Pogovor o svetu 23

Bandit

Member
Reaction score
0
In če povem da nisem povabil jaz ;)

Te so meli itak vojno z vami že prej...Sem dobil danes še eno poročilo ko si naše igralce novačil...Moram reči da si res talent za to.

Glede RIS pa jih je Paras povabu v vojno ne jaz in če jih ne morete premagat pol sta v večjem k**cu kot so Karantanci...

Ker tudi iz vaše strani igre razen novačenja vohunov in dolgega jezika nismo našli nič posebno dobrega, kar bi vas naredilo toliko boljše od plemena R.I.S

Vas ma rad
M
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Ni govora o plemenu RIS mimogrede oni so vsaj nekaj pokazali do zdaj, celo več kot break in so treuntno v lepši luči kot vi ki ste zaenkrat samo spušili enih 30 plemičev in 5-6 nukov + izgubili ste 7 vasi...

Dolg jezik imaš truenutno samo ti, jaz imam dol jezik, dobro goflo in plus tega še dobro igram in vodim pleme. Če pa misliš da ste boljši pa poglej na vojno statistiko....eh jo bom kar jaz delil da jo vidijo vsi obiskovalci.

Kot že večkrat rečeno
POKEMONI vs 5 plemen
trenutni rezultat
21-5 za nevrjetne POKEMONE
 

Bandit

Member
Reaction score
0
Uau res vam je težko noblat plemena z 180k pik inpobrati parasa 3 polj od vas...

Jah če so plemiči snipani so pač snipani, 30 nukov pa nismo dali 100% sej jih tok vasi sploh nima nuke...razen ce je 3k off zate nuk :)

Drugače pa ja za zdaj ste boljši moram vam priznat nisem neumen, ampak nasih je se cca 550 vasi...Ko boste vse pobral oziroma zmagal vojno vam bom pa čestital kot sem dozdaj že vsem...
 
Last edited:

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Uau res vam je težko noblat plemena z 180k pik inpobrati parasa 3 polj od vas...

Smo jih povabli v vojno mi ali vi? To je samo vaš problem ne moj, pa ne zanima me kdo jih je povabu iz vašga plemena...
 

Bandit

Member
Reaction score
0
No lej tega da ponoblaš igralca z 10k pik pa vodiš vojno ne moreš šteti kot nekaj tako velikega kot mi ti to zdaj razlagaš :)
 

Kl3mzyy

New Member
Reaction score
0
Dajmo iti malo na realna tla. Razumem da človek bo vedno priredil stvar v sebi prid in da bo on zgledal bolje kot je v resnici, ampak to že postaja žalostno.

Kot prvo celi svet proti pokemonom je čista krivda pokemonov, postavitev plemen in tudi zamere iz prejšnih serverov koliko sem vidal.

1. Leader se je združil z pokemoni in s tem ste naredili že zelo hitro v igri samo 3 plemena. Vsak butl ve, da na slovenskih serverih ni možno iti 1v1v1 vojno, ker bo vedno nekdo imel kakšne dogovore v ozadju itd. Tudi ni možno da se 2 od 3 plemen tučeta med tem ko 3jo pleme stoji pri miru, ker bo potem tisto 3jo pleme zmagalo... edina možnost je da gresta 2 plemeni na 1 pleme ali pa se gledamo do konca serverja in noben ne naredi poteze. Na tem serverju je pač break in karantanija proti catch zaradi tega, ker nimajo radi vodstva od pokemonov. Bodimo realni razmere med break in karantanijo so zelo slabe na tem svetu, ampak še vedno gre večina igralcev raje na pokemone kot pa v vojno med break in karantanijo.
Če se leader nebi združil z pokemoni bi bila situacija zelo drugačna na svetu trenutno.

2. RIS in ostala majhna plemena so v vojni z pokemoni zaradi postavitve. So v vašem zaledju in je edino pametno, da grejo z vami v vojno ker jih valda nebote pustli pri miru.

3. Vodstva pokemonov enostavno nimajo radi zaradi vseh sumljivih dejanj na začetku. Nebom pisal o tem ker pač nima smisla več.

Glede statistike je se zelo glupo trenutno hvaliti...

