Pogovor o svetu 13

DeletedUser

Guest
egon ti kr pridi igrat tebe imam rad v igri hehe :) vsi neki moderatorji pa nvm kaj jst pa tle visim an vp-ju od dc :D pa farmam cele dneve
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Hay vidim,da se vžigate en po drugem,pa ste toliko imeli povedat čez mene.POKVAREJENI SO še vedno tle (midva npr.).Komaj sedaj vidim kva naredijo taki igralci tej igri,izumira vojna plemen,žal.Pozdravljam vse ki smo skupaj nekoč igrali in zmagali svet 4.Moj pokoj marsikomu godi,saj sem se vedno boril proti nepoštenosti.Mr,noob je zame pošten bil na svetu,ki bi ga moral vseekakor dobit,zaklali so ga tisti,ki sem mu svetoval,da jih naj ne poslušal,žal tko je takrat bi pod mojim vodstvom zmagal SHOP.Temu pač ni bilo všeč skupini zdraharjev,pa me niti ne moti,saj mi je to pripomoglo,da neham z to igro.Uživajte v SPLETKAH in FEJST plujvajte en čez druzga,da se bom lahk od srca nasmejal pa pa calimero vas ima rad.

Je res. Priznam da si me posvaril in priznam da si imel prav. Za to napako sem pa itak bil kaznovan z nožem v hrbet. Ena lekcija več. Drugače SHOP 10ke nikakor nebi dobil. Smo bili premočni takrat pa čeprav 90% začetnikov v plemenu. Kar je blo je blo, vsaj vem kdo je kdo za naprej.
Tudi jaz samo še berem in se smejim. Takim, ki mislijo da znajo igrat v resnici pa se od začetka serverja skrivajo za celotnim plemenom. Ista kompanija iz sveta na svet potem pa sami seb pišejo slavospeve ipd....pravi borci smo pa tisti, ki vam rečemo ne, ko nas vabite v svoja "velika" plemena.


LP
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Je res. Priznam da si me posvaril in priznam da si imel prav. Za to napako sem pa itak bil kaznovan z nožem v hrbet. Ena lekcija več. Drugače SHOP 10ke nikakor nebi dobil. Smo bili premočni takrat pa čeprav 90% začetnikov v plemenu. Kar je blo je blo, vsaj vem kdo je kdo za naprej.
Tudi jaz samo še berem in se smejim. Takim, ki mislijo da znajo igrat v resnici pa se od začetka serverja skrivajo za celotnim plemenom. Ista kompanija iz sveta na svet potem pa sami seb pišejo slavospeve ipd....pravi borci smo pa tisti, ki vam rečemo ne, ko nas vabite v svoja "velika" plemena.


LP


Noob,se strinjam s teboj pokoj je trenutno najboljša izbira,ne vem kaj bi me spet pritegnilo,da bi igral.Odkrito povedano nimam nobenih želja niti iskrice volje.Sem pa se odločil,da bom v teh zimskih dneh napisal svoje spomine, tko dobre in manj dobre od sveta 1 in 4 kjer sem igral vidno vlogo v sami igri.Od poraza do zmage.
 

DeletedUser

Guest
nimam besed glede noob-a .več.tak človk ,tko pameten.

kr pa calimero,tud ti si pripomogu na svetovih marsi kteri špetir,tak ,da nebi o tem ,ker vas poznam vse po vrsti,nemoj meni tra la la,sami pr seb počistite. hvala. bom prebrav še kak kompliment.

noob.....še neki v šolo grem nazaj,samo zate,..............;)
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni,

Po dolgem času, zopet moj komentar. Zanimivo je koliko nas ostaja, koliko nas še klika:)......
Vsekakor se igralci BEER-a počasi poslavljamo, tko kot smo obljubili nekaterim igralcem s11. Slo scena vp-ja bo naprej pač kar bo:). Zahvaljujem se novim članom plemena, ki sem jih imel možnost spoznati...nekatere tudi v RL...kar mislim da ni slabo če ločiš igro in lajf:)....smo vendar samo ljudje ane?...hehe...

Generalno gledano se pa zahvaljujem vsem vam, prav vsem. Za pohvale, kritike, besedne dvoboje...predvsem dobre čveke:)..skratka vse kar spada v špil. Ni zamere:)..nikakor.

