Pogovor o svetu 19

Vulpes

Member
Reaction score
0
to da brišejo naše poste ki vedo da je nekaj resnice o tem sami pa potem ne priznajo svojih napak, da ne govorimo o tem da v Nemčiji o tem ne vedonič, kaj naj rečem igrajo se bogove

brisati poste je pa tako grdo od njih, vidim da ni tukaj že več kot dve leti svoboda izražanja a ne podpora d.o.o.
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
@Vulpes, posti so bili izbirsani, ker so kršili pravila. Svoboda izražanja in blatenje sta dve različni stvari in tu je šlo za slednje.
@jozagulikoza in drugi podpihovalci, odslej bomo kaznovali vsakršne javne obtožbe, če tisti, ki objavi ne bo predložil dokazov za svoje navedbe. Širjenje nastrojenosti proti podpori nikomur ne koristi.
 

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
@Vulpes, posti so bili izbirsani, ker so kršili pravila. Svoboda izražanja in blatenje sta dve različni stvari in tu je šlo za slednje.
@jozagulikoza in drugi podpihovalci, odslej bomo kaznovali vsakršne javne obtožbe, če tisti, ki objavi ne bo predložil dokazov za svoje navedbe. Širjenje nastrojenosti proti podpori nikomur ne koristi.

se opravičujem vendar so bili dokazi oziroma dejstva predložena v postu pred menoj ki pa je bil izbrisan prav tako če to storim še jaz me boste blokirali saj opažam da se količina igralcev ki so blokirani eksponentno povečuje in se človek vpraša zakaj je temu tako? predvsem zato ker je bila večina blokad v škodo našim zavezništev vas ne obtožujem da je to namerno vendar verjamem da nisem edini ki je dobil tak občutek sploh po fiasku na si18
 

Avangelista

New Member
Reaction score
0
odslej bomo kaznovali vsakršne javne obtožbe, če tisti, ki objavi ne bo predložil dokazov za svoje navedbe.

Sej nevem kaj si naj mislim. Me zanima če je podpora sporočilo sploh prebrala v kar močno dvomim. Še vedno imam shranjenega in ga lahko pošljem kot dokaz kdaj želim. Igralec je zaradi vaše malomarnosti izgub precejšnje število enot in to v najbolj kritičnem obdobju. Če bi imel voljo bi se še bolj poglobil v stvar in celo v to vpletel ostale člane podpore ki niso na slovenskih svetovih ampak kot že rečeno po tem svetu se umikam ker vidim da nima smisla igrati in podpirati to igro če nimamo nič od tega niti poštenega boja...
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Koliko joka, zaradi tega, ker goljufate in imate onemogočene račune. Raje malo premislite in boste ugotovili, da goljufov drugi igralci ne marajo, ker si želijo normalne igre, ne pa, da imajo nekateri prednost zaradi neupoštevanja pravil.
količina igralcev ki so blokirani eksponentno povečuje
To ni res, blokad je celo manj, kot včasih.
predvsem zato ker je bila večina blokad v škodo našim zavezništev
enako pravijo tudi vaši sovražniki. Popolnoma preprosto je, upoštevajte pravila in ne bo blokad. Podpora pa ne preferira ne enih ne drugih kar se tiče blokad, kaznujemo vsakega, ki ga zalotimo, da krši pravila.
Če bi imel voljo bi se še bolj poglobil v stvar in celo v to vpletel ostale člane podpore ki niso na slovenskih svetovih
In ne bi bil prvi, ki bi to naredil, do sedaj so se vedno smejali, ker imajo sami iste primerke kot mi, take, ki ne vedo za kaj se gre vendar imajo vedno polna usta obtožb.

Igrajte po pravilih in ne bo težav.
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Jej jej motorka pa tvoja pravila,deliš bane nam,.........kdo pa znmaguje ,tvoji ..........podrepjeki.
 

woley837

Member
Reaction score
0
Jej jej motorka pa tvoja pravila,deliš bane nam,.........kdo pa znmaguje ,tvoji ..........podrepjeki.

mojzes- več kot očitno si še otrok v pleničkah! Ima učiteljica kaj od tega če ti "nameni" popravni izpit iz matematike recimo? Je učiteljica kriva, če se tebi neda učit....? Verjetno so ostali krivi za tvoje slabe ocene?