1. Vi ste napovedali vojno, valda boste vodili v statistiki saj ste bili pripavljeni nanjo, če nebi vodili bi bilo zelo žalostno.

2. Celotna paras zadeva vsak ve kak je bilo. Sklenili ste NAP z karantanci tak da le nebi bilo možno, da bi kdo renoblal ali vas v tistem času napadel in se ga komaj potem lotili. Tip je bil čisto stran od nas in osamljen tam, sej ni težko ga zavzet v celoti s celotnim severom.

3. Večina zavzemov je od RIS in RIS2, torej je 9:3 za vas. Nažalost tale statistika vam ne bo pomagala, če nimate kakšnega trojanskega konja v našem plemenu ki se bo razkril v kratkem.

nič to je od mene,

ayde
 

DeletedUser

Guest
Dajmo iti malo na realna tla. Razumem da človek bo vedno priredil stvar v sebi prid in da bo on zgledal bolje kot je v resnici, ampak to že postaja žalostno.

Kot prvo celi svet proti pokemonom je čista krivda pokemonov, postavitev plemen in tudi zamere iz prejšnih serverov koliko sem vidal.

1. Leader se je združil z pokemoni in s tem ste naredili že zelo hitro v igri samo 3 plemena. Vsak butl ve, da na slovenskih serverih ni možno iti 1v1v1 vojno, ker bo vedno nekdo imel kakšne dogovore v ozadju itd. Tudi ni možno da se 2 od 3 plemen tučeta med tem ko 3jo pleme stoji pri miru, ker bo potem tisto 3jo pleme zmagalo... edina možnost je da gresta 2 plemeni na 1 pleme ali pa se gledamo do konca serverja in noben ne naredi poteze. Na tem serverju je pač break in karantanija proti catch zaradi tega, ker nimajo radi vodstva od pokemonov. Bodimo realni razmere med break in karantanijo so zelo slabe na tem svetu, ampak še vedno gre večina igralcev raje na pokemone kot pa v vojno med break in karantanijo.
Če se leader nebi združil z pokemoni bi bila situacija zelo drugačna na svetu trenutno.

2. RIS in ostala majhna plemena so v vojni z pokemoni zaradi postavitve. So v vašem zaledju in je edino pametno, da grejo z vami v vojno ker jih valda nebote pustli pri miru.

3. Vodstva pokemonov enostavno nimajo radi zaradi vseh sumljivih dejanj na začetku. Nebom pisal o tem ker pač nima smisla več.

Glede statistike je se zelo glupo trenutno hvaliti...

1. Vi ste napovedali vojno, valda boste vodili v statistiki saj ste bili pripavljeni nanjo, če nebi vodili bi bilo zelo žalostno.

2. Celotna paras zadeva vsak ve kak je bilo. Sklenili ste NAP z karantanci tak da le nebi bilo možno, da bi kdo renoblal ali vas v tistem času napadel in se ga komaj potem lotili. Tip je bil čisto stran od nas in osamljen tam, sej ni težko ga zavzet v celoti s celotnim severom.

3. Večina zavzemov je od RIS in RIS2, torej je 9:3 za vas. Nažalost tale statistika vam ne bo pomagala, če nimate kakšnega trojanskega konja v našem plemenu ki se bo razkril v kratkem.

nič to je od mene,

ayde



Joj joj je rekel zamer s prejšnjih svetov jaz se ne spomnim da bi se nevem kak komu zameril v preteklosti .. Sicer pa vsak igralec ki kuje zamere glede na bivše svetove je slab igralec...

Meni osebno ni niti malo žal da igra cel svet proti nam ker je večina teh itak nesposobnih...

Pa da glede totega tvojega nnpja kar si omenil da smo mi zaradi parasa delali nnp pa take fore prosim te lepo no ... Da ti vržem luč na tvojo temo in nevednost...

Smo mi zavrnili nnp s karantanijo ko je mislila da bo napadla vas nevedneže mi se nikogar ne bojimo in te vabimo s odprtimi rokami da postaneš del naših vasi.

aha pa še to ko si rekel da je statistika večino s ris povezana

Side 1:
Tribes: Catch!
Side 2:
Tribes: Break!

