Pogovor o svetu 21

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Odgovori zadnjega dne:
Odgovorno trdm da lazes! Kot nagrado za sodelovanje na speed turnirjih si igralcem dajal cekine na igralnih svetovih! Bodi frajer pa priznaj zdaj tu na javnem formu to...

Motorka:
Ne kvasi neumnosti, saj nisem rekel, da jih ne dobijo preberi poste za nazaj. Igralci, ki igrajo tekme dobijo povračilo za čas, ko ne morejo farmati. Tudi ti lahko, če prideš igrat v reprezentanco.
MOTORKA,sam tolk,dej dokaze na plano,........;)


Motorka:
Kakšne dokaze? Breme dokaza je na tistem, ki nekaj trdi.
https://en.wikipedia.org/wiki/Philosophic_burden_of_proof

Dobil bom blokado za šorjenje laži? A res? Moje pisanje so potrdili drugi člani iz foruma sam pa prekleto dobro veš da je to res dragi Motorka. Iz glave ti takoj povem en primer. Mislim da je bil si 16 ali 15 norem se spomnit ko sta bila prva dva igralca tango&cash in pa jezerc. Nato pa je dual prestopil iz tango&cash na jezerca(skregala sta se nekaj glede premiuma nepsomnim de kaj) in jezerc je v 2 dneh zaradi "neprijavlenega duala" bil traino izbrisan. Da sploh ne omenjam da vi za odgovore na listke potrebujete v povprečju 48h.

Drugi primer je bil penzjonist ki se tudi nemorem spomnit keri svrt, vem da je bil eden izmed zgodnjih drugo vas je dobil veliko veliko prehitro-dobil sem kasneje priznanje da je imela podpora prste vmes nemorem rect da ste bili to Vi motorka ker je od tega že kar nekaj let.

V vojnah se je pogosto dogajalo da je bil acc čudežno blokiran upravitelj je delal def 10dni v času bana, potem je acc prisel nazaj z koncanimi deff nuki in pa podpora ki je prej potovala je prispela-to se je v zgodovini VP zgodilo parkrat.

Tudi o lastniku Waka sem slišal par besed pa vas vprašam kar direkt, Motorka ste vi igrali ta acc?

Lp A

Motorka:
Mogoče nisi dobro razumel, da boš trajno blokiran in odstranjen iz VP zaradi širjenja laži, če ne boš predložil dokaza/povedal o kom govoriš ali pa se tu opravičiš. Tega nisi storil in nimaš več veliko časa.
Glede na to, da si tu natrosil polno novih stvari, ki so rekla-kazala iz ust do ust, pričakujem enako za vse te stvari.
Npr. napisal si, da si dobil priznanje, da je imela podpora prste vmes. Od koga? In kaj naj bi to pomenilo? Imam občutek, da te zaradi tvoje naivnosti drugi igralci malo nategujejo. Premisli o tem. Za začetek premisli in se malo začudi nad tem, da za nič od tega nimaš nobenega neposrednega oprijemljivega vira/dokaza.
Kar se tiče blokad sem to opisal že višje.

Kar pa se tiče računa Waka, je pa res, da sem ga igral jaz. Vsake toliko časa moram tudi jaz malo bolje "začutiti" spremembe in razvoj igre/testirati, ter predvsem stanje v skupnosti VP. Preden se usuje plaz vprašanj, bom razložil nekaj stvari:
Za to, da sem igral je v naprej vedel le zahlarcar in do zaključka sveta nihče drug. Zelo dobro sem poskrbel, da ni nihče vedel, kdo sem, da si ne bi kdo uspel izmisliti, da ima od tega kakšno korist. Uporabljal sem premium, ampak sem pazil, da manj, kot prvih 10. Po prvih dveh tednih nisem nikoli več kupil surovin s premiumom. Nisem se ukvarjal z diplomacijo in po tem, ko sem vse testiral, računa nisem predal, ampak pustil, da je vasi pobral, kdor je želel. Poskušal sem biti čim bolj nevtralen in nisem spreminjal poteka dogodkov na svetu, kolikor je pač to bilo mogoče. Nikoli si seveda nisem dodajal vojske, surovin, cekinov zastav zgradb ali karkoli drugega, prav tako nisem kukal v druge račune za vojsko, zidove itd. Vse te stvari so zabeležene v našem sistemu, prav tako kot vsak drug klik na vsakem svetu. To je bilo drugič, da sem igral na slovenskem svetu, prvič je bilo na svetu 2 prva dva tedna. Tako, da se bomo predvidoma v igri spet srečali čez kar nekaj svetov.

