Pogovor o svetu 19

slovenac101

Member
Reaction score
0
bi ze tisto uporabljati,sam ne vem kdo ma po 3,4 dni za cakati da prejmes en odgovor,tak da ti vzame kr neke casa da sploh kaj resis.
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
@ slovenac glede zaključevanja vse piše v pravilih, ki so obvezno branje. Zaradi žalitev ne bo odvzeta vas, ker to ni smiselno.
Če je nekdo blokiran mu lahko vzameš vas, če je blokada takega tipa. S tem ni nobenega problema.

NPR.: če en obrambi igralec prosi da spucaš vas za njega, jo zauzameš in potem pustiš njemu. ali se to sploh sme??
To je dovoljeno, ampak so tudi tu mogoče zlorabe. Lahko se na primer zmenita, da obrambni igralec brani oba računa ti pa mu čistiš vasi. Če mu pa kar podarjaš vasi pa ni ok.

res pa je da vseh pravil nisem bral, tako da bi res prosil odgovor.

+ kako naj jaz vem da je tisti od katerega sem vzel vas kršil kakšna pravila??? meni je pač napisal da bo nehal in naj zavzamem, kolikor vem pa napadal med tem ni nikogar, vsaj tako mi je rekel...
za božjo voljo preberite pravila, pa tudi če samo površno, da dobite občutek.
"vsaj tako mi je rekel..." ni vedno dovolj, soigralci morajo biti vredni zaupanja.
 

Gospod Cesar

New Member
Reaction score
0
nevem zakaj na moj listek še nihče ni odgovoril če tukaj veselo razglabljate, teje imbicile ste pa kar odblokiral? zavzel so mi vasice na nepošten način zdej se pa zgovarjajo, če bi hotli pravici zadostit bi mogli dat trajni ban glisti in fedexu men pa vasice z neomejeno vojsko nafilat do konca serverja.
 

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
lej načeloma lahko utemeljimo da smo taktično premikal vasi samo zdej je itak že prepozno pri nas se odločitve glede "zaključevanja" iz minute v minuto spreminjajo tudi jaz sem že 2x nehal na si19 pa so me prepričal pol da ostanem

pa glista kr lepo povej za si18 obtožen si bil da sta ti in inred isti igralec kar se je izkazalo za neresnico podpora pa vseeno ni odblokirala teh igralcev takrat teveč kolikor se spomnem si ostal še brez vse vojske ki je bila takrat zunaj vasi
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
nevem zakaj na moj listek še nihče ni odgovoril če tukaj veselo razglabljate, teje imbicile ste pa kar odblokiral? zavzel so mi vasice na nepošten način zdej se pa zgovarjajo, če bi hotli pravici zadostit bi mogli dat trajni ban glisti in fedexu men pa vasice z neomejeno vojsko nafilat do konca serverja.

Se opravičujemo, vendar žal ne moremo obravnavati vseh naenkrat. Vaš listek bo odgovorjen v najkrajšem možnem času, če je dodeljen Motorki. V nasprotnem primeru bo na vaš listek odgovoril zadolžen moderator, ko bo dosegljiv.

Hvala za potrpljenje!

bi ze tisto uporabljati,sam ne vem kdo ma po 3,4 dni za cakati da prejmes en odgovor,tak da ti vzame kr neke casa da sploh kaj resis.

Trenutno je najstarejši listek star štiri ure. Povprečen čas odgovora se giblje med 6 in 16 ur. Vodimo statistiko.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
heheh obrambni igralec itak brani oba oziroma, ne oba, ampak pomaga vsem v plemenu, a ni to smisel igre, navodila sem prebral samo nisem jih pa čisto dojel ker so velikokrat spisana dvoumno ;)

tako lahko daste blokado polovici svetu ker verjamem da prevzemajo vasi od soplemenjakov veliko igralcev, če se ne motim je tudi herat selil na fronto.. in to kolikor vem ni zavzemal sovražne vasi, saj po pravici jih je težko od tako daleč ;)

ne bom več smetil foruma s to temo, da nebo še več nepotrebne nejevolje s strani Adminov, čeprav potem nevem kaj se lahko piše pod forum svet 19, svet 18, svet 17, itd v bistvu nič razen novic od Adminov o svetu

Lp Boštjan
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Če kakšnega dela navodil ne razumeš ali pa so kakšne nejasnosti lahko vedno vprašaš, ampak v primerni temi, tu pa res nehajmo pisati, ker smo že zelo zašli iz teme.
 

Gospod Cesar

New Member
Reaction score
0
Odblokirej račun da lahko dam na brisanje in s tem pokažem kaj si mislim o tvojmu odgovoru. Tebe motorka bi mogu en z motorko pobožat in to po vratu.
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Saj ne vem več kaj bi napisal, po takih željah in sluzasto zvitih lažeh, ki si jih pisal na podporo me malo zamika, da bi te prijavil na policijo in ti zagrenil življenje. Ampak mislim, da ne bo potrebno, ker te bo življenje že samo teplo dovolj. Prepričan sem, da je tvoja mama ponosna nate.