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 216
Side 2: 206
Difference: 10

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 12
Side 2: 2
Difference: 10

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 773,034
Side 2: 757,450
Difference: 15,584

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 48,578
Side 2: 7,110
Difference: 41,468

chart


več ko pol internalov toliko o internalih četrtina pa smo mi...
2vjbyqh.jpg


Tak da naslednjič ko boš spet kakšno pametno povedal prej fajn v vašo zgodovino poglej pa pol govori...

Pusa

Lp
Spinel
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
evo klemzy zaj ko sem doma ti še to prilepim da boš imel kaj za brat . Da boš vedel preden kaj rečeš naslednjič...


rok= masterx

[14.4.2016 15:46:27] Rok: Ja ne vem jz sm sm tak mislo
[14.4.2016 15:46:32] Rok: mi:hocete zaveznistvo?
[14.4.2016 15:46:35] Rok: vi;Ja
[14.4.2016 15:46:45] Houndoom: a tk na izi :D
[14.4.2016 15:47:12] Spinel: blo i prošlo
[14.4.2016 15:47:24] Houndoom: [9. april 2016 11:21] Rok:

<<< 23.4 Gremo v Vojnoal kak že :D
[14.4.2016 15:47:31] Spinel: mamo mi v plani
[14.4.2016 15:47:39] ConqueR: misliti ne ne vedeti :) imeli ste priložnost ampak si jo nažalost zapravil, kot je napisal matic zgoraj
[14.4.2016 15:47:45] Spinel: sn na moj kolendarček napisal 23.4
[14.4.2016 15:47:51] Spinel: pripravi se na pametnega roka
[14.4.2016 15:47:53] Spinel: češ kao
[14.4.2016 15:48:08] ConqueR: + tega mi ritolizniki niso bili nikol všeč :D
[14.4.2016 15:48:10] *** Houndoom misli da bodo Karantanci razočarani ***
[14.4.2016 15:48:18] *** Spinel se strinja ***
[14.4.2016 15:49:17] Rok: ok
[14.4.2016 15:49:27] Spinel: če se majo karantanci komu za zahvalit je tvoji nadutusti
[14.4.2016 15:49:33] Spinel: cao lahk odideš
[14.4.2016 15:49:34] Spinel: sedaj
[14.4.2016 15:49:50] *** Houndoom ti lahko posodi robčke ***
[14.4.2016 15:50:06] Houndoom: mogoče clo z break gremo
[14.4.2016 15:50:15] Houndoom: se še odločamo
[14.4.2016 15:50:15] Spinel: ja nebi blo slabo
[14.4.2016 15:50:22] Spinel: glede na to da jaz res roka ne maram
[14.4.2016 15:50:34] ConqueR: pa da končamo tole objemanje karentanije
[14.4.2016 15:50:39] Houndoom: (monkey)
[14.4.2016 15:50:46] Spinel: in tha (mooning)
[14.4.2016 15:50:47] Houndoom: pleši pleši
[14.4.2016 15:50:50] ConqueR: f*****g tribal hugz
[14.4.2016 15:51:17] ConqueR: najboljše, da še z barbarkami NNP sklenete
[14.4.2016 15:51:38] Spinel: ok dovol pubeci mislim da je ugano kaj hocemo povedat
[14.4.2016 15:51:49] Spinel: priložnost zamujena ne vrne se nobena
[14.4.2016 15:51:59] Houndoom: (highfive) (call)
[14.4.2016 15:52:15] ConqueR: (call) me baby
[14.4.2016 15:53:33] *** Oseba Rok je končala klic ***
[14.4.2016 15:53:45] *** Houndoom robčke je pozabu a ne? ***
[14.4.2016 15:53:48] Spinel: čao pero
[14.4.2016 15:54:54] Houndoom: (shock)


(lahko prilepim slike jutri če kdo rabi...)
 