Vse kar sem zgoraj omenil sem bil VSAJ enkrat krat priča. verjetno opažate da igra je igre pada in da podpora postaja glavna debata na forumih ker se incidenti vrstijo eden za drugim potem pa meni grozite z banom za žirjenje laži :)

Da sploh ne omenjam tistega dela o "hokeistih" naša namoga igralcev ni da goljufe odstranimo ampak ste za to zadolženi vi.

Ps. Dodali bi me v speed skupino? Če se ne motim sem 4x napisal da me dodajte na skypu da razjasnima zakaj sem dobil tisti ban:"da bo lahko igral speede" in če so take šale "okusne" sedaj pa me na skype vabite. No pa preberite listek še 1x pa me dodajte na skypu ker mislim da nerabim še 5. Pisat.

Ta del je zdaj izven konteksta. Pa vseeno. Si upate narediti anketo o zadovoljstvu z člani slovenske podpore?

Motorka:
Debata o podpori teče zaradi takih, kot si ti, ki širijo laži, verjamejo vsemu in kujejo teorije zarote ter to širijo po forumih in med igralci. In to ne jemlji za kakšno izsiljevanje, ker to ni, samo preprosto si takega kaosa na moremo privoščiti. Ampak se bo to kmalu končalo na en ali drug način, še nekaj ur časa imaš. Najprej bomo uredili te zadeve, potem bomo pa delali ankete.
Nihče ni rekel, da morate vi odstraniti igralce. Ali pa da jih mora kdo drug. Pač za svoje prekrške dobijo ustrezno kazen, ki ni stvar debate. Kazni so kakršne so, če se z njimi ne strinjate, se ne strinjate s pogoji te igre in ne morete igrati.
Če vam gre pa v nos kazen za kakšen prekršek pa odprite temo o tem na forumu in če bo padel sprejemljiv in dober predlog se lahko sistem tudi spremeni, to se je že zgodilo v preteklosti.

Kar se tiče Skypa. Podpora sodi na podporo, kjer so stvari dokumentirane, speed sodi na Skype. In tudi če sedaj hočeš urejati ingame stvari prek Skypa ne bo šlo. Če želiš na speed, si pa vabljen.

Mnogo več nas je bilo takih(poštenih) ki pa so žal že zdavnaj nehali igrati.

Samo tole poročilo komentiraj pa ti bom jaz dal mir.

» http://si18.vojnaplemen.si/public_report/d60753362424bf13bab4b39b34ac6147

Poglej čase in datum skavtanja in čas kdaj je bila vasica pobrana iz njegove strani twstats(sv18) zdaj mi razloži kako je možno v tako kratkem času narediti 4000 skavtov(glej zunanje enote).

Bi lahko prosim kdo tole komentiral.Pa nočem slišati nobenega sranja o bugih.

