Pogovor o svetu 18

Sraunf

New Member
Reaction score
0
Čestitke Time za zmago.
Me pa prav zanima kako bi bilo če bi GA koalicija takrat nadaljevala, najbrž bi šlo kr na knap. :D
Se vidmo na naslednjem svetu, upam da bo vse bolj pošteno.
 

kripton

New Member
Reaction score
0
Čestitke Time za zmago.
Me pa prav zanima kako bi bilo če bi GA koalicija takrat nadaljevala, najbrž bi šlo kr na knap. :D
Se vidmo na naslednjem svetu, upam da bo vse bolj pošteno.

kako lahko nekomu čestitaš obenem pa praviš da ni bilo pošteno,lej meni se ni zdelo pošteno in ne mislim nikomur čestitat.
 

woley837

Member
Reaction score
0
kako lahko nekomu čestitaš obenem pa praviš da ni bilo pošteno,lej meni se ni zdelo pošteno in ne mislim nikomur čestitat.

Mi ne rabimo vaših čestitk, vesli nas dejstvo, da ste "zagonili" ure in ure na vojni plemen in na koncu dosegli nič!!! No ja, vsaj mene veseli to dejstvo :D

Drugače pa kar se tiče pošteno- nepošteno, poraženec je vedno angelček (kraja našega računa, hmm?, pozabljeno, ane mtw?), zmagovalec time. pa lopovi in goljufi (ker smo imeli podpleme (ne me jeba*!) in ker sta bila 2 računa mtw plemena pravično blokirana!). Sem še kaj pozabil?

Uglavnem, če bi bili boljši, bolj pošteni se vam to mogoče nebi zgodilo- poraz je vaša krivda, in ne krivda 3. osebe, zdaj se pa nehajte sami sebi smilit.

No, pa da vas bom danes še kaj naučil vam prilagam sledeči citat:

“The best years of your life are the ones in which you decide your problems are your own. You do not blame them on your mother, the ecology, or the president. You realize that you control your own destiny.” – Albert Ellis

sončen pozdrav v tabor cmeric ;)
 

kripton

New Member
Reaction score
0
Mi ne rabimo vaših čestitk, vesli nas dejstvo, da ste "zagonili" ure in ure na vojni plemen in na koncu dosegli nič!!! No ja, vsaj mene veseli to dejstvo :D

Drugače pa kar se tiče pošteno- nepošteno, poraženec je vedno angelček (kraja našega računa, hmm?, pozabljeno, ane mtw?), zmagovalec time. pa lopovi in goljufi (ker smo imeli podpleme (ne me jeba*!) in ker sta bila 2 računa mtw plemena pravično blokirana!). Sem še kaj pozabil?

Uglavnem, če bi bili boljši, bolj pošteni se vam to mogoče nebi zgodilo- poraz je vaša krivda, in ne krivda 3. osebe, zdaj se pa nehajte sami sebi smilit.

No, pa da vas bom danes še kaj naučil vam prilagam sledeči citat:



sončen pozdrav v tabor cmeric ;)

mislim da si ti zabil več časa kot jaz tako da o času niti ne bi govoril,je pa dejstvo da sem do zdaj čestital vsakemu zmagovalcu serverja kjer se mi je zdelo vse pošteno.mislim da je to moj prvi server kjer ne bom čestital zmagovalcu.pa en lep pozdrav.
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Mi ne rabimo vaših čestitk, vesli nas dejstvo, da ste "zagonili" ure in ure na vojni plemen in na koncu dosegli nič!!! No ja, vsaj mene veseli to dejstvo :D

Drugače pa kar se tiče pošteno- nepošteno, poraženec je vedno angelček (kraja našega računa, hmm?, pozabljeno, ane mtw?), zmagovalec time. pa lopovi in goljufi (ker smo imeli podpleme (ne me jeba*!) in ker sta bila 2 računa mtw plemena pravično blokirana!). Sem še kaj pozabil?

Uglavnem, če bi bili boljši, bolj pošteni se vam to mogoče nebi zgodilo- poraz je vaša krivda, in ne krivda 3. osebe, zdaj se pa nehajte sami sebi smilit.