Last edited by a moderator:

marca

New Member
Reaction score
0
Je napiso r.i.s 2 to nwm ce sploh to obstaja ;) trudli smo se samo premala aktivnost ob ne pravem casu nas je pokopal :p
Sicer pa glede vojne je tak malo pleme z polovico dobrimi igralci bolj tezko kaj naredi ce se breaku pa *k* ne da napadat ker gleda 3/4 igralcev da nebi ki slucajno kakiga nuka zgubili ko bi napadli ali pa slucajno kakiga plemiča :D tak mislim da se ni doben zmago pa tut nikoli nebo :)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ponoven pozdrav fantje in punce

Danes poteka izbor novih adminov na vojni plemen seveda sem hotel priti v pogovor amapak zgleda da fantje nočejo da poročam o trenutnem dogajanju ... V vsakem primeru bomo vsi videli kdo bo prišel med nove izbrance vojne plemen upajmo da ne bo spet koga takšnega kateri bo videl več dobrega o izdajanju informacij kot dejanskem vodenju serverja ter njegovega dobrega imena.
 

Kl3mzyy

New Member
Reaction score
0
ajajajaja tip mi da statistiko, ko rečem da vam statistika ne bo pomagala in pol sem rektan... sploh mi ni jasno zakaj bi moral biti rektan, če sem samo napisal zakaj je takšna situacija kakršna je.

glede zamer. Z tem sem mislo ko koga nimaš rad, nočeš z njim sodelovat etc... evo primer ko ti nimaš rad ovega v pogovoru, torej bi šel v vojno proti njegovemu plemenu samo zaradi tega razloga. Ne skrbi večina je takšnih.

glede NAP-a. Nikjer nisem napisal, da ste sklenili NAP zaradi parasa, tudi nikjer nisem napisal da ste ga vi ponudili ali karantanci, ampak sem samo olepšal svoje besede in namignil na to, da ko ste sklenili NAP ste ga tudi izkoristili... sej js bi ga tudi izkoristo, je taktično zelo koristno za vas in se lahko losaš 1ga igralca zastonj, ampak ste še vedno se lotili Parasa komaj ko je bil sklenjen NAP. jebi ga to ste naredili in me niti malo ne moti, me pa moti kak se hvalite glede tega kot bi zavzeli celega igralca v naši sredini. a je le bil osamljen dečko v 3pm.

glede statistike. Ni mi jasno zakaj si jo dal, vsak ve da imate boljšo statistiko kot mi, čeprav morem rečt da sem pričakoval malo več razlike med nami. Vi imaste top igralce iz 2 celin, mi imamo iz 1 pa 1/3, je čisto logično da je vaša statistika boljša.

nič to je zadnjo od mene tu na forumu. Mi niste dovolj zanimivi sogovorniki, da bi nadaljeval še, če rabite kaj imate zs v igri. Me ne moti če pridete tam bluzit si...

ow right, sam sebi si reko da si slab? a js sem skozi mislil da si aroganten dećko z superiority complex. zgleda se tudi js zmotim kdaj.
 

DeletedUser

Guest
To je blo bolj v hecu mišljeno daleč od tega da ga ne maram ampak "heat of the moment" smo se malo norca delali ... Vsaj tolk bi mogo ven s tega pogovora potegnit... Statistika je realna ...(šel bi v vojno ker nam je par dni pred tem pisal kak bo prekino nnp ker grejo v vojno s tami 23.4 če ti ni uspelo skapirati...)Te ne obtožam defenitivno nisi edini. Po tem je seveda pisal za ponovno postavitev zavezništva itd in smo ga zdisali ...(LOGIČNO) Jaz osebno se nisem nikoli hvalil da smo koga zavzeli .... Tako da prosim če to nasloviš na koga ki je dejansko zaslužen. Če pa je bil osamljen kot praviš pa imate 2 plemena potem pa res nevem kje je imel obrambo glede na to da je bil v plemenu skoraj pol meseca ... Tako da nebi jaz o oddaljenosti ker ni imelo veze glede na to koliko časa je vaša visokost mela da se ga ubrani...

Statistiko sem dal s tega razloga ker so tvoje informacije bile napačne tudi to bi lahko opazil... (zaj pa sem že malo zaskrbljen za tebe)


Nikoli nisem reko da nisem aroganten ampak po tem takem si tudi ti pokazal svojo arogantno plat in močno močno dvomim da kateri slovenec nima vsaj malo tega v sebi . Ker smo sebični narod sprijazni se...

zaj pa resnost brez heca
[spoil]
mjNLKu6.png
[/spoil]

Lp
Spinel
 
Last edited by a moderator:

conquer

New Member
Reaction score
0
Ponoven pozdrav fantje in punce

Danes poteka izbor novih adminov na vojni plemen seveda sem hotel priti v pogovor amapak zgleda da fantje nočejo da poročam o trenutnem dogajanju ... V vsakem primeru bomo vsi videli kdo bo prišel med nove izbrance vojne plemen upajmo da ne bo spet koga takšnega kateri bo videl več dobrega o izdajanju informacij kot dejanskem vodenju serverja ter njegovega dobrega imena.