Motorka:
V tej igri se izvajajo milijoni ukazov in vse mora sistem preračunati. Pri tem se kdaj zgodi(ko je online največ igralcev), da so strežniki zelo obremenjeni in sproti komaj izvajajo ukaze. Zaradi tega je sistem zasnovan na tak način, da se določeni manj pomembni ukazi izvajajo naenkrat ali v presledkih(npr. osveževanje statistik) Zaradi tega lahko pride do sinhronizacijskih težav in to se zgodi zelo zelo redko ampak kdaj pa se. V takem primeru lahko komu kakšna vojska izgine, čeprav je populacija v vasi polna ali pa mu kaže višjo populacijo kakor je mogoče, ali pa je težava s kakšno zgradbo, ali pa kakšno tako fantomsko vojsko. Te stvari se sčasoma popravijo. To je tehnična razlaga. Igra je zaradi tehničnih omejitev namenoma narejena na tak način, Ali je to hrošč ali karkoli drugega je čisto vseeno. Tako pač je.

Predvidevam pa da bi tebi bolj ugajala razlaga, da je to vojsko tja dala podpora :D. To je smešno in patetično. Zakaj ne bo potem dali preprosto kar celo vas ali pa cel račun ali pa, da na hitro zaključimo kar prvo mesto. Komu se pa da čakati do konca sveta... Nehajte si že delati teorije zarote.
 

črtomir

Member
Reaction score
0
Glede teorije zarote, je pač tako, prvo naj se zahvalim Motorki ker praktično prvič vidim, da si se odločil pogovarjat, če bi bilo to storjeno dosti prej, mogoče do tega nikoli nebi prišlo, kajti če pogledam že daljno rimsko pravo je bilo določeno:
Qui tacet (ubi loqui debuit ac potuit) consentire videtur (slovensko Kdor molči (ko bi moral in mogel govoriti), se zdi, da pritrjuje) je rek, ki je posledica določil o molku iz rimskega prava, ki ga je strnila občepravna doktrina.
Stranka je morala izraziti svojo voljo izrecno ali molče, če je šlo za brezoblične pravne posle. Problem nastane, ko ena stranka nekaj izjavi, druga pa molči. Po tem reku molčeča stranka nosi enake posledice, kot bi jih nosila, če bi se z izjavo izrecno strinjala.

Da se je marsikaj dogajalo, ne moremo zanikat niti igralci niti upravljalci. Vrjetno se še spomniš mojega primera, dogajalo se je vsemogoče, takrat ste to rešili z različnimi ukrepi, ki jih ne bi pisal, sam sem zaradi tega po mojem občutku takrat postal tarča drobnih provokacij z vaših strani, kar me je razjezilo, da sem zapru račun in prepustil vasi, pa to ni niti važno. Večje presenečenje me je čakalo ko sem hotel po približno letu in pol se zopet prijavit, ni bilo računa, niti ni obstajal e-mail za prijavo, čeprav sem pri vsakem novem svetu dobival za predprijavo na ta mail, niti ni bilo sledi da sem kdaj bil prijavljen na tem forumu, tudi nobene starega posta ni bilo, čeprav nisem bil tolko malo aktiven, Še dobro da je bila možnost, da odkupim nik s PP, ker tudi če sem se hotel na novo registrirat je bil nik zaseden, PP pa očitno dela čudeže. Sedaj bolj statiram in spremljam ta slo server, ker za resno igro pač nimam možnosti, pa da ne bo pomote, ne zaradi podpore ampak zaradi RL, me pa malce skrbi in tu je tudi vzrok vseh nesoglasij na tem serverju, obstajajo pravila, jasno napisana, ko nekaj daš na podporo, pa dobiš odgovor, to še toleriramo. Tukaj pa je hakelc, kje je meja toleriranja in ali je ta meja povsod enaka, Če je pravilo, se ga držimo in je pravilo za vse, čim pa se v njega prikrade neka toleranca, pa pomeni da to pravilo ni več pravilo, ampak je sredstvo manipoliranja pod nazivom toleranca.