No, pa da vas bom danes še kaj naučil vam prilagam sledeči citat:



sončen pozdrav v tabor cmeric ;)


Ne se ven metat,ko sva se zmenla za pijačo,si pa prava baba,....;)
 

DeletedUser

Guest
Mi ne rabimo vaših čestitk, vesli nas dejstvo, da ste "zagonili" ure in ure na vojni plemen in na koncu dosegli nič!!! No ja, vsaj mene veseli to dejstvo :D

Tud vi ste zagonli ure in ure in dosegli nič. Tak da smo na istem :D Če pa mi lahko razložiš kaj ste dosegli bom pa počaščen :)
 

lucky

New Member
Reaction score
0
Tud vi ste zagonli ure in ure in dosegli nič. Tak da smo na istem :D Če pa mi lahko razložiš kaj ste dosegli bom pa počaščen :)

Ce se nisi opazil, vsaj to, da svet zapuscamo z razlicnimi obcutki, se ti ne zdi?
 

DeletedUser

Guest
Ce se nisi opazil, vsaj to, da svet zapuscamo z razlicnimi obcutki, se ti ne zdi?

Newem js ga ne zapuščam čist nič drugače kot vi, razen če ste vi žalostni da je že konc :) Sem prav vesel in zadovoljen kako se je razpletlo in na kak način. Js sem odneso velik od tega sveta ;)
 

lucky

New Member
Reaction score
0
Hehe friend, saj mi ni, da bi tu prepriceval prepricane. Ampak, poglej kaj si napisal 2 posta nazaj. Da ni nihce dosegel nic. Zdej pa pises, da si veliko odnesel. Pa mi to nekako ne gre skupaj. In 95% tega foruma je tko, posti brez vsebine.
Razen, ce je to kar pravis, da si veliko odnsesel spoznanje, kot pri meni, da je treba s5 vzeti kakih 5 let pavze. Vsaj.
 

DeletedUser

Guest
Hehe friend, saj mi ni, da bi tu prepriceval prepricane. Ampak, poglej kaj si napisal 2 posta nazaj. Da ni nihce dosegel nic. Zdej pa pises, da si veliko odnesel. Pa mi to nekako ne gre skupaj. In 95% tega foruma je tko, posti brez vsebine.
Razen, ce je to kar pravis, da si veliko odnsesel spoznanje, kot pri meni, da je treba s5 vzeti kakih 5 let pavze. Vsaj.

Vesel božič :) Vsem, tebi še pa posebej.
 

barac

New Member
Reaction score
0
Sreča je!
V majhnih stvareh,
toplih ljudeh,
v stisnjenih dlaneh.

Veliko sreče, zdravja in miru pa
topline in zadovoljstva!
Veliko novega in vzpodbudnega,
doseženega in osvojenega!
Naj vse ovire postanejo premostljive,
vse kar je bilo predaleč, dosegljivo,
vse kar je bilo nemogoče, mogoče,
vse, kar pa se ne bo uresničilo,
naj ostane v duhu upanja, vztrajnosti in poguma!:smiley:

LEP POZDRAV
 

DeletedUser

Guest
Pa smo tu, leto je naokoli, nov svet gre proti koncu,...čas za obljubljen kratek povzetek dogajanja, viden skozi moje oči

Vse skupaj se je začelo 31st October 2014 - 21:17, ko sem še pod takratnim imenom Thorin. zapustil MTW in ustanovil Time. Razlogov za to je bilo več, predvsem nepoznana imena v MTW in pa preveč poznanih imen, ki so v moji bližini samevala takrat še brez plemena. Rast Tima. ki smo jo uprizorili v nekaj mesecih je bila izjemna, nadzorovali smo celoten kontinent in počasi je prostor za širitev izginjal, potrebni so bili dogovori za prvo večjo vojno. Takrat smo se z MTW dogovorili, da bomo skupaj prišli do konca in se na koncu med sabo pomerili za zmago na serverju. In tu je bila vojna proti GA in plemenu Diablosa.

Ko danes pogledam komentarje izpred leta in pol se samo smejim. Kaj vse smo si povedali, bili smo vse, samo ljudje ne. Takrat je prišla tista velika, velika napaka podpore, ki je v tistem času, za tako velik in odmeven svet odreagirala mnogo mnogo prepozno in tudi krivično. Vse to je mogoče tudi rešilo Time. katerega je od samega začetka razžiral igralec budalo7, ki je bil med nami z namenom, da nas razžre od "znotraj" in tako povzroči naš razpad. Kakorkoli se je vse skupaj izteklo, se je takrat zadeva končala v našo korist. V kolikor se nebi, bi bil takrat naš obstanek pod velikim vprašajem.