To je le en primer, če ne razumeš zgodbe se še malo slovenščine pouči :D

Me prav zanimajo zgodbe tistih izbrancev ko so bili blokirani! Če se kdo javi, ki prizna da ni kršil niti enega pravila igre in je bil blokiran bomo vsi z motorko na čelu poslušali vašo zgodbo. Aja pa ne, nisem v podpori ampak nimam nobenih pripomb čez njih, ker opravljajo svoje delo z odliko- očito še nisem kršil pravil :D
 

nikname

Member
Reaction score
0
motorka dej te razloži kako to gre
1.igralec je prijavil podpori drugega igralca da krši pravila
2.podpora odreagira tako da je na koncu imel tisti ki je goljufa prijavil samo škodo v svojo last
3.nato pa ko je bil ogorčen in napisal kej preveč ste mu pa stisnili globalni ban

dej te razloži to da bomo vsi razumeli kaka je to logika
 

nikname

Member
Reaction score
0
danes bom kar prijavil samega sebe nikname račun pa da vidim če kršim kej pravil da me neboste potem onemogočali ko bo največ akcije upam da nisem kršil kej pravil z napisanim če sem pa veselo brišite
 

nikname

Member
Reaction score
0
Uvrstitev Ime Pleme Točke Vasi Točke na vas
1 PIRmoz STS 332.759 39 8532 (ODLIČNA EKIPA NA RAČUNU NAREKUJEJO RES PEKLENSKI TEMPO IN TEŠKO JIH BO DAT DOL Z PRVEGA MESTA)
2 -Thor- SLAP! 247.574 30 8252(PO ZDRUŽEVANJU NA ZAČETKU JE RAČUN KAR MALCE ZASPAL PADEL Z PRVEGA MESTA IN ŠE BO PADEL NIŽJE NEVEM AKKO TO AL JE PREMALO AKTIVNOSTI AL IZKUŠENJ)
3 carmagedon STS 233.152 32 7286(MALCE JE BARBIKE ZLORABLJAL KO NI BILO DRUGE MOŽNOSTI A IGRA JE KAR PRECEJ DOBRA IMA LEPO ODPRTO POT NAVZGOR )
4 nikname STS 207.934 28 7426 (SAME INTERNALE NOBLA MU JA POL SERVERJA PUŠČA VASI HEHEHEHE ITAK PA GA BO SEJ VETE KDO REŠIL MUK PRED KONCEM SVETA HEHEHEHE TISTI KO ME POZNATE VETE O KEREM PRIJATELJU GOVORIM )
5 madnes STS II 198.497 26 7635 (MALCE JE IMEL PROBLEMOV Z AKTIVNOSTJO A VENDAR PLAN IMA SEDAJ EKIPA JAK KAR SE BO POKAZALO TUDI NA SAMI UVRSTITVI)
6 miha666 STS 193.306 26 7435 (EKIPA SE TRUDI IN LEPO IGRA PRAVA IGRA ŠELE PRIHAJA TAK DA VZPON PO LESTVICI NE BO PRESENEČENJE)
7 Jači od sudbine INV 189.508 23 8239 (SUDBINA JE K....A VEDNO TE ZABIJE NAZEJ A VENDAR VZTRAJNO IGRA IN SE TRUDI ZANIMIVO BO POGLEDAT UVRSTITEV TEGA RAČUNA ČEZ KAKI MESEC)
8 d1z3l Cloned 183.166 25 7327(KMALU SE BO SPROSTIL PRITISK KI SE VRŠI NA TA RAČUN TAK DA BO UVRSTITEV TUDI JAČA LE TAKO NAPREJ
9 nikšič INV 168.880 21 8042 (ĐEZBA BRATE NIKŠIČKO SE PIJE KAD SU SVE OKO TEBE ZMIJE hehehehe)
10 lev11 -V- 165.575 23 7199(LEV SE JE POBRAL DA BO LAHKO SPET PAL )
11 Viola STS 154.125 17 9066 (TEMPO SE JE UPOČASNIL A BO VIJOLA ŽE ŠE KEJ RAZBIL )
12 glista J.A.Z. 139.928 17 8231 (TEMPIRANA BOMBA KI ČAKA AMPAK VE SE DA KDOR ČAKA DOČAKA TAK DA BO TA RAČUN ŠE FAJN EXSPLODIRAL)
13 Herat SLAP! 135.167 17 7951 (MALO SE DVIGA IN TOLČE NA VLKO LE KJE NAJDE TLKO DEFA DA JE PO ODA LESTVICI TAK VISOKO)
14 vrgoles Cloned 132.168 21 6294 (VESELO CLONIRA KOMEJ ČAKAM DA VIDIM KAJ VSE ZMORE TALE RAČUN IMA TRNOVO POT ČEZ SERVER A VZTRAJNOST BO SIGURNO POPLAČANA)
15 aljaz9999 STS 131.552 15 8770(EKIPA SE JE SESTAVLA DA BO TA SVET POD SVOJO DOMINACIJO SPRAVLA SAMO TAKO DALJE)
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Ja kej je narobe napisan,se učim slo jezik,saj bomo vsak čas mi z juga prevladal slovenijo,kaj čemo ,đamijo že gradimo.

woley tak si kot je bil Mr.Noob,špetirjek,obsedenec v igri,,.......


