Pogovor o svetu 14

MrBlack

New Member
Reaction score
0
kja pa če bi mi tebe malo pobožali :p

a lamice, te prečudovite živalice, z njimi se imamo kar fajn, saj niso kot druga plemena, hinavsko razpoloženi, kot so butalci, o mater butalec si, to mi deli, te bomo saj ponoblali, smo z vami v vojni pa tudi tisto poročilo daj kar stran ki ga imaš na svojem profilu, staro je že


O ja butalci :D
 

žiga192837

Member
Reaction score
0
Sej jaz vam čestitam da vam je uspelo in upam da je bil tist igralec ki sem ga vohunu izjema ampak vseeno splača se probat upret sej ne da bi jaz lahko kej naredil ampak kdo boljši pa že
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
in ti verjameš da je imel toliko vojske v eni vasi :confused:

hehehe jaooo se vidi da ste butalci kot vaš podvodja crap, ki ne zna drugega pisat kot kmet ali kmetica

tudi jaz vem da se počasi končuje svet 14, no kaj naj rečem novim zmagam naproti
 

DeletedUser

Guest
da jaz malo pokomentiram glede sveta 14

vidim,da tega sveta ne bo tako hitro konec,ker imajo Huni odlične igralce v plemenu in bi lahko ogrozili lamo.Pa tudi,da lamice nimajo za burek,ker so tako nesposobni
 

DeletedUser

Guest
Pol ti pa predlagam, da drugič oceniš stanje na svetu realno....če bi bile lamice takšne, kot ti praviš, potem ti vrjetno ne bi imel tistih 6 bogih vasi :)
 

DeletedUser

Guest
na tem svetu ste lame pokazale svoj karakter,da ste dali TOPwantedu nož v hrbet in ga odslovili iz plemena in ga ponoblali
 

DeletedUser

Guest
No da kr direktno povem. Odslovil sem ga jaz, razlog za odslovitev je bil trden in s plemenom smo se skuupaj odločili, da takšne igre pač ne podpiramo. Karkoli smo že mi naredili s članom plemena je to naša stvar, še zdaleč pa ne tvoja. Naš karakter je poštena igra in ne kupovanje vasi s premiumom ipd. zadeve. To pač ne sodi med nas in zato je bil tudi ostranjen.
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
Neymar od tebe pa ne bi pričakovala da se skrivas za drugim imenom


MrBlack, za tvojo gofljo na svetu 14 bomo pa ze poskrbeli
 
Last edited:
Top