Nadaljevalo se je z noblanjem barbark in čiščenjem juga, dokler seveda ni prišlo do različnih prepirov. Do teh vedno, vedno pride zaradi prevelike požrešnosti in tekmovalnosti. Zaradi tega je bil takratni račun Thorin. izbrisan, Suco je prestopil in začel igro proti nam itd.

A Time. se ni predal, igral je naprej pod novim vodstvom in prišel do faze kjer smo bili z MTW dogovorjeni za zaključno vojno, vojno ki bo določila zmagovalca serverja.

Spet je bil Time. pod velikim vprašajem, mnogo preveč je bilo prepirov, nesoglasij in tu je bila prelomnica, čas za povratek in pripravo na vojno, ki je (moram priznati) prišla kot strela z neba, z vojno napovedjo MTW-ja.
Kljub vsem pozivom smo v vojno stopili dokaj nepripravljeni, neorganizirani; predvsem zaradi zaslug nekaterih posameznikov, ki so bili na strani nasprotnika. To je pripomoglo temu, da smo v prvem valu napadov izgubili 100+ vasi, za katere še danes verjamem, da je bilo to načrtno izvedeno, ker je igralec po "naključju" ravno tisti dan odšel na morje in pustil račun samevati (pa ne bom o imenih, mi že vemo kateri so bili).
Sledil je velik preobrat za katerega sem danes še najbolj vesel. K nam so prišli nekateri novi igralci, tudi takratnega plemena GA. Igralci s katerimi smo se pred njihovim izbrisom "prepluvali do amena". Moram priznat da tako aktivnega, tako zmage željnega Tima. do takrat še nisem videl. Lahko rečem, da smo v vseh pogledih nadigrali MTW, ki nam od tiste prve akcije v kateri so pobrali tretino vasi kravati in nekaj Nasikancu ni bil več kos.
Preveč smo bili povezani, prevelika je bila želja in miselnost o zmagi in v tem tempu smo vztrajali in še vztrajamo danes.

Napovedi so se uresničile in še v letu 2015 smo dosegli zadostno število % za pričetek odštevanja zaključka serverja. Kljub temu, da se je MTW večkrat posmehoval ob omejitvi 60%, ki je znašala za začetek odštevanja se danes lahko pohvalimo z 90+% prevlado za katero vrjamem, da bo rasla vse do zadnjega dne, ko bodo naša imena zapisana v hram.
MTW me je razočaral, nisem videl tiste borbe katero so napovedovali, nisem jih videl povezane, razen tistih treh akcij katere so naredili.
1. kravata, nasikanc
2. MRobbym
3. BIGDAD

- S tem se je tudi končal ta server, Time. pa je mlel, mlel vse pred seboj, dan za dnem, vse do danes in še bo mlel, še bodo priložnosti za to.

Zmagali smo kot ekipa in prav vsak, čisto vsak si lasti del zaslug za to, nekateri več - drugi malo manj. Ob tej priložnosti bi se rad zahvalil vseh Timo-vcem, še posebej pa igralcem na meji s katerimi smo prebedeli ogromno noči in držali trdno mejo, dokler se nasprotnik ni predal, seveda brez zaledja ne bi vzdržali ampak vseeno, bili ste del na tehtnici, ki je prevladal v našo korist.


Večkrat rečemo, da je to pa resnično zadnji svet, a tokrat bom rekel drugače. Time vidimo se ob prvi naslednji priložnosti, da spet pokažemo močno prevlado, da razbijemo, deklaseramo nove nasprotnike in pokažemo kdo dejansko je vladar naših serverjev.


Za konec pa še povabilo vsem ki se želijo preizkusit na tujih serverjih. Nekaj Timo-vcev je že pred zaključkom tega sveta priključilo na hr22, kjer trenutno kot pleme vodimo svet. Poudarjam pa, da tam ne igramo kot posamezniki ampak zastopamo slovensko pleme in igramo kot SLOVENIJA.

