Pogovor o svetu 18

mojzes

Member
Reaction score
0
vojak00
vojak00 is offline

Join Date
May 2011
Sporočila
225

Default

Quote Originally Posted by mojzes View Post
jlll,bi blo boljš palačinke jest,kot pa tole brat,mam tudi mal prazen trebušček zajle,jap,,,,........
Čer mojzi...se opravičujem ker nisem pristal v s.g.....vendar lulal ne bom...hvala vulpi ker sem te razočaral

Mojzi tebi pa eno....ni mi uspelo res je vodiš 1:0....torej je drugi polčas tokrat jz povem relacijo da bom uspel ... k ti si itak v javni in maš čas


Vojak is back in če misliš, da si se me rešil svojimi prijatelji se motiš....zakaj me ni bilo ti povem k se vidiva


Destinacija: CELJE....prineste palačinke...sam ne me jebat tule pa pridte in se pokažite
Jao kje si me zaj najdu,nimam več časa zato, služba,a si iz CELJA,zaj je druga pesem,ni več tako kot je bilo in se ne bova več dogovarjala za nič,ker si kratko malo-BABA,po domače rečen.Prijatla sta bla zraven ja,pa taka drobcena,sem jaz bolj močne postave zato se ne rabš bat,pa lepo mi bodi vojaček,,ajd čao. lp
 

masterx.

Member
Reaction score
0
:D:D:D

Kaj je spet podpora zajebala MTW?


Rabim pa res recti da QI nekaterih clanov MTW enak zunanji temperaturi.
 

jonke

Member
Reaction score
0
kaj kaj kaj zdaj narobe, kaj ne bo nič palačink letos?

jest za sebe lahko rečem da čakam zeleno luč iz tvoje strani, in upam da jo prižgeš predno se moj trebuh samega sebe poje - zaenkrat slabo kaže
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
vemk o tem sem že napisala zgoraj potrebno se je zares uskladiti, glede piknika pa upam da še pred zimo ;) sama veliko delam, in če mojzi pove vsaj 14 dni prej kako je frej ni panike
 

jonke

Member
Reaction score
0
vemk o tem sem že napisala zgoraj potrebno se je zares uskladiti, glede piknika pa upam da še pred zimo ;) sama veliko delam, in če mojzi pove vsaj 14 dni prej kako je frej ni panike

jest za sebe lahko rečem da sm sicer frej ampak kar sm frej sm zaseden z štrikanjem nogavic, rokavic, šalov, kap in vsega tega ravno zaradi zime tko da če se zavleče bom lepo opremen pršov in bom mogu fejst pazit da se nebom popacov. sej boš kmal vidla kako je ko enkrat prideš v pokoj. rataš vs neroden ;)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
veš jonke, komi čakam da grem v penzijo, samo kaj ko jo ne bom dočakala, no ja v grobu hehehehe
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
svarci zgin na malco po frutka si mater si pamtn k čebela, baby mali kdo je 13 a ti no ja tak beseni zaklad je pričakovati samo od tebe
 

svarci

Member
Reaction score
0
po njeni pisavi res. nebi pricakoval od osebe v javni upravi da se obnasa kot navaden otrok ...
vulpes, po forumu pises kot, da si dosegla nekaj vec kot vsi ostali tukaj, kot da si glavna.no..nisi :)
nevem sam nekje sem enkrat prebral, da se nikoli nisi nafarmala niti 100M ali je blo 200? je to res? potem si res navadn nub heheheh ;)


pa res..ne mislim se kregat...ampak to kak ti pises je vcasih res prevec...

za ta svet mi je zal, da ga nisem sel igrat..pred parimi tedni je se zgledal zelo zanimiv
 
Last edited:

Vulpes

Member
Reaction score
0
ooooooooooo doni hvala no fula hvala si me pomladil oo kok sem pnosna na to mater ejga

svarci raje sem nub, kot pa nek pizde. kot si ti se skriva za nekimi imeni, dej no, pa kaj če nisem nikol nafarmala tok kot ti se opravčujem tvoji snagi

pa najdi si že job, javna uprava ne bo tebe plačevala, aja pa nisem več tam kjer sem bila veš bambi smotani
 
Last edited:

svarci

Member
Reaction score
0
pod katerimi imeni se pa skrivam? kontaktiraj me na zs pa ti pošljem vsa imena ki sem jih kdaj uporabil in pa kje...
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
pa brez veze s teboj kej debatirati, nimaš drugega kot sam proti meni kej gobcati, sej vem da si igral na raznih svetovih, si bil oh in sploh, najboljši, vsak izmed nas tuki ima 2 nika v igri
 

jonke

Member
Reaction score
0
opcija je da bom prej prišel k tebi v vasi na palačinke kot pa v realnosti vsaj vse kaže tko vulpes zdej ko sm vidu da si na 20ki in to še clo v plemenu kateri je z nami v vojni!

dejstvo pa je da je malo igralcev ki se držijo enega in istega računa kot se ga naprimer jaz ki pa sem seveda oh in sploh in najbolši in brez primerjave in pravi stari mojster in še kaj bi se našlo pa so se mi lička že čist pordečila od vse te sarkastične samohvale :$
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
In ostalo je le pri sarkastičnemu samo-hvalospevu. Sicer pa ce si kolko tolko korekten ni potrebe za menjavo NICKa.
 
Top