Pogovor o svetu 14

marca

New Member
Reaction score
0
zelo male možnosti da se še kaj spremeni na tem svetu ni pravih timskih igralce in pravih plemen ki bi se postavili proti lamam ampak probali bomo

dual klarisa ;)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
proti lamam, mhhhh zanimiva debata, raje povejte da planirate akcijo proti tistim plemenom, ki so zavrnila združitev v več plemen, ker nekatera niso želela, NE ŠE.


da te še malo popravim, timski igralci so, samo najdt jih je treba, jest jih imam že od sveta 5 dalje
 
Last edited:

marca

New Member
Reaction score
0
pa nena nič planiramo proti slabšim plemen kvečjumu zbiramo zavezništva za proti lamam

ja to ti verjamem da so samo jih ni več kaj dosti no pa bomo videli kaj se bo zgodilo po prvi akciji na njih
 
Last edited:

Vulpes

Member
Reaction score
0
huhuhu vidim ja, proti slabšam plemenom ja, nič drugega ne znate kot pa da raztegujete umazane laži dobrim igralcem, če niso z vami, so pa proti vam, kajne, jahhhh spletke so se že začele.............
 

marca

New Member
Reaction score
0
hm po mojem vedenju se bolj LOW ukvarja z slabšimi plemeni če pa rabijo kako pomoč pa jo dobijo saj zato so zavezniki drugače pa ko samo naše pleme nima dobenih načrtov proti slabšim če pa drugi napadajo naše pa majo vojno z vsemi nami seveda....................
 
Last edited:

Vulpes

Member
Reaction score
0
pleme Low praviš ???

kaj je z njimi še eno podpleme plemena -TWP-, na začetku sem mislila da ste fer do tistih, ki niso želeli se priključiti v vojno proti lamam, a zdaj je drugače, mi smo se obrnili proti vam, in še ostala plemena, ker prej ali slej, boste padli, ne ti, ampak tisti ki je dal to idejo.
 

marca

New Member
Reaction score
0
pleme low bivši SPQR so se sami preimenovali mi nismo meli dobeniga vpliva na njih in tudi nimamo na dobene naše zaveznike vsak dela to kaj njihovem plemenu paše nena pa silomo dobenih zavzevnikov da se morajo borit proti lamam če bomo padli bomo vsaj vedli zakaj smo padli ker smo se borili proti sami ko prepričujejo igralce da jim dajo vasice in kao možnosti da bi znjimi igrali mam pogovor shranjen od osmana ko me želi na vsak način prepričat da mu bi dal vse vasice kaj jih mam kao da bi znjim igral hehe ja seveda z takimi kot so oni nebi mel nikoli nič če se pa borite proti nam pa nemoremo nič se zgodi saj je vojna plem pa nebo jokali :D zaradi tega :cool:

pa saj smo fer do drugih kaj silimo kateriga da se nam mora pridružit v vojno proti njim saj smo čisto fer do vseh smo napisali kateri se želijo združit so se združli tisti ko pa ne nena pa vidim da bi gdorkoli koga v kaj silo
 
Last edited by a moderator:

Vulpes

Member
Reaction score
0
pleme SPQR ja res je, notri so itak sami prebežniki, dovolj žalostno. Kar naj probajo to narditi nam, da jim bomo predali vasi, takoj jih prijavim podpori, glede osmana pa vem kak težak je mulo , ki obiskuje še zmeri osnovno šolo, ki ne ve kako se obnašati, in do danes mu še zdej ni jasno, ima srečo da ima duala. Ja vem še predobro da je to le igra, vojna plemen, in do konca tega sveta je še daleč....

prej se mora končati svet 11, je že predolgo.......... to je že druga zgodba
 
Last edited by a moderator:

marca

New Member
Reaction score
0
hehe ne SPQR nena dobeniga v nič sili sem naredo tisto pleme in ga vodo nekaj časa nato pa predal vodstvo drugimu so sami fajn dečki in dekline notri . kaj se pa lam tiče ni drugo kot pa za mene sami lažnivci ki brez vohunov nena morejo nič naret na totem svetu še sam sem vido dokaze da vodja eniga plemena bil vohun samo za to da bi se jim lahko pridružo no kaj se mu je pa zaj zgodlo zaj pa ga thorin prevzema haha

hehe za svet 11 pa nwm upam da bo v bližni prihodnosti že konec ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni

Ne uporabljajte zaporednih objav... uporabite gumb "edit"

Lep dan
 

DeletedUser

Guest
jap resno lame ne znajo zmagati brez vohunov dons smo odkrili že dva:confused:
 

DeletedUser

Guest
upanje vsakega jst si tud želim prit v najboljše pleme
pa sm se že kr na:)vadu da sm vedno v plemenu, ki je drugi na lestvici
 

marca

New Member
Reaction score
0
pa mogoče bo gdaj ratalo samo ne tem svetu preveč ne resni je pri naših pa vohunčeki ko vse verjamejo kaj jim lame obljubljajo
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
aja in katera sta to dva vohuna ? to bomo še videli glede lam in njihovih obljub, res pa je, da v vsaki igri obstajajo vohuni, in obljube in laži................ sveta še ni konec, bom uživala pa naj se zgodi kar se pač mora.
 

marca

New Member
Reaction score
0
pa jaz se bom boril kak dolgo bo še šlo nato možno da končam svet tale je že malo dolgočasen postal vsaj meni pa še kater kaj jih poznam




saj zato pa bomo naredli na svetu 16 sami ko se poznamo pleme pa magari nas je samo 10 notri vas vohun nebo pa lažnivce pa še bi lahko našteval
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
samo nekaj da razščistiva, najprej bi te želala opomniti, da s prstom ni lepo kazat na nekoga in mu očitati da je vohun, to mu očitaj na svetu kjer igra.
2. če nimaš dokazov zoper to osebo ne faflaj neumnosti in ne trosi laži, kot drugo meni niso ničesar obljubili, sama se zavedam posledic če padem jaz, moje vasi in moje podpleme, ki ga še vodim, zaenkrat, kar se pa tiče vohunov, bodo tudi na svetu 16, še dobro da igram 3 svetove, eden je že predolgo na sceni, in upam da se bo kmalu končal. In ja to tvojo zgodbo sem že slišala od drugih igralcev, kako bo fajn na drugih svetovih, kjer ne bo nobenega vohuna v plemenu, bom držala pesti, da ga ne boste imeli, kje pa vidiš kake 10 fantke, ki jih omenjaš v zgorjnem postu, si ti mogoče med njimi ?
 

marca

New Member
Reaction score
0
jaz mam za dokaze za eniga drugi je pa itak že šal ven ki smo ga sumili plus tega prehitro včasih kaj reče zato me je pa rajše dal na blok sedaj hehe sam igram tut 3 svetove med tem tut svet 11 kjer že res vse predolgo traja :) saj vem da je skoraj nemogoče se odrečti vohonuv na novem svetu saj zato planiram par ljudi ki jih poznam da bo z njimi v plemenu in to bo to pleme zapremo za druge mogoče jih bom še na s15 kakšne vredu ljudi spoznam pa bo tut boljše pleme za svet 16 in ja jaz sem tut zraven vštet


drugače pa pozdravljena sploh nisem opazil da smo v istem plemenu na s11 hehe
 
Last edited:
Top