(Pleme "-WP-" http://hr.twstats.com/hr22/index.php)



Lep pozdrav vsem, vidimo se kmalu, Thorin še ni rekel zadnje ;)


PS. Pridržujem si pravico za objavo vojne statistike, naj se javno vidi kdo je v vojni dejansko nekaj dosegel:
vojna11.png

vojna2.png

vojna3.png
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Cestitke Gal! Zdej pa se Hrvate razbijte he he

LP Yoshi
 
Last edited by a moderator:

papa strumpf

New Member
Reaction score
0
Zdravo thorin (gal)!

Eno vprasanje. Si omenil da je bil budalo7 ze od samega zacetka pri nas (vas) da bi nas razbil. A lahko napises toćno na kak naćin in kdaj si dobil ta obćutek? Jaz od zacetka nisem mel tega obćutka. Tam na severu smo jaz,on in maken@ "razturali" vse okrog. Sodelovanje med nami tremi je bilo res na visokem nivoju. Vse akcije usklajene,napadi,obramba,... Potem kasneje se je nekaj spremenilo pri njemu...tak obćutek sem jaz dobil. Kot da ne bi bil već on na raćunu ampak nekdo drug. Ko si nam pisal da ne smemo po dogovoru z MTW noblat već na vzhod. Seveda smo ma l krsili ta dogovor da smo ragnarok zivciral ampak dobro to je bilo ene par vasi.
Tudi do mene so zaćele prihaja info za budalo7 da nekaj ne stima z njim. Pol sem se vseeno odloćil da mu podarim većino vasi ko sem nehal z igranjem. Ker enostavno nisem mogel verjet da bi on bil lahko vohun ali kar koli že je bil.
PS Ćez kak mesec sem ponovno zaćel igrat in zavzel kar nekaj vasi na severu. Potem sem se pridruzil suco in zaćel z napadi na vas Time. (sicer samo na Amade). To pa zato ker takega nepoštenega,laznivega igralca se nisem srećal na VP (sem ga dobro spoznal se za mojega cajta v Time.).Mogoće mal pretiravam ampak nisem daleć od resnice. Vprasaj Nekaj11;). Drug namen je pa bil da se mal sprobam kako je igrati proti najboljsim. V malem plemenu, z 5 aktivnimi igralci proti godzili kot ste bili vi:):).To ti pisem sam tako...BTW. Ker me je masterx potem obtozil da sem izdajalec in ne vem kaj se vse;).
Se nekaj. Pohvale tudi z moje strani za zmago;). Tak obćutek organiziranosti,zelje,sodelovanja nisem mel se v nobenem plemenu ko v Time.;). Tebi pa ćestitke za vodenje...res si iz pravega testa. Te pohvale povem vsakemu ki me vprasa kako je bilo;);). Veliko uspeha se na ostalih svetovih;).

Lp
 

DeletedUser

Guest
Cestitke Gal! Zdej pa se Hrvate razbijte he he
Hvala hvala, hrvate bodo naši že razbil, v to sploh ne dvomim :D

A lahko napises toćno na kak naćin in kdaj si dobil ta obćutek?
Pozdravljen, še v času ko si napadal amadeta smo se pogovarjali do česa je prišlo. Dejstvo je v tem, da je budalo7 ne glede na količino vasi pri vsaki akciji začel zmanjševati količino nukov, ki je bila namenjena za jug. Če pogledava za nazaj je imel nekje 90 vasi, v akcijah pa je dal 10-15 nukov. Takrat sem pod pretvezo pogledal vse račune in videl večje količine defa in če razmišljava dalje. Kaj bo tak igralec s tolko defa v zaledju ? - dobri igralci se vedno selijo na mejo, ta pa je imel svoj def doma hehe. Takrat še nisem 100% oz. če povem po pravici do zadnjega momenta nisem bil siguren.
Kokerkoli že, take stvari je vedno treba obrnit v svoj prid in že takrat je bilo nekej igralcev v okolici pripravljenih za morebitno posredovanje. Celotna zgodba pa je ostala prikrita vse dokler se nam na račun nekaj11 ni pridružil Psicki Bozicki, igralec takratnega juga če se mogoče spomniš.
Bili so obupani, ker smo jih sesuli diablosa, po mojem mnenju poleg upaljača v nadaljevanju vojne največjega odžiralca plemenskega defa, hehe. Takrat jih je pomiril kolega v plemenu in povedal, da imajo od začetka pri nas račun budal7.

Kokerkoli to je šola za naprej, da neznana imena ne sodijo zraven, čeprav so me nekatere izjeme precej presenetile - v dobrem smislu.
 
Top