Brez vseh vas ne bi bilo naboja in ne razloga zakaj!

Seveda gremo naprej, kljub romanom napisanih tukaj, kljub sprenavedanju in še kaj. Smo igrali skupaj, se ločevali:)..se skregali...Spet igrali skupaj..Samo vedite nekaj,vsi smo zmagovalci.
Zmagovalci v smislu spoznavanja, učenja in nasploh razumevanja.

Je le samo igra in kdor to dojame, je zmagovalec.....skratka medalje kdo je najboljši in kdo največ zna so brezpredmetne. Filozofija je simpl....Pleme je vse in ne posameznik:)

Mogoče nekdaj se srečamo spet, do takrat pa vse lepo pozdravljam.


Ne pozabite vsi, ki igrate ste enako pomembni v igri. Tudi tisti, ki ste na nasprotni strani:)

Lep večer

S.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Pozdravljeni,

Po dolgem času, zopet moj komentar. Zanimivo je koliko nas ostaja, koliko nas še klika......
Vsekakor se igralci BEER-a počasi poslavljamo, tko kot smo obljubili nekaterim igralcem s11. Slo scena vp-ja bo naprej pač kar bo. Zahvaljujem se novim članom plemena, ki sem jih imel možnost spoznati...nekatere tudi v RL...kar mislim da ni slabo če ločiš igro in lajf....smo vendar samo ljudje ane?...hehe...

Generalno gledano se pa zahvaljujem vsem vam, prav vsem. Za pohvale, kritike, besedne dvoboje...predvsem dobre čveke..skratka vse kar spada v špil. Ni zamere..nikakor.

Brez vseh vas ne bi bilo naboja in ne razloga zakaj!

Seveda gremo naprej, kljub romanom napisanih tukaj, kljub sprenavedanju in še kaj. Smo igrali skupaj, se ločevali..se skregali...Spet igrali skupaj..Samo vedite nekaj,vsi smo zmagovalci.
Zmagovalci v smislu spoznavanja, učenja in nasploh razumevanja.

Je le samo igra in kdor to dojame, je zmagovalec.....skratka medalje kdo je najboljši in kdo največ zna so brezpredmetne. Filozofija je simpl....Pleme je vse in ne posameznik

Mogoče nekdaj se srečamo spet, do takrat pa vse lepo pozdravljam.


Ne pozabite vsi, ki igrate ste enako pomembni v igri. Tudi tisti, ki ste na nasprotni strani

Lep večer

S.

Simon učitelja si imel pravega in s tem postom si dokazal,kar sem te učil.Ne glede, da so se najine poti razšle,bilo pa je fajn s teboj cele noči biti na vezi lepo bodi, calimero vas ima rad.
 
Last edited:

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Hahaha z računom artemis sva pometla s konkurence za premagane v obrambi :D
dones bo četrtič :D kolk bo boste pa vidli :D ........


3x Branilec dneva

Kot branilec premagaj največ enot na tem svetu.

Trenutno vodiš! Obdrži ta rekord do polnoči, da izpolniš ta dosežek!


Uvrstitev računa: 52

Premagani nasprotniki
Kot napadalec Kot branilec Skupno
Uvrstitev Ime Premagani
1 Artemis [GS] 9,43 Mil.
2 kravata [ExP] 8,55 Mil.
3 urh p. [SG] 7,25 Mil.
4 Van Ahmed [-TAO-] 6,23 Mil.
5 robert75 [~APC~] 6,02 Mil.
6 goodstuff [|THC|] 5,16 Mil.
7 SeeKeeR 4,00 Mil.
8 Thomas I. [-TAO-] 3,77 Mil.
9 solim [PM] 3,72 Mil.
10 eevil king [ExP] 3,54 Mil.
11 Ranca19 [BEER] 3,02 Mil.
12 alen [BEER] 3,01 Mil.
13 Mr. zigim [GS] 2,85 Mil.
14 Suco [BEER] 2,71 Mil.
15 leka [ExP] 2,65 Mil.
16 edu66 [-TAO-] 2,46 Mil.
17 hedgehog420 [ExP] 2,44 Mil.
18 SIMMS 2,29 Mil.
19 KAVAL [BEER] 2,29 Mil.
20 hitrejsi [~MP~] 2,23 Mil.
21 Exorcist [COD] 2,19 Mil.
22 the undertaker 2,17 Mil.
23 sady [K-R] 2,14 Mil.
24 Kralj Kobra 2,08 Mil.
25 leons [GS] 2,05 Mil.


