Pogovor o svetu 20

skyrim

Member
Reaction score
0
Drugače pa, največ vasi si imel na s12, veličasnih 50- od tega na prvi pogled 50% + barbarskih


hmmm tudi ti me ne poznaš

dual pepelka123,nekaj časa osman na si17


in škoda besed zate
 

woley837

Member
Reaction score
0
Aha, torej ti si ta bogataš ko je na s20 zapravil mogoče že 5k ppja za surovine! no lepa stranka si bil, sem te za 3k ppja oropal ;)

Kaj naj ti rečem, brez ppja nimaš pojma uglavnem

pa lahko noč
 

skyrim

Member
Reaction score
0
na žalost ne... pri njej sem bil na si15,si16

na 20 igram pa lepo na skyrimu ;)

pa samo neki ;) pp sem začel kupovati šele na si15 pa sem vseeno brez pp igral boljše kot ti ;) ker vedo da sem vsaj 20krat bolj pošten kot ti,da dam vsako četo v okrepitve če je potrebno ;).... tako da prosim te :)

+ za tako podpor ne zapravim več niti centa "žal taka je resnica" kaj šele, da bi zapravljal pp za surovine :) naredil si mi dan "vsaj nasmejal" :)



a si res to ti ? na si20


woley837

Točke: 168
Uvrstitev: 1082


no comment :)
 
Last edited:

črtomir

Member
Reaction score
0
Ćrtomir, skyrim- sta bila kdaj blokirana? Če sta bila iskreno povejta, sta kršila pravila ali ne???

Skyrim, kar se tebe tiče, več kot očitno je da me ne poznaš :)

na s12 3-4 ne vem več točno, vsaj dvakrat trajni ban z možnostjo takojšnega napada, če bi bral, kaj sem napisal, bi že pogruntal zakaj se je šlo, samo to tebe ne interesira, če sem igral nepošteno, vrjetno, nebi bil vsakič odblokiran, kajti če dobiš trajni ban je pač konec.. Ja sem pa enkrat dobil opomin pred banom, ker sem nekem igralcu napisal , da je pusi in je to ena od večjih žaljivk v tej igri, torej priznam, igral sem žaljivo.
 

skyrim

Member
Reaction score
0
hahaha črtomir ti to resno ? men so pisal razne stvari sem javil podpori in so rekli da se bodo posvetovali pa ne vem če so se sploh kej, ker sem dobil čez par dni spet take besede "kurba itd..." :)
 

lucko5

New Member
Reaction score
0
Meni je nekdo grozil da mi bo nevem kaj vse naredil irl ker sem ga znoblal, pa sem ga prijavil pa je lahko dalje lepo igral..imam pa še vedno screensht shranjen na namizju.
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Woley837,a ne misliš odnehat,si prvovrstna barab......,da ne govorim naprej,podpora ima grehe in to velke .Ne bom pisal več o njih,igravci so priznal napake svoje ,eni jih pač nočete in se skrivate za podporo in imate od njih korist,pa nategovali ste igravce v lastnih plemenih ,le tako ste nekam pršli. amen
 

RooKeC1

New Member
Reaction score
0
jao skyrim, ko bi ti vsaj vedel kdo je woley v resnici oziroma katere račune igra nebi tako govoril...
 

slovenac101

Member
Reaction score
0
Woley je nub,kolko vem se racun iz si8 ni njegov.

Edino kar zna se je priliznt na en racun.

Ti skyrim si pa tudi en supak,ajde upas priznati zakaj si nehal igrati na si15,16?



Tennô heika banzai!
 
Last edited:

skyrim

Member
Reaction score
0
si 15 sem pustil in naredil nov račun who i am "če te zanima" nato sem predal vasi zaveznikom, da so hitreje pridobili % "pepelki123 in šel k njej v dual"
si 16 sem predal vasi pepelki123 in šel z njo v dual


te se kaj zanima slovenac ? ničesar ne skrivam kot marsi kdo tukaj na forumu
 

slovenac101

Member
Reaction score
0
Kot prvo ti povem to da malo bolje bere,ze od tvojih prejsnih objav se vidi da branje ni tvoja vrlina,ampak pustimo to zdaj