To je moje mnenje in še enkrat spoštovanje Motorki, ki se je končno odločil pogovarjat z igralci. Malce pozno in zato bo to sedaj še malce težje, kajti prepričat v nekaj že prepričanega, je problem.
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Najboljse bi blo da bi se primeri obravnavali javno, ce seveda tisti ki je obtozen to zeli, ker potem nebi mogo noben vec pljuvat cez vas ce bi delali korektno, samo je pa potem tudi, ko tega ne pocnete, pa samo hocete zbrisati vse dokaze pa se samo poslabsate situacijo.
 

ruki

Member
Reaction score
0
Dajte nehat mutit u brezveze,ča bi bilo vse lepo in prav potem nebi dobili raznovrstnih banov in ostalih stvari zaradi katerih se kregate.
Naša podpora ni sestavljena iz brezveznih lolekov in vejo kaj počnejo in verjamem da delajo prav
Dajte raje igrat kot pa istkati bedarije ki jih ni
 

Pixieee

New Member
Reaction score
0
Torej se za svoje laži opravičujem. Vse sem si izmislil da bi škodoval podpori zakar mi je žal. V delo se nebom vtikal več, mislim pa da bom zaključil z svetom 21 da nebosta zaradi mojega početja trpela lastnik računa in pa trial.

To kar vem in sem doživel je res, realno in me nihče nebo prepričal v kaj drugega. Še enkrat se opravičujem, ne drzni pa si zaradi mojih izjav zaklenit račun na katerem sem dual. Raje se ta trenutek vrnem na mednarodnega kjer so mi je vse skupaj veliko bolj všeč.

Lp A
 

masterx.

Member
Reaction score
0
No Peter ce kometiras pac stare primer sedaj, tudi mene en zanima, slisal sem da je bilo tako.

No igralec je igral en svet, in je prijavil sovraznika, ker pa le-ta ni bil blokiran na dan krsenja in tudi naslednji dan, e je igralec ki je prijavil igralca odlocil napasti, in tako so hodili nuki iz zaledja 24 ur, mel pa je seveda tudi nekaj vasi blizu, ne glih pol ure ampak 2-3 urce nih 4-5 vasi lepo za traine, no in ko naslednji dan poskusa prevzeti te vasi jih ne more zakaj? Ker takrat se pa podpora odloci da bo le igralca blokirala, torej sli so 3je nuki, v fazi igre 20 vaseh na svetu z hitrostjo 1, tako da ni bila mala cena, ampak cakajte, 5 ur po nukih je pa ze vasi zavzemal igralec iz zaledja, (sovraznik) tako da on je plemice poslal 30-40 ur prej (v bistvo je bila to krsitev ker je imel geslo od obeh racunov, prestavil se je samo iz enega na drugega pocakal 1 dan in spusto plemice, mel pa je se zmeraj teoreticni dostop do racuna, kar je kaznivo z banom za izbris).

No tole je primer Peter pa ga prosim pokomentiraj, ker ce se prav spomnem si na enem svetu nuke ki so se pokurili nad blokiranim igralcem, potem povrnil napadalcem, pa tudi nekje sem zasledil da ce so vasi odvzete v casu blokade, se jih vrne v barbarke in napolni z vojsko (Tu mam v mislih ce je slo za internale ne pa vojni prevzem, ker saj hudica vasi je en spucal z nuki tako da oni ko je bil blokiran sploh ni trebal nic umaknit, ker je napadalec spucal)

Lp
 
Last edited:

mojzes

Member
Reaction score
0
Pixieee
Pixieee is offline

Join Date
May 2015
Sporočila
18

Default

Torej se za svoje laži opravičujem. Vse sem si izmislil da bi škodoval podpori zakar mi je žal. V delo se nebom vtikal več, mislim pa da bom zaključil z svetom 21 da nebosta zaradi mojega početja trpela lastnik računa in pa trial.

To kar vem in sem doživel je res, realno in me nihče nebo prepričal v kaj drugega. Še enkrat se opravičujem, ne drzni pa si zaradi mojih izjav zaklenit račun na katerem sem dual. Raje se ta trenutek vrnem na mednarodnega kjer so mi je vse skupaj veliko bolj všeč.

