Pogovor o svetu 19

mojzes

Member
Reaction score
0
VESELO PISANKO VSEM ŽELIM,ter VELIKONOČNE PRAZNIKE.Želim ,da se piše od zaj naprej samo pozitivne stvari in ne več spikavanja.Moti me edino to,da podpora ne ve za praznike in izrazi želje. lp
 

Avangelista

New Member
Reaction score
0
Podpora se sekira za nas manj kot za lanski sneg. Žalostno ampak nič čudnega da nihče več nima prave volje igrati na slovenskih svetovih.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Uporabniki nam veliko pomenite, zato tudi prebiramo vse vaše komentarje, ki so nam pomemben del povratnih informacij skupnosti. Vedno mi lahko tudi pišete na zasebno sporočilo ali v forum za predloge in pritožbe, kjer vam bomo z veseljem prisluhnil in tudi odgovorili.

V preteklosti smo želeli vsem uporabnikom lepe praznike le za božič in novo leto. Mogoče še za kateri drugi praznik (trenutno se ne spomnim). Bomo preverili ob katerih praznikih bomo v prihodnje tudi poslali lepe želje. Ni pa nič narobe, če tudi uporabniki odprete novo temo v forumu splošno in napišete voščilo.

Smo pa veliko aktivni tudi na Facebook-u, kjer nas lahko spremljate.

Lep pozdrav,
Grobi
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
Jaz pa podpori želim da bi začela malo več pregledovati račune igralcev in tudi tiste igralce ustrezno, kot se oni izražajo sankcionirati, kot je na primer ban zaradi žalitve dobrega imena, obenem jim pa želim veliko pirhov, potice, hrena in piščancev :p

vsem igralcem, pridnim in hudobnim ( čeprav ste v srcu prijazni, samo tuki malo pokažete svoj veliki EGO ) želim lepe Velikonočne praznike :D

moja malenkost, vulpi
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Uporabniki nam veliko pomenite, zato tudi prebiramo vse vaše komentarje, ki so nam pomemben del povratnih informacij skupnosti. Vedno mi lahko tudi pišete na zasebno sporočilo ali v forum za predloge in pritožbe, kjer vam bomo z veseljem prisluhnil in tudi odgovorili.

V preteklosti smo želeli vsem uporabnikom lepe praznike le za božič in novo leto. Mogoče še za kateri drugi praznik (trenutno se ne spomnim). Bomo preverili ob katerih praznikih bomo v prihodnje tudi poslali lepe želje. Ni pa nič narobe, če tudi uporabniki odprete novo temo v forumu splošno in napišete voščilo.

Smo pa veliko aktivni tudi na Facebook-u, kjer nas lahko spremljate.

Lep pozdrav,
Grobi


Samo to,če sem jaz direktor firme ,dam svojim delavcem pošteno velikonočnico in lepe plače,pa še izrečem njim in njihovim družinam VESELE VELIKONOČNE PRAZNIKE. pa ne zamert resnici. lp
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
pa kva tebi ni jasno model, še svetova 16 in 17 se nista zaprla, ti pa že bluziš o 20? lolll dej pejt dol no s temi butastimi vprašanji
 

Otto Funk

Banned
Reaction score
0
1 SLAP! 13.582 13.582 25 543 25 543(mislim da so kar ekipa upam da nebodo povabli v pleme vseh ki so v top 20 takak je to v navadi na slo sceni in da bo svet zanimiv)
2 RED 12.046 12.046 25 482 25 482( če si bodo kontitnent osvojili bodo krila dobili)
3 Cloned 11.935 11.935 24 497 24 497(boodo poklonirali vse okoli sosedje jim bodo vedno v nevoli)
4 STS 11.870 11.870 24 495 24 495(tu se veliko ne govori ker se že lamajo kosti)
5 WIP 11.614 11.614 20 581 20 581 (ekipa jaka samo jih bo doletela šamarčina od mačaka)
6 Elite! 11.373 11.373 23 494 23 494(potencijala veliko jas navijam za elito)
7 JC 11.179 11.179 25 447 25 447(malo so zaspali samo bodo ziher vse od sebe dali)
8 KO 10.734 10.734 24 447 24 447(kamikaze bodo težko prišle do svoje baze)
9 STS II 10.357 10.357 25 414 25 414tile mački so pa II postarani pa nič zgarani)
10 +KT+ 10.337 10.337 25 413 25 413(tenplari se borijo za boga samo jim bodo sosedje nadloga)

ja tudi mene zanima kdo bo tule slavil:confused:(


Si kdo upa takole narediti za top 20,top25 igralcev?
 

kralj napoleon3000

New Member
Reaction score
0
pa kva tebi ni jasno model, še svetova 16 in 17 se nista zaprla, ti pa že bluziš o 20? lolll dej pejt dol no s temi butastimi vprašanji
aa si na kakih tabletih?? lepo sm prasu kdaj prblizno boooo nou svet in ni razloga, da se neki pamtnga tle delas...
 

Avangelista

New Member
Reaction score
0
Pa pusti naj imajo veselje. Sej iz leta v leto izgubljajo igralce. Tudi sam se po koncu tega sveta nameravam umakniti iz vojne plemen ker Podpora kot ponavadi ne zna opravljati svojega dela.
 

Avangelista

New Member
Reaction score
0
In Motorka strikes again! Že to da je bilo sporočilo na tako javnem mestu izbrisano šele po 3 dneh je dokaz kako aktivno in kvalitetno podporo imamo. Od kdaj pa igralci nimamo pravice izražati svoja objektiva mnenja o podpori?
 
Top