nickname,--zate pa tole drži kot pribito;S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 

nikname

Member
Reaction score
0
To ni res, blokad je celo manj, kot včasih.
ja če pa itak niben več nene igra vpja tule na slo sceni sej si vse pregnal na tuje serverje na slo smo blokirani pa kao da smo največji goljufi in kršitelji pravil pa pridemo na tuje igrat pa tam niti enega bana nismo dobli čist nič niti enega
pa noobu si dal trajni ban masterx globalni ban
motorka jas sem igral z njima na tujih serverjih in ni blo problemov ma kej problemov sploh neveš da tam podpora obstaja razen ko jih rabiš takrat ti priskočijo na pomoč porihtajo kar je treba in lepo dalje igraš
pa tudi tile goljufi ki jih ti blatiš tule ko so na slo sceni in igrajo pod drugimi imeni nimajo nobenih problemov stabo niti enega
ko pa so na svojih računih pa jih imajo vedno motorka ti ene zamere jemlješ osebno jas vem da boš mene tudi hoto blokirat pa nevem kej vse
 

lucko5

New Member
Reaction score
0
ja če pa itak niben več nene igra vpja tule na slo sceni sej si vse pregnal na tuje serverje na slo smo blokirani pa kao da smo največji goljufi in kršitelji pravil pa pridemo na tuje igrat pa tam niti enega bana nismo dobli čist nič niti enega
pa noobu si dal trajni ban masterx globalni ban
motorka jas sem igral z njima na tujih serverjih in ni blo problemov ma kej problemov sploh neveš da tam podpora obstaja razen ko jih rabiš takrat ti priskočijo na pomoč porihtajo kar je treba in lepo dalje igraš
pa tudi tile goljufi ki jih ti blatiš tule ko so na slo sceni in igrajo pod drugimi imeni nimajo nobenih problemov stabo niti enega
ko pa so na svojih računih pa jih imajo vedno motorka ti ene zamere jemlješ osebno jas vem da boš mene tudi hoto blokirat pa nevem kej vse

težko bi bolje povedal...
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Prispevek "Kralj Fedex" je bil brisan zaradi objave pogovora iz podpore. Glista, nisi dobil trajnega bana...

Naj pojasnim, fedex in glista nista kršila pravil, vas pa je vseeno odvzeta zaradi:

Poostrili smo kazni ob nepravilnem zaključevanju:
http://forum.vojnaplemen.si/showthread.php?3741-Kazni-ob-nepravilnem-zaključevanju

Vsaka vas, ob nepravilnem zaključevanju bo odvzeta, ker je žal to edini način, da se ne krši pravil pri zaključevanju, kar je žal postala redna praksa. Če tudi to ne bo zadosti pri omejevanju kršitev pri zaključevanju, bomo prisiljeni odvzete vasi tudi napolniti z vojsko.

Nihče si tega ne želi, ampak mi smo tu, za to da zagotovimo čimbolj enake možnosti vsem.
 

slovenac101

Member
Reaction score
0
torej je igralec ki je predajal vasi,krsil pravila? kaj je imel dva racuna? je koga zalil?


ker nikjer ne najdem kje bi bilo fiksno napisano kako zakljucevati,brez da bi krsil pravila oz. kaj je prepovedano ko zakljucujes.

kaj pa v primeru da je nekdo blokiran,pa mu vzames vas med tem casom,torej ne ostanes brez te vasi,kaj se ze to ni 1x zgodilo ko je masterix neki jokal,da so prijatelji pobrali vasi blokiranega soplemenjaka,pa se mi zdi da niste nic takrat ukrenili.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ja motorka se strinjam da je treba pravila spoštovati, vendar se mi zdi, nisem čisto siguren, ker nikoli nisem bil pozoren na take prevzeme vasi, da so si vasi izmenjavali tudi v drugih plemenih npr invalidi in slap,.... pa ni bil noben blokiran, vsaj jaz nisem zasledil, jaz sem pa prvo vas prevzel od nekoga, ampak res PRVO in sem bil takoj blokiran, sem jo pa že spucal in zauzel za nekoga, ki jo je nato od mene zauzel, ALI NI TO ISTO????

NPR.: če en obrambi igralec prosi da spucaš vas za njega, jo zauzameš in potem pustiš njemu. ali se to sploh sme??

ker če je to dovoljeno nevem kaj je to drugače kot če kasneje uzameš vas od nekoga????

res pa je da vseh pravil nisem bral, tako da bi res prosil odgovor.

+ kako naj jaz vem da je tisti od katerega sem vzel vas kršil kakšna pravila??? meni je pač napisal da bo nehal in naj zavzamem, kolikor vem pa napadal med tem ni nikogar, vsaj tako mi je rekel...
 
Last edited by a moderator:

slovenac101

Member
Reaction score
0
saj napadas lahko pa vse delas,meni se zdi da se ta pravila drzijo le ce je racun cuvan pa gre na noblanje
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Forum žal ni prostor za diskusijo o blokadi z ostalimi igralci in podporo. Prosim naslednjič uporabite sistem podpore, kjer bo vaša pritožba bila dodeljena ustreznemu moderatorju. Na forumu vam zaradi varstva podatkov ne moremo celovito odgovoriti, niti ni ekipa foruma ustrezen naslov.
Če želite podati kritiko na delo moderatorjev, lahko to storite v forumu "Predlogi, pritožbe in težave".

Ostali pa prosim vsa vprašanje usmerite v temo namenjeno zaključevanju.

Lep pozdrav,
Grobi
 
Top