Lp A
Ne sekiri se,saj vemo kakšen je motorka,da laže in sebe ven skopava,sej bo naletel na mino,brez skrbi,,,,,,,,vsaka šiba ima dva konca,,,,;)
 

DeletedUser

Guest
Rok zdej tukej ne vem a se delaš mutauga al kaj, pa človek igral si zraven nas na s18 ane. Z masterx v tistem času, ko se je na nepravilen račun združevalo oz. predajalo vasi igralca diablos katerega smo začeli v tisti fazi napadat. Če ne veš zakaj sem zahteval povrnitev vojske pejdi par pogovorov pod svet 18 nazaj pa ti bo jasno, ker je bilo obrazloženo točno katere alineje v pravilniku so bile kršene. Men je čist kurac kako kazen je on dobil in se v to nikol ne utikam, nepravilnosti sem pa valda prijavu in kaj je biu point vsega tega. Fora je bla samo v tem, da je podpora dvakrat nepravilno pregledala dokazno gradivo in račun blokerala prepozno oz. takrat, ko so naši nuki popucal vasi, katerih nadalje nismo mogli poberat zaradi blokade računa, medtem ko so med kršenjem pravil ostale vasi poberal igralci njegovega plemena.

Kar se pa tiče nukov, pa lahko javno povem, da so bili vrnjeni računu Suco in Masterx, torej tudi tebi...pa da ne bo pomote, s tem nikakor ne spodbijam napak podpore, daleč od tega. Zaradi njih smo brisali na s11, ampak če gremo v detajle pa prosim brez sprenevedanja, sploh če si bil v samem procesu udeležen tudi sam.
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Ja no vidis, na si19 je bila isto, gal totlano isto, v bistvo se slabse, ker so 5 ur za mojimi nuki bli traini od sovraznika, in kaj je reko, da ni isti primer ko sem mu reko da je blo basta isto na si18, da so druge okoliscine, in potem sem to htel dat na forum pa, BAM Globalni ben, tako je reko yoshi, razlicne kazni ista stvar, zdaj pa po cem dolocajo? Ce si ze stari znanec podpore? Al od vremena odvisno?
 

DeletedUser

Guest
Sej pravim, pač nevem kak delajo tam, niti me ne zanima...kar se mene tiče ni blo nikol problemov, ker poznam pravila igre in se jih držim in tut ko je treba karkoli dokazat al pa preverit lahka pride na acc bilokdo pa vse pregleda. Vem pa, da se pojaulajo napake in da te napake ne pizdijo sam enih ampak so marsikdaj tudi mene....kaj bi nardil da to rešmo pa nevem...najboljše bi blo da se o vsem jauno diskutera, čeprou je zanimivo ker velik folka prepluva vse, pa zgori poglej kaj so mu dobil...bota - pa tak igrauc nebi smeu nikol več vp-ja videt, niti foruma nebi smeu več pogledat in zarat tega smo dons tu kjer smo. Pr nas sm marsikdaj vidu da ni problem v večini primerov zmaga plemena ampak zmaga posameznika, še najmanj pa je pomembna pot za dosego cilja, ta pa je največkrat ilegalna, sam pol ko se to odkrije so pa vsi drugi krivi...dejansko se ljudje prodajo za mesto v hramu slave pa 2k pp-ja, vsaj jaz gledam to na tak način.
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Ja ok, samo mene zdaj zanima moj primer ki sem ga objavo, pa naj Motorka pove zakaj je slo se z njegove strani, ce mislite da sem zlagal al pa kaj priredil oz. naj pove kaj si misli ker mi je na zs prvo odgovoril,sicer nekaj zelo nepomembenga, potem pa kr ignorira.


