Pogovor o svetu 21

mojzes

Member
Reaction score
0
hahahahaha retardi :D kot da ne bi vedel... :p
hvala majkemi ej jao :D ampak fejki se pošiljajo večino z ovni, kati, ne pa obramba, da ja veš kaj je na stvari... (Mojzes naj te vse ne zanima :p )

Vejš ker sn radoveden,zakaj si tolk prestopav iz enga v drugo pleme,. ter zapuščal svoje v bivših plemenih,.....;)
 

DeletedUser

Guest
Motorka:
Podpora ročno ne prestavlja vasi. Če se je to zares zgodilo je bil za to zelo dober razlog, zagotovo pa ne, da bi se kdo okoristil s tem. Če si takega razloga ne moreš zamisliti še ne pomeni, da ne obstaja, ali pa da je nekaj česar ne razumeš, kar privzeto goljufanje. Pa še nekaj, kar ti bo tudi verjetno težko razumeti. Jaz osebno ne poznam nobenega igralca VP in z nobenim nisem v sorodu.


Dragi motorka,
poznam osebo in razlog, zaradi katerega je bila vas prestavljena. Verjamem, da nisi bil vpleten. Zato pa ti meni verjemi, da je bila vas prestavljena (v korist mojega plemena) samo zaradi osebnih interesov. Gre za interes nekoga od "vas" do osebe nežnejšega spola, ki jo tudi osebno poznam in mi je tudi ona povedala isto zgodbo kot njen soigralec, v korist katerega je bila vas prestavljena. Ne moreš zanikati nekaj, česar ne poznaš. Veliko bolje bi bilo za vse, če bi se tako početje dalo odkriti in kaznovati, ne pa da tudi ti iščeš izgovore. Ampak tako ali tako nas je vedno več takih, ki nimamo več zaupanja v odgovorne. Tudi zato, ker ni interesa, da bi se sistem izpopolnjeval tako, da bi se taka in podobna dejanja odkrivala in strogo kaznovala.
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Kaj delate admini,posebej MOTORKA,se vidi ,da vas ni nč gor,svet 22 igramo že nekaj dni,na forumu pa še ni odprte rubrike pod 22 svet.SRAMOTA???????????????????????????????????????????;) ocena 1 motorki.
 

Mescalero

Member
Reaction score
0
Kaj, a božično premirje na svetu 21 je že zdej? A ni malo zgodaj?

Čas bitke dec 16, 2015 17:53:52

Obisk

Tvoje čete so obiskale Barbarska vas (470|546) K54

Po slavnostnem praznovanju božiča in odlični hrani so se odpravili na pot domov.
Vesel božič vsem igralcem!


Posreduj Izbriši
 

kripton

New Member
Reaction score
0
Kaj, a božično premirje na svetu 21 je že zdej? A ni malo zgodaj?

Čas bitke dec 16, 2015 17:53:52

Obisk

Tvoje čete so obiskale Barbarska vas (470|546) K54

Po slavnostnem praznovanju božiča in odlični hrani so se odpravili na pot domov.
Vesel božič vsem igralcem!


Posreduj Izbriši

kar navadi se na to važno da sovrag lahko tebe tolče.
 

mojzes

Member
Reaction score
0
VOŠČILO;;;;;;

Ko prižgejo božične se luči,
vsak v srcu si nekaj zaželi.
Naj Božič bo prijazen,naj bodo
prijazni v njem ljudje,
naj misli bodo iskrene
in veselo bo srce.

Naj bom prvi pri teh željah,prehitu sem admine,he he,..........:eek:


Želim vam vse naj naj v prihodnje in čim manj kreganja. MOJZES


https://www.youtube.com/watch?v=AyeS7PI3mcw
 
Last edited:
Top