Da se bo vedelo: najprej je kršil pravila ob zaključevanju računa, po tem, ko je bil blokiran, in so bile odvzete oddane vasi pa je se je poskušal znajti in je lagal na način, da bi podpora mislila, da je on žrtev in vasi ni hotel prepustiti ampak so mu bile odvzete. Vse, tudi nekaj postov višje ko je pisal proti tistima, ki sta ga prevzemala, je pisal z namenom, da ne bi odvzeli vasi. Zvito, ampak laž ima kratke noge.
 
Last edited:

slovenac101

Member
Reaction score
0
ce sm te prav zastopil,je nekdo blokiran in ti vzames vas,(seveda ne blokiran ker je krsil pravila) ti si poslal noble pred blokado in vzames vas,ni nic narobe, v primeru da pa vzames vas od nekoga ki krsi pravila,in se mu da ban ko ze ti vas posedujes(torej vzames vas 2 ure prej ko je kaj krsil in bil blokiran), ti pa podpora odvzame vas in ostanes brez nje

je nekako tako?
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
tako, ampak fora je, da si v takem primeru blokiran na način, da se ne da prevzeti vasi, tako da to ne pride v poštev.
 

slovenac101

Member
Reaction score
0
pa ka se to ze ni zgodilo na temle svetu da je nekdo bil blokiran,pa so drugi ppjemali vasi

in odgovori mi,a si potem te vasi odvzel?
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Da verjetno se je že zgodilo, ampak v tem primeru imajo vsi enake možnosti za prevzem, ker vasi niso aktivno branjene. In ne v tem primeru ne odvzamemo vasi, ampak, kot sem napisal že prej se to, ne dogaja, ker taki računi dobijo nenapadalno blokado. Smatra se, da je odvzeta vas že sama po sebi kazen. Ker jo po tem lahko prevzame nekdo drug, če nič drugega, gredo pa surovine za plemiča in vojska, ki med zavzemanjem ne farma oziroma se bojuje drugje.
To je zadnji offtopic post tukaj od sedaj piši v za to primerni temi drugače bo padlo v spam.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Ta tema je namenjena splošnemu pogovoru o svetu 19. Prosim držite se teme.

Če imate vprašanja glede dela moderatorjev ali pravil igre, napišite to v pravilen forum/temo:
- Kritiko na delo moderatorjev, lahko napišete v forumu "Predlogi, pritožbe in težave".
- Vprašanja glede zaključevanja usmerite v temo namenjeno zaključevanju.
- Druga vprašanja postavite v forume, ki se vam zdijo najprimernejši. Forumi igralnih svetov zagotovo niso primerni za razpravo o pravilih in delu moderatorjev.

Lep pozdrav,
Grobi
 

nikname

Member
Reaction score
0
tu se človek še pogovarjat nemore res hvala da se pripomore k kaki debati tukaj to vidi človek samo na slo sceni kej takega svet v polni akciji a na zunanjem forumu ni nobenega komentarja o svetu 19 že dva tedna
 

nikname

Member
Reaction score
0
evo kaj se dogaja na svetu 19 igralcu z več kak 10 vasmi postanejo tri vas kar barbarke v njih pa vojske deferske.....
sem g amalo kontaktiral kako in kaj in ne ve nič
torej mu podpora spremeni 3 vasi v barbike pa ga o tem sploh nič ne obvesti še eno neviđeno čudo slovenskih biserov ma to se ti more zmešat preklinjam dan ko je moja miška kliknila na slo peskovnik
 

Gospod Cesar

New Member
Reaction score
0
Drugače se na veliko piše o svetu 19 samo podpora pridno briše komentarje ker naj bi bili offtopic, a vse kar je bilo izrečeno se nanaša na točno ta svet in nikakor ne more biti offtopic z izjemo žaljivk, kar pač razumem da je zbrisano. ;)
 

DeletedUser

Guest
evo kaj se dogaja na svetu 19 igralcu z več kak 10 vasmi postanejo tri vas kar barbarke v njih pa vojske deferske.....
sem g amalo kontaktiral kako in kaj in ne ve nič
torej mu podpora spremeni 3 vasi v barbike pa ga o tem sploh nič ne obvesti še eno neviđeno čudo slovenskih biserov ma to se ti more zmešat preklinjam dan ko je moja miška kliknila na slo peskovnik

Nepravilno noblanje igralca,ki je končal z igro.
 

DeletedUser

Guest
Nepravilno noblanje igralca,ki je končal z igro.

Sicer ne vem zakaj se je šlo v tem primeru, vem samo da so spremenil v barbarke, ampak ne razumem zakaj v vaših primerih npr.: noblanje undergunsa ni bila odvzeta nobena vas...????? Še enkrat napišem DVOJNA MERILA ;)
 

DeletedUser

Guest
Se ne mešam v delo podpore,to je njihova stvar.Je pa zanimivo,da deffate bogega harlija na zid level5 jaz ga pa rediram in vam z lahkoto uničujem deff.Od njega pa nič od nič.Kar tko naprej.
 
Top