Pa naj se pove ce je bil primer kaj drugacen glede si18 (ne mislim zdaj blookade kaka je bla krsitev, to vem da so ble razlicne, al pa tudi ne, samo trajni blok sta mela oba)
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Motorka52 2015-05-05 12:17:23
Poglejte, našli smo kršitev, zaradi tega je račun blokiran, vendar se zaradi tiste kršitve, ki smo jo našli nihče ni okoristil, bila je tehnične narave. Zaradi tega je tudi drugi račun ostal.

Lep pozdrav

Ne vem kaj misli z tehnicno tezavo samo ok, da se pa ni noben okoristo se pa ne strinjam, jz sm spuso nuke, oni je pa potem vasi lepo pobiral, ker sem jih jz spucal par urc prej, ceprav je bil pomoje prvi plan umikanje, da bi blo kot internali samo se je z blokado spremenilo.

Motorka52 2015-05-06 14:13:13
Ne bodite smešni, vi ste prijavili. Drugače imate pa vsi enake možnosti, po 14 dneh blokade se račun briše in takrat lahko prevzamete vasi.

Lep pozdrav


tole mi je odgovoril, zgleda tako da ce nebi jz prjavo bi blo drugace, absurd. glede si19 pa je zalost, kako lahko nekdo 200 dni igra z botom pa da podpora ne kaznuje tega prej, in potem delajo dobro delo? Glede o botih pa da vam povem ni mela slo podpora nic prek, inno games je udaro onega ko je mel bote pa so dobli IP-je pa so dobili sve ki majo bote na1nkrat.


Pa se primer z Midva, ki je bil Globalni ben gore, ko sem vecrakt vprasal motorko o tem mi je vsakic pritrdil da ni bil, ker ga je vmes spremenil v trajnega.
 
Last edited:

vojak00

Member
Reaction score
0
No Peter ce kometiras pac stare primer sedaj, tudi mene en zanima, slisal sem da je bilo tako.

No igralec je igral en svet, in je prijavil sovraznika, ker pa le-ta ni bil blokiran na dan krsenja in tudi naslednji dan, e je igralec ki je prijavil igralca odlocil napasti, in tako so hodili nuki iz zaledja 24 ur, mel pa je seveda tudi nekaj vasi blizu, ne glih pol ure ampak 2-3 urce nih 4-5 vasi lepo za traine, no in ko naslednji dan poskusa prevzeti te vasi jih ne more zakaj? Ker takrat se pa podpora odloci da bo le igralca blokirala, torej sli so 3je nuki.

Lp

Pozdrav,


Lepo je napisal črt....podpora oziroma motorčič se oglaša veliko prepozno. Veliko prepozno, da bi tisti folk k še ma željo igrat igral naprej. Slo scena je zafurana glede servisiranja iz strani vodilnega to je sigurno.


Zgoraj sem prilimal del replike Roka...isto sranje se je zgodilo na barbikah na s19....Enako je bila hitrost 1.

V barbikah je dvakrat podpora pustila moralo:)...Fantje ne me jebat...še sami ste priznal....Prvič je blo okej..vredu se zgodi...Drugič isto:).

In pol daš cekine pero...dej nehi. Žal sem pustil kolege v igri za sabo. Nasprotnik je bil zanimiv, sam stari moj motorka....dve napake...ena za drugo. Vse maš v listkih, pripeta poročila in vse. Aja cekine pa obdrži naslednjič.

Odkar listam vsake tolko časa forume, sem moral odpisat dans. Pero me je presenetil, da se je tolk razpisal na debato. Res neverjetno.

Da nadaljujem kot črt...Kjer je dim je ogenj. Torej razumem vse glede odvisnosti od tehnologije, ki jo vključuje igra. Ok so posodobitve, obremenjeni strežniki itd...

Ne razumem pa nestrokovnosti podpore...Predvsem monopolističnega položaja Perota.Ne razumem, če vam argumentiramo, da ste naredili napako...spregledate naše dokaze kako velikega pomena je bila ta napaka-VAŠA NAPAKA.

