Pogovor o svetu 14

Vulpes

Member
Reaction score
0
vem da sva na svetu 11 skupaj v plemenu, samo ne mešam svetov, danes je celi kaos bil zjutraj, oziroma že včeraj ko se začeli napadi iz strani lame. Več lahko povem na svetu 14.
 

DeletedUser

Guest
da jaz nekaj povem o svetu 14

ta svet mi je ne zanimiv,ker prevladuje eno pleme(party lama) in ni nobenega upora proti njim.Zanimivo,da ta svet še veliko igra igralcev.Nevem če vam bo uspelo uničiti Party lamo,ker jo boste težko uničili.
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
sem že uredila glede tega, hvala, in v kermu plemenu si pa ti neymar11, to itak da jih nimamo šans uničiti, ali pač bo nekomu uspelo ?
 

DeletedUser

Guest
ne igram sveta 14,ker je brezvezen,igram svet 11 in 15 pod istim nickom.težko,da bo nekomu to uspelo
 

marca

New Member
Reaction score
0
pa saj se da še lame premagat ker so malo neoragnizirani postali glede okrepitev nekateri ;) še posebaj lev11 ma kar nekaj praznih vasic posebaj napadalnih tako se bodo če treba hitro prevzele
 

DeletedUser

Guest
pa saj se da še lame premagat ker so malo neoragnizirani postali glede okrepitev nekateri še posebaj lev11 ma kar nekaj praznih vasic posebaj napadalnih tako se bodo če treba hitro prevzele

Izvoli, Thorin vas vedno čaka in pričakuje kak povratni udar, pa ste vedno znova prezaposleni. Najprej bodo popadali vsi asi, potem pa še podložniki.

Srečno T.
 

MrBlack

New Member
Reaction score
0
Kdaj je sploh konec sveta 14?

Pa glede te lame...če bi se takrat TWP organiziral in bi vsi sodelovali v vojni bi nekaj igralec lahko zavzeli in uničili, vendar je to vojno vzelo resno le nekaj igralcev jim nič ne moremo
 

DeletedUser

Guest
nevem,kdaj bo konec sveta 14

glede tega pa je možno uničiti lamo,ampak če imaš zelo organizirano pleme
 

žiga192837

Member
Reaction score
0
Kdaj bo že konec tega sveta?Men se ne da več

koliko plemen se sploh bori proti lami?
 
Last edited by a moderator:

žiga192837

Member
Reaction score
0
Lamo bi se lahko premagalo če bi se vsi igralci skupaj organizirali akcijo. Ker zdajle na 14 mal vohunim lamo in imajo pol vasi praznih.
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
Skavte pa mam. Tako da lahko vohunim.

kja pa če bi mi tebe malo pobožali :p

a lamice, te prečudovite živalice, z njimi se imamo kar fajn, saj niso kot druga plemena, hinavsko razpoloženi, kot so butalci, o mater butalec si, to mi deli, te bomo saj ponoblali, smo z vami v vojni pa tudi tisto poročilo daj kar stran ki ga imaš na svojem profilu, staro je že
 
Last edited:

žiga192837

Member
Reaction score
0
Ma sej boli mene za tisto ubogo vasico. Najverjetneje je svet že končan ker igralci preprosto ne razumejo da se svet končuje.

Sej rečem lahko samo vse čestitke ker vam je uspelo in mogoče res niste vsi s tako praznimi vasmi ampak samo on. Upam
Ampak to je pač tko poskusit je treba sej ne da bi jaz s tisto podrtijo lahko kaj naredil ampak kdo drug pa mogoče.
Pa meni je čisto vseeno če me zavzameš saj v vsakem primeru na koncu izgubim
 
Last edited by a moderator:
Top