Pogovor o svetu 20

Gospod Cesar

New Member
Reaction score
0
Ne bo držalo. Lahko ti jih takoj naštejem: INRED, glista, Kralj fedex. To so za začetek. Sebe sem v teji zgodbi namenoma izpustil čeprav sem tudi jaz med njimi.
 

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
strička, vem marsikaj o podpori in povej mi enega igralca, ki je bil blokiran in to ne pošteno?


Seveda prijavljajo tisti ki so med top 25 pa veš zakaj? Ker se za svoje mesto trudijo in prijavijo iz tega razloga ker nočejo da jih nepošteni igralci zrinejo iz položaja... saj pravim skulirajta se pa se sprijaznita da nista blokirana po krivdi podpore ampak po svoji.

lp
Nejc

dej dej se trudijo a ostali pa v temo brcamo res kašne neumnosti pišeš vsak se trudi po svojih močeh če pa narediš eno napako ker nisi dovolj pozoren te pa prec kazujejo noben ni čisto nedolžen marsiko je že verjetno kršil pravila po nesreči pa ga nasprotnik ni brezveze prijavljal zadnje čase pa doživljam da ti nasprotnik takoj k opazi da si vas od soplemenjaka vzel, napiše "prijavil sem vas podpori" tako da ne mi s takimi pokvarjenimi igrami če bi bil član podpore bi prva stvar ki bi jo naredil bi tega igralca najprej preveril če je slučajno kje med igro kršil pravila ker bi moral veljati tu rek "kdor je brez greha naj prvi vrže kamen" pa močno dvomim da med top igralci ni nobenega takega
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Dej ne nakladaj,kak je podpora in njeni zagovorniki steboj vred ,ste si bogi,................:eek:
 

skyrim

Member
Reaction score
0
ej mojzes sej vem, da govoriš resnico samo pazi da ne boš se ti blokiran tako kot sem bil jaz :D 3 točke dobil blokada za 3 dni a sem nekje zasledil kazni na pridobljene točke in zanimivo zakaj sem dobil ban "samo podpora ve" resnica boli
Blokada
5 točk
1 dan
8 točk
3 dni
10 točk
7 dni
15 točk
14 dni
20 točk
1 mesec


in prosim povejte mi zakaj se bi mi držal pravil ? če se jih še vi neznate ? "sej vem da bojo tale post izbrisal" samo kaj potem še vedno lahko objavim to drugje :) tako da ja vi bi nam mogli bit vzor na vp-ju :)
 
Last edited:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Tudi v tej temi bomo odstranili vse prispevke, ki ne spadajo sem.

Sedaj pa da odgovorim na nekaj navedb, ki niso točne. Mislim, da smo jasno povedali, da vse kritike in vprašanja o delu podpore naslovite v pravilen forum, če želite odgovore. Forumi in teme o igralnih svetovih niso namenjene tem pogovorom. Dokler ne boste pisali v pravilen forum, bomo brisali komentarje.
ej mojzes sej vem, da govoriš resnico samo pazi da ne boš se ti blokiran tako kot sem bil jaz :D 3 točke dobil blokada za 3 dni a sem nekje zasledil kazni na pridobljene točke in zanimivo zakaj sem dobil ban "samo podpora ve" resnica boli
Blokada
5 točk
1 dan
8 točk
3 dni
10 točk
7 dni
15 točk
14 dni
20 točk
1 mesec


in prosim povejte mi zakaj se bi mi držal pravil ? če se jih še vi neznate ? "sej vem da bojo tale post izbrisal" samo kaj potem še vedno lahko objavim to drugje :) tako da ja vi bi nam mogli bit vzor na vp-ju :)
Preberi si prosim pravila foruma. To so le smernice in ne zajemajo vseh prekrškov. Moderator se lahko tudi prej odloči za blokado uporabnika. Jaz sem te jasno opozoril, da prenehaj s pisanjem komentarjev, ki ne spadajo v zato namenjen forum in sem te tudi opozoril na sankcije.
In spet kršiš pravila foruma. Če bi potreboval dodatno pojasnilo se lahko obrneš na mene preko sistema podpore ali zasebnega sporočila, kjer bi ti lahko vse razložil.

Lp,
Grobi
 

ruki

Member
Reaction score
0
Trolzz včeraj ob 21:48
Samo tko lahko dobi vasi, ker drugace zgleda nemore hah
Trolzz včeraj ob 21:48
ne, to je samo izgovor no sensa da ga nebi sovrazili..
------- včeraj ob 20:18
si bil rs izdajalec?



Tole sem dobil od nekoga...
Očitno tale nasikanc(nosense) na si20 res ne pozna "čiste" igre,ali pač?-najlažje je sooplemenjke zavzemat?
 

slovenac101

Member
Reaction score
0
Ja naj se fuknejo dokazi na mizo tedi,

Glede tega pa sam mislim da se vseeno boljse oz. bolj dosledno kot pa izpraznit banko za soruvine,nekdo ocitno vsaj lahko napleni za noble medtem ko drugi lepo zapravljajo.
 

skyrim

Member
Reaction score
0
zgleda da vse moti ta način igre... pa kaj vas moti ? saj ni vas denar.... saj so ga sami zaslužili in sami ga zapravljajo kamor hočejo....
 

slovenac101

Member
Reaction score
0
Ker nimam rad nacina igranja pay2win, naj bodo za vse "sorazmerno" enake moznosti

Glede tega ne vem no,to je tak inno zajebal da se dogaja, nimam nic dejansko proti temu das 200 premiuma pa mas "boost start", samo mi pa gre na živce ko nekdo da res prevelike kolicine denarja zato, npr. na si18 je blo normalno se ne spomnem da bi kdo pridobil veliko prednost, si19 tudi, vendar se je se zmeraj pokazalo da so to ludi ki žal nimajo pojma o igri,d okler so soruvine poceni oz. ga drugi ne ulovi z farmanjem mu gre,ko pa to pade v vodo pade tudi on, sramoto je edino da NUKE podpira tale stil igre.