Na pepelki si nehal igrat ker si vohuno in imel se en racun prijavljen na sveru,potem si pa runkl ma forum napisal da ma mas se tam racun za vohunjenje,plemenski forum,pa se to pepelka ni bla dosti da te bi sama odslovila je rablo pleme malo pritisniti,tak da se ne spilaj nekega angelcka tu


Tennô heika Banzai!
 

slovenac101

Member
Reaction score
0
Kot prvo ti povem to da malo bolje bere,ze od tvojih prejsnih objav se vidi da branje ni tvoja vrlina,ampak pustimo to zdaj

Na pepelki si nehal igrat ker si vohuno in imel se en racun prijavljen na sveru,potem si pa runkl ma forum napisal da ma mas se tam racun za vohunjenje,plemenski forum,pa se to pepelka ni bla dosti da te bi sama odslovila je rablo pleme malo pritisniti,tak da se ne spilaj nekega angelcka tu

http://si.twstats.com/si15/index.php?page=player&id=125787
na eto,in potem si tale racun brisal,pepelka ne vem ce te je odstranla al ne,vem da je neke mutla
, da te pozna al ka,pa da si dober dual in bla bla bal



Tennô heika Banzai!
 

RooKeC1

New Member
Reaction score
0
Če bo želel bo že sam povedal, je zmagal kar nekaj svetov in tudi sedaj na trenutno odprtih je vodilni.
 

skyrim

Member
Reaction score
0
zanimivo, da ste me obdtožili zaradi nečesa kar sploh nisem naredil dragi prijatelj ;)
+ me nihče ni vrgel stran sem sam zapustil račun in ga dal na čuvanje ireni ;)

mnoge ste že obtožili pa čeprav ne veste kaj je bilo


tako kot so rekli na 16 zadeffal smo vse vasi snipal vse plemiče ti nisi nič naredil

zadeffal so 3 vasi od 30 snipal 1 trian "pa še ta je bil fejk" dejte pejte se solit lažnivci vsi povrsti, sram vas bilo

+škoda besed zate slovenac101 edino kar lahko ti povem če si že močan v besedah, stvareh ki sploh ne veš ali so bile resnicne ali ne.... bomo tole dokazal na bojišču samo da malo poizvem na katerem računu igraš

mogoče si mi pa sosed kaj pa veš

lp
 
Last edited:

slovenac101

Member
Reaction score
0
Glede si16 ne vem,sam vem pa da nisi rang igralci ki bi rabo biti za pleme v katerem si bil

Tennõ Heika Banzai!
 

skyrim

Member
Reaction score
0
zanimivo da me vabijo v top plemena in me sami prosijo da pridem igrat ;) za si 20 me je osman prosil 2 uri ;) če ne vrjameš upraši "marina ki igra na si 20 na računu kobarid"
 
Last edited:

woley837

Member
Reaction score
0
a si res to ti ? na si20


woley837

Točke: 168
Uvrstitev: 1082


no comment

kot sem dejal, dobesedno sem vam pokradu 3k ppja z trgovanjem tako da :)

zanimivo da me vabijo v top plemena in me sami prosijo da pridem igrat za si 20 me je osman prosil 2 uri če ne vrjameš upraši "marina ki igra na si 20 na računu kobarid"

Pa ti si svetska zvezda brate

Woley837,a ne misliš odnehat,si prvovrstna barab......,da ne govorim naprej,podpora ima grehe in to velke .Ne bom pisal več o njih,igravci so priznal napake svoje ,eni jih pač nočete in se skrivate za podporo in imate od njih korist,pa nategovali ste igravce v lastnih plemenih ,le tako ste nekam pršli. amen

Ko boš prišel do 10 vasi in niti ena od teh ne bo barbarka se mi javi ;)
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
haha kaki fajt :D
Sej štekam da bi se kregala neka dva profija, problem je ker en se ne izda kdo je pa zna še kako dobro špilat, en pa se dela nekega proja a nima blage veze z vp haha, who i am praviš? Momak vsak svet lajaš ugrizneš pa nikol vedno te vidim kako počasi počasi lezež na 100- mestu pol pa kr naekrat zgineš... smiliš se mi skyrim
 

slovenac101

Member
Reaction score
0
problem je ker en se ne izda kdo je pa zna še kako dobro špilat

Če si tu mislo wolija za proja,potem si mim vsekal


Tennõ Heika Banzai!
 
Top