Ne razumem če testirate, kot si sam rekel Peter igre...pa ne vidiš naprimer kako so lahko ena ali dve napake iz vaše strani ključne. Kaj testirate, nabijanje PP-ja.

Vsekakor sem mnenja, da predvsem tvoja nestrokovnost ubija igro. Premnogo je napak..sicer je pa tko. So ljudje k igrajo še dlje kot jaz ta špil, lahko povedo.

Ne vem kako deluje delovanje podpore ali vam je služba ali kaj. Nekako so mi strici povedali iz ozadja, da baje je nekaterim.

Kakorkoli z svojimi napakami ustvarjate dvom igralcev v to igro, ki jo nadzorujete na SLO serverju:)

Ne rečem, da je zajebano...sam dajte mal poslušat.

In spet:)...kot je črt reku kapa dol Peter, da si se končno spisal malo:)


Rok:) kar se naju tiče na Midva...hvala ker si mi povedal. Vem da sva dobla trajnega...ostalo nisem mel pojma kake igre so zadaj:)

Lp,

S.
 

Pixieee

New Member
Reaction score
0
Ne sekiri se,saj vemo kakšen je motorka,da laže in sebe ven skopava,sej bo naletel na mino,brez skrbi,,,,,,,,vsaka šiba ima dva konca,,,,;)

Vem jas kako je na stvari. Mogoce res ni primerno da dajam to naprej v takem tonu, sicer pa vsak zase ve kako je. Mene pac razjezijo stvari ki po mojem mnenju niso tako kot bi morale biti in zato jasno in glasno napisem. Ce je rekel da me bo blokiral zaradi žalitev podpore, vredu bom nehal, ker nemorem pisat proti nekomu ki celemu plemenu z 1klikom uniči server. Pa če lažem ali govorim resnico. Tako je. Bom se raje posvetil igri kot pa pisal o stvareh v katere klko vidim nimam nobenega vpliva.

Lp A
 

DeletedUser

Guest
Bravo!
Končno ste spoznali da je bolje igrati kot se pa tu kregati

Mislim da se tu nihce ne krega folk izraza svoja mnenja glede podpore kar je nasa pravica....Ti se pa raje ne mec ven z takimi neumnostmi ce ze nimas nic pametnega za povedat.
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Ker je zatišje,začenjam pogovor o propadu plemena GLOBE,kako eni korakajo in se bojijo,eden takih je bambi.
 

kripton

New Member
Reaction score
0
Odgovori zadnjega dne:

Odgovori zadnjega dne:

Predvidevam pa da bi tebi bolj ugajala razlaga, da je to vojsko tja dala podpora -res je.
Zakaj ne bo potem dali preprosto kar celo vas -okoli mene vas z 9000 pik bi bila preveč očitna
ali pa cel račun -še bolj očitno,okoli več igralcev(več glav več ve)
da na hitro zaključimo kar prvo mesto-to bi vedel cel svet
Komu se pa da čakati do konca sveta...-podpori(več denarja)
 

DeletedUser

Guest
Pri tebi je najboljše, da se uporabi izjavo od našega plemenitega zmagota: "Oprosti, ampak ti si bedak!". O tej temi se je debatiralo že na treh forumih in eni še kar trajblate eno in isto. Pa podpora ti ne more pomagat če si nub u igri, a ti tega še vedno ne štekaš ?

Glej ko si se prijavu si kliknu knof, da se strinjaš z nekimi pravili ane, katerih pa zarad več razlogov ziher nisi prebral a ? jbg, nimaš prevedenih, pač se bo treba slovenščino še naučit, če hočeš na teh serverjih špilat al pa boš pač zarad kršitev tak al pa drugače kaznovan, ker eni ki poznajo/mo pravila pač opazimo vsako malenkost in prijavimo ane... :p


fajn bodi, pripravi počasi svoj def, nukov tak vrjetno nimaš več :eek:
 
Top