Pogovor o svetu 19

kustos

Member
Reaction score
0
eh, Škorc,sposoben,Midva,coko... To je vse kar je blo Beerovcev... pa se to jih je blo pol bananih polovica...

Js z Noobom še nism igral od S10 naprej... tko da ne vem na kaj ciljaš ;) Mogoce na s18? dokler je on igral, js nism... Igram zdej ene 14 dni tam, nč več..
 

nikname

Member
Reaction score
0
eh, Škorc,sposoben,Midva,coko... To je vse kar je blo Beerovcev...

tule mislim dqa si jih par vun spustil hm sem še jas užaljen da jih nisi naštel
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
jap se kar strinjam z vama, zdele bo šele vroče ja, ma kaki konec sveta, še 17 ne znajo zaključiti
 

žan škorc

New Member
Reaction score
0
Gledam, prevlado plemena STS, skoraj 60 posto že jim vodstvo še vedno dovoljuje jemanje barbaro z 1500 pikami, se sprašujem kaj jim manjka.....offa, deffa, ali jajc in znanja. Ja banane igralce so jemali, sedaj sem se spomnil.
 

papa strumpf

New Member
Reaction score
0
In kdo so ti banana igralci v BEER ce smem vprasat:)? Kiki01, rokoma, cokomoko,hamlek,...?? Se pravi da v BEER nekaj veljajo jasamtu,doctor j,...ostali so pa kar eni levi igralci ali kaj:)?
 

žan škorc

New Member
Reaction score
0
Ni čudno da STS to najslabše zmagovalno pleme na SLO sceni, razen carmegodon jim nekaj velja in je časti vreden igralec. Vodja je pa izgubu kompas in je še sam začel barbarske vasi po 1500 pik jemat, namesto da bi prepovedal. Oh kje so čai ko so plemena vodili igralci kot je Jovan Veliki. Izgleda se niso nič pod njega naučili.
 

DeletedUser

Guest
Pozdrav vsem,

nekako čutim dolžnost,da se tukaj oglasim še jaz,ter se zahvalim "javno" vsem za sodelovanje v igri.Seveda pa se še najbolj zahvaljujem igralcem plemena STS in jim čestitam za prevlado serverja si19!

Pravijo,da je v ljubezni in v vojni dovoljeno vse,pa vendar sama osebno menim,da temu ni tako.

Želim Vam lepe praznike v krogu svojih,ki jih imate najbolj radi,v objemu tistih,ki vam največ pomenijo,ter da se vam izpolnijo vse lepe,pozitivne želje. Vse slabo pustite naj odide od/iz vas,kajti v življenju šteje le to,da ga živite dostojno in vredni svojega imena.

SG

:):)

Če reče kdo ti žal besedo,
ne vtisni je takoj v srce,
ker srce mnogokrat ne ve,
kaj usta v hipu govore.
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Lep pozdrav,

Glede na komentar SG-ja se moram oglasit.

Če misliš, da v življenju šteje le to da živiš dostojno in vreden svojega imena...potem ta forum ni pravi naslov.

Tale igra nima prav nobene povezave z REAL-om. Je pa res, da četudi je igra, padajo maske in posledično spoznaš ljudi.

Server ste dobili, kot vam je bil cilj. Čestitke STS-u.

Vsekakor BEER ostaja...mogoče nekoč spet v igri...ali pa ne.

Vsem pa poklanjam naslednje voščilo:

BOGAT JE TISTI.
KI JE V SRCU IN DUŠI ZADOVOLJEN.
BODITE ZADOVOLJNI V LAJFU IN POGUMNO NAPREJ.

Hvala vsem, katere sem imel možnost spoznati, igrati itd. Ne bo poimensko, ker vas je preveč:)

Se vidimo,

S.
 

barac

New Member
Reaction score
0
Ewo pa je koncno konec 19s :):cool:
Hvala plemenu da smo SKUPAJ prilezni tako dalec do samega konca kaksen piknik se velja :) :p

Sicer pa pozdrave tudi od DUALA :)

LP Vrgoles :)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
lepo pozdrav še iz moje strani,server je zaključen, dobra igra, se vidjamo mogoče čez kako leto, sledi pavza ;)

lp vulpi
 
Top