki ostane :D ti egon mali pa vidim da si spet pri koritu na si10 te ni blo blizu tega :p
 

DeletedUser

Guest
pri koritu?? Že nekaj svetov ne igram, na žalost sem moral prenehat.. upam pa da se vrnem na naslednjem..
 
Top