Pogovor o svetu 19

mojzes

Member
Reaction score
0
ej,dejte no ste pet let stari,na žensko se spravljate,pa spet eni isti primitivci.

a ni leplenje poročil prepovedano sem???????????????????????

no podpora akcija

brisanje posta
 
Last edited:

nikname

Member
Reaction score
0
dej mojzes pejd koga blagoslovit pa nea prekinjej tu debate ki bi naj bla humoristična z tvojim črnim humorjem al si pa enega skadi poporanega pa se malo nasmej škodlo ti zeher nebo
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
ej,dejte no ste pet let stari,na žensko se spravljate,pa spet eni isti primitivci.

a ni leplenje poročil prepovedano sem???????????????????????

no podpora akcija

brisanje posta

Sistemska sporočila niso isto kot zasebna sporočila. Uporabnik hated69 je prilepil sistemsko sporočilo (samodejno generira igra), če je letel vaš komentar na to sliko. Drugače je možno prispevke tudi prijaviti s pritiskom na ikono (
report-40b.png
) v levem spodjem kotu prispevka.

Lep pozdrav,
Grobi
 

mojzes

Member
Reaction score
0
dej mojzes pejd koga blagoslovit pa nea prekinjej tu debate ki bi naj bla humoristična z tvojim črnim humorjem al si pa enega skadi poporanega pa se malo nasmej škodlo ti zeher nebo




lahka te blagoslovim ,ni panike,sam prid v cerkev,ker privat ne hodim okol,kr se tiče debat si pa zajebant in provokator. lp
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Sistemska sporočila niso isto kot zasebna sporočila. Uporabnik hated69 je prilepil sistemsko sporočilo (samodejno generira igra), če je letel vaš komentar na to sliko. Drugače je možno prispevke tudi prijaviti s pritiskom na ikono (
report-40b.png
) v levem spodjem kotu prispevka.

Lep pozdrav,
Grobi

ne me basat,če je to sistem,ja sistem tvojga dela pa je ja.
 

hated69

New Member
Reaction score
0
ej,dejte no ste pet let stari,na žensko se spravljate,pa spet eni isti primitivci.

Hoho, ko bi ti videl njene komentarje po forumih ko je bilo sklenjeno zavezništvo za celo 1 uro. Haha. Kačji jezik, pazite se fantje!
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Saj ni važno,a ti si brez greha al kaj,al lahko zato počneš kr češ,sigurno ima vzrok za takšno delo ,ki si ga izval ti in tvoji pajdaši.
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
Hoho, ko bi ti videl njene komentarje po forumih ko je bilo sklenjeno zavezništvo za celo 1 uro. Haha. Kačji jezik, pazite se fantje!

a si ga opazil uuu nisem vedela da ti je moj jezik tok všeč da ne pišem tvoje komentarje tukaj
 
Top