Če pa sem že omenil NUKE pa naj tudi povem da so tipični slovenski strahopetci.
 

skyrim

Member
Reaction score
0
torej če delata to 2 člana iz NUKE so vsi člani isti ?

ne sodi knjige po platnicah glej vsebino knjige ..... tako je tudi pri NUKE ki bo itak dominiral svet... če ne bo spet kak izdajalec kot je bil miha123 al nek takega ;)
 

NoSense

New Member
Reaction score
0
Naj še tu razjasnim, trolzz je bil vohun dobil sem ga po taki taktiki, ki jo obvlada le malo ljudi seveda ga dobiš zaradi gluposti igralcev kova žaža in play dirty. Zdaj pa dokazov ne mislim lepit na forum ker bom še kdaj kakega vohuna tako dobil enega novega sem nasrečo že in vrjemte ponoblam bo ampak ne iz moje strani, da ne bote spet panike zgrinjali kako zastonj vasi odbivam pa kako drugače neznam noblat.

Ruki glede nato da igraš na -Flagellum dei- se nerabiš skrivat že vemo oz vsaj vsi ki morajo vedet vejo, ne pozabi začetka ker si mi pisal nebom povedal kaj zdaj pa pljuvaš ker misliš da gor igra matic z katermi če se nemotiš sta skregana, jaz pa upam da ti gre dobro in do prideš do željenega rezultata čim hitreje, seveda pa tudi celemu NUKE želim srečno, mathiasu pa svetuje da ko zgubi prvo mesto naj ne troši premiuma zato da spet tam pride veš kako pravijo POČASI SE DALEČ PRIDE.
 

NoSense

New Member
Reaction score
0
Tako je... še en ki milsi da je nasikanc gor. Boste že spoznali da ga ni, čeprav je lepo da mislite da je. Je vsaj več straha prisotnega
 

skyrim

Member
Reaction score
0
straha popolnoma nič :) samo itak vse izvemo no sami poveste ;) nasikanc je takole delal non stop na vsakem svetu "spreminjal imena vasi" nekateri vasi člani so povedal da je nasikanc gor :)
 

NoSense

New Member
Reaction score
0
Lahko povedo, zgleda da tudi oni ne vedo, na začetku sem se iz njegovega skypa javljal potem sem naredu svojega, enkrat bote spoznali kdo je gor igral, ti najbrž nikoli... ga preveč nemaraš zgleda.
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Očitno tale nasikanc(nosense) na si20 res ne pozna "čiste" igre,ali pač?-najlažje je sooplemenjke zavzemat?

Zate itak nimam besed si taki bedak ko misli da je jak igralec pa je enostavno en bogi človek ki se vedno skriva za riti drugega, kolko računov si že zjebal pa še tega boš sem 100%

straha popolnoma nič :) samo itak vse izvemo no sami poveste ;) nasikanc je takole delal non stop na vsakem svetu "spreminjal imena vasi" nekateri vasi člani so povedal da je nasikanc gor :)

Polovičar pa ma zgleda tudi polovičersko pamet, nejc kot vidiš je kreten in zgleda nezna brat določenih besed nezna prebrat besede neigra ker je enostvno umsko zaostal. Vidim pa da mu na s20 spet gre vrhunsko oz polovičarsko.
 

skyrim

Member
Reaction score
0
matic za 14 letnika si kar pošteno gobčen :) ne skrbi vem veliko o tebi sploh pa tisto prošnjo ki si jo pisal duletu na si 19 "a mi lahko sposodiš pp" haha.... sam si služi denar sam si kupuj stvari ;)


in vemo da igraš na 20.... hehe... pa veš enostavno je samo naredit nov račun na forumu :) pa srečno nasikanc na 20 potreboval jo boš haha.... prvič fehtaš surovine, nato obtožiš sočlana izdajalstva "obtožba je bila zato ker si se bal da ti ne bodo drugi soplemenjaki obrnili hrbet" in ga zavzameš :) aja da ne pozabim omenit zavzamanja barbik :D in to na začetku svet hahaha...... pa prošnje vsakemu plemenu za nnp bravo bravo :) začni raje delat vojsko :) jo boš bolje potreboval kot se ti zdi hehehe


imena vasi pa spreminajš zato da spravljaš ob živce sovražnike ;) poznamo te nasikanc to delajo le 14 letniki :)
 
Last edited:

ruki

Member
Reaction score
0
Nasikanc ,kot vedno neki provucira ljudi vsi ki so ga poznali so ugotovili,da je nadarjen govorec oz. lažnivec :D
Prav všeč mi je gledati tvoje poste pametovanja...

Skyrim, nasikanc ni 14 letnik ,je cca 19 ampak vstopa v puberteto kot 14 letnik ;)
 
Top