Kdo ti je pisal? :D
[video]http://vocaroo.com/i/s0i8IHQ9HBhG[/video]
 

črtomir

Member
Reaction score
0
vso to nakladanje in kao kreganje, scenari pa edn in isti, na slo serverjih pač ne gre drugača, vedno bo na koncu ena in ista skupinica, nekje bi rekli mafija, ki z raznimi dogovarjanji in še komaj legalnimi prijemi prevlada svet, vsi imajo v začetku svoje pleme, kjer izkoristijo člane, da delajo v njihovo korist, da se oni lepo razvijejo, potem pa se ti mafijozi združijo v eno pleme, , ponoblajo svoje bivše člane, za katere vejo da so brez vojske, saj so jo izgubili v obrambi njihovih vasi. Ta scenarij se dogaja od sveta 20 dalja in nima smisla iskat nove admine, ker slo server je dobr sam še za zaprtje. Sam sem videl kako se zopet obrača na 23 zato sem prenehal igrat in vasi prepustil in še dokončam 21 in to je topot zagotovo moj zadni slo server, to pot me noben več ne prepriča da znova začnem. Na slo serverju pač ni mesta za pošteno igro in poštene boje in po vsakem serverju je manj kvalitetnih igralcev. Motorka tebi pa predlagam, da omejiš velikost plemena na max pet igralcev, ker to je realnost slo serverja, glede na to da vsko leto postaja močnejši, zdaj ga je skupaj za en kontinet, naslednji pa bo igralcev za pol kontinenta
 

DeletedUser

Guest
Bandit ti si res biser od igralca!
Ne moreš se soočit s parimi stvarmi tako kot je treba, kažeš prste na druge, sreča da odhajaš iz tega sveta in iz slovenskih serverjev.

Drugače čestitam Spinelu & Co. za zmago, zasluženo ste zmagali čeprav smo imeli mi prevlado v svojih rokah, pa je bilo 500000000 drugih stvari bolj pomembnih, kot samo dokončanje vojne in potem je prišlo do neizbežnega.

Mogoče se pa še vidimo kdaj, lep pozdrav!
 

DeletedUser

Guest
To sem bebastim igralcem napisal že 1000× ampak pri nas pač igralci mislijo da v vojni obstaja "fer" način za zmago. Redko kdaj oz. skoraj nikoli. Vsaka vojna pač ima za sabo žrtve, to je dejstvo drugače bi pač vsi zmagali, kar pa nikoli ni point vsega tega. Recimo črtomir, samo en primer zate, nevem točno kateri server je že a zgodilo se je, da si bil v našem skupnem plemenu a direktno med sovražniki in namesto da bi taktično prestopil k njim si začel igrat sam zase. Sam pač ne moreš nič in dokler si to ne utupite v svoje glave boste pač zaključevali svetove predčasno.
Glede tebe kokotec, izvoli na ostale serverje, tam te bodo pomalcal za malco. Tam velja načelo ohrani svojo rit, ne glede na ceno in čez noč ti "najboljši" kolega rata sovražnik. Ker pač ne veste kako je samo domnevate.

Pri nas so se formirala plemena ker so se na kup nabrali igralci, ki si med sabo nekako še najbolj zaupajo in to je prav, vloga nasprotnikov pa je v tem, da jim prepreči zmago na svetu a kaj ko pač ne morete nikakor stopit skupaj in udarit proti enemu plemenu, ker ste tako eni kot drugi preveč pohlepni, tako pač je in krivda ni na boljših in organiziranih, za katere se itak vedno govori da sodelujejo s podporo, valda... :)
 