Lepo pozdrav od mušketirjev
Artemis&okostnjak
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Dobrodošli ste tako v tej, kot katerikoli drugi temi na tem forumu... tako kot vsi drugi, ki se držijo teme in se znajo pogovarjati brez žalitev in ostale nepotrebne navlake. Ne glede na to, kateri svet igrate - če sploh katerega - ali pa trenutno pavzirate in čakate svet, ki vam bo ustrezal. :eek:
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Čer, hehehe.....BEER si pa je off nabiu:)...skratka....svet je pri koncu. Kot vsak server tudi tukaj manjka naboja, ker ni pravih naspotnikov več...So barbnoblarji itd.:)

Kar se pa tiče slavospeva artemisa:)....no prav...pa izboljšamo vajino statistiko...tko da...tukaj danse 17.12.2013....pozivam vsa plemena sveta 13 naj zaščitijo svetega artemisa....imaš izziv:)


Malo zahec malo zares....vesele prihajajoče prazniek vsem:)
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Čer, hehehe.....BEER si pa je off nabiu...skratka....svet je pri koncu. Kot vsak server tudi tukaj manjka naboja, ker ni pravih naspotnikov več...So barbnoblarji itd.

jap ... pa si13 bo konc prej ko si11 hehe

So barbnoblarji itd

kaj češ, jas in barbari smo dobri prijatleji :D :D :D

Kar se pa tiče slavospeva artemisa....no prav...pa izboljšamo vajino statistiko...tko da...tukaj danse 17.12.2013....pozivam vsa plemena sveta 13 naj zaščitijo svetega artemisa....imaš izziv

:eek: ... ja ... nekaj okrepitev sva pa res mela ja :D :eek:

Malo zahec malo zares....vesele prihajajoče prazniek vsem

tudi tebi :D
 

DeletedUser

Guest
Hahaha z računom artemis sva pometla s konkurence za premagane v obrambi :D
dones bo četrtič :D kolk bo boste pa vidli :D ........


3x Branilec dneva

Kot branilec premagaj največ enot na tem svetu.

Trenutno vodiš! Obdrži ta rekord do polnoči, da izpolniš ta dosežek!


Uvrstitev računa: 52

Premagani nasprotniki
Kot napadalec Kot branilec Skupno
Uvrstitev Ime Premagani
1 Artemis [GS] 9,43 Mil.
2 kravata [ExP] 8,55 Mil.
3 urh p. [SG] 7,25 Mil.
4 Van Ahmed [-TAO-] 6,23 Mil.
5 robert75 [~APC~] 6,02 Mil.
6 goodstuff [|THC|] 5,16 Mil.
7 SeeKeeR 4,00 Mil.
8 Thomas I. [-TAO-] 3,77 Mil.
9 solim [PM] 3,72 Mil.
10 eevil king [ExP] 3,54 Mil.
11 Ranca19 [BEER] 3,02 Mil.
12 alen [BEER] 3,01 Mil.
13 Mr. zigim [GS] 2,85 Mil.
14 Suco [BEER] 2,71 Mil.
15 leka [ExP] 2,65 Mil.
16 edu66 [-TAO-] 2,46 Mil.
17 hedgehog420 [ExP] 2,44 Mil.
18 SIMMS 2,29 Mil.
19 KAVAL [BEER] 2,29 Mil.
20 hitrejsi [~MP~] 2,23 Mil.
21 Exorcist [COD] 2,19 Mil.
22 the undertaker 2,17 Mil.
23 sady [K-R] 2,14 Mil.
24 Kralj Kobra 2,08 Mil.
25 leons [GS] 2,05 Mil.


Lepo pozdrav od mušketirjev
Artemis&okostnjak

ej veš da se z tem odličjem za deff ni za hvalit hehe
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Hahahhahaa :D

biu sm dobre volje pa sm se vsen :D :D :D

(nisi napisu raviloli vas ma rad - ravioli me nima rad? :(
)



:D
 
Top