DeletedUser

Guest
vso to nakladanje in kao kreganje, scenari pa edn in isti, na slo serverjih pač ne gre drugača, vedno bo na koncu ena in ista skupinica, nekje bi rekli mafija, ki z raznimi dogovarjanji in še komaj legalnimi prijemi prevlada svet, vsi imajo v začetku svoje pleme, kjer izkoristijo člane, da delajo v njihovo korist, da se oni lepo razvijejo, potem pa se ti mafijozi združijo v eno pleme, , ponoblajo svoje bivše člane, za katere vejo da so brez vojske, saj so jo izgubili v obrambi njihovih vasi. Ta scenarij se dogaja od sveta 20 dalja in nima smisla iskat nove admine, ker slo server je dobr sam še za zaprtje. Sam sem videl kako se zopet obrača na 23 zato sem prenehal igrat in vasi prepustil in še dokončam 21 in to je topot zagotovo moj zadni slo server, to pot me noben več ne prepriča da znova začnem. Na slo serverju pač ni mesta za pošteno igro in poštene boje in po vsakem serverju je manj kvalitetnih igralcev. Motorka tebi pa predlagam, da omejiš velikost plemena na max pet igralcev, ker to je realnost slo serverja, glede na to da vsko leto postaja močnejši, zdaj ga je skupaj za en kontinet, naslednji pa bo igralcev za pol kontinenta

Ja itak, kdo je kriv no, namesto napadov in deffanja se je pleme Break kregalo kdo je Banditu vdrl v račun in namesto da bi naprej peljali napade in ustvarili pleme so eni egotripci šli iz plemena, drugi so čakali na ukaze bandita ki ga ni bilo blizu, in potem ko je postala nerešljiva situacija si pač se predal in podaril vasi, popljuval server slovenski in to je to.

Podpora ni nič kriva, brez dokazov ne moreš ti nekoga obtoževat nečesa.
No pa lep pozdrav!
 

črtomir

Member
Reaction score
0
Ja itak, kdo je kriv no, namesto napadov in deffanja se je pleme Break kregalo kdo je Banditu vdrl v račun in namesto da bi naprej peljali napade in ustvarili pleme so eni egotripci šli iz plemena, drugi so čakali na ukaze bandita ki ga ni bilo blizu, in potem ko je postala nerešljiva situacija si pač se predal in podaril vasi, popljuval server slovenski in to je to.

Podpora ni nič kriva, brez dokazov ne moreš ti nekoga obtoževat nečesa.
No pa lep pozdrav!

Hvala na pojasnilu kaj se je zgodilo s plemenom Break, sem pač prej zaključil pred tem dogajanjem in sem šele pred dnevi videl da ga ni več, tako da zaradi kakor ti praviš nerešljive situacije se nisem predal, ko sem šel na račun sem videl celo veliko vabil v druga plemena, sam kakor pravi infra, sem pač eden od tistih čudakov, ki proba igrat fer, pa tudi če sem sredi sovražnih igralcev in bi imel možnost pristopit, tega ne naredim, ker če izberem pleme, si ga izberem, pa delim usodo plemena, če pa se me pleme odreče pa igram sam naprej, ker v tem je čar igre, na našem slo serverju, pa vsak mena stran, bi bilo zanimivo pri košarki in drugih športih , ko bi začeli na pol tekme polovica igralcev igrati na svoj koš ali gol. Ravno to je uničilo slovenski server.
Bereš pa površno, ker ne vem kje si najdu obtoževanje podpore, napisal sem samo, da je brez veze izbirat nove ker se bo v nadeljevanju take igre, slo server tako ali tako zapru. Te je pa očitno nekaj zapeklo, ker pišeš, da brez dokazov ne morem obtoževati nikogar. Me res zanima kaj te teži, ko napišeš tako močne besede, na moje pisanje in v njem vidiš neke obtožbe.
 

DeletedUser

Guest
Sem nekako prebral med vrsticami da kriviš podporo za to kaj se dogaja na zadnjih svetovih...
Mene nič ne peče, jaz sem vedno podpiral pošten način igre, se pa zavedam da bodo vedno šli do limita pravil nekateri, samo zato da dobijo neko prednost, če se pravila kršijo se igralca bana.
Jaz na svetovih, katerih sem igral, nikoli nisem uporabljal žaljivih besed in izzival pravil ter bana, zmeraj sem igral pošteno in večinoma kar uspešno.
Če hočeš resno pleme se prej pogovori na skypu in potem zmaguj svetove.
 
Top