Pogovor o svetu 23

mojzes

Member
Reaction score
0
Ne samo da si icek, še lažeš se po vrhu vsega.

Kako lahko govoriš nekaj za kar ne nisi 100% prepričan? Sploh pa na osnovi česa ti mene takšne bedarije obtožuješ, pa od kdaj imaš ti "anonimnež" - beri pi*** pravico mene nekaj po krivem obtoževati.

Zdaj pa poglej kako nič ne razmišljaš...
1. Ustanovil sem pleme - to drži
2. Posledično sem ga tudi vodil (kolikor se da pač pleme prvi teden vodit, moooooogoče prva dva tedna) - tudi to drži
3. Pregledoval sem račune preden so vstopili v pleme - TO PA HUDO NE DRŽI! Zakaj? Ja prijatelj, kaj bom pa drugim plemenom izdajal? Da ima on 43 suličarjev, ta drug jih ima 52, ta tretji pa samo 38? Haha ja dajmo tega ta tretjega izdat, in ga oškodovati potem čez 1 mesec igre, ko se dejansko začnejo plemiški dvori postavljati? Haha res nič ne razmišljaš.

Ok zmenima se tako... naredima en deal. Jaz ti bom povedal po resnici kaj sem jaz takrat razmišljal in delal, da boš lahko zvečer ti spokojno spal.

Torej, naredil sem pleme, nabralo se je nekaj igralcev, po lestvici plemen smo strmo strmo padali, naši igralci se niso razvijali, zelo so zaostajali za vsemi, povrhu vsega pa nisem niti nikogar poznal. Nato sem dobil ponudbo v meni bolj primerno in ustrezno pleme, kjer sem tudi več kot 50% plemena poznal. Ni tu kaj za razmišljati. Sicer pa ti lahko povedo igralci ki me poznajo kakšen sem, namesto da me ti tukaj javno blatiš, zato ker si pač bil eden iz med tistih v "našem prvem plemenu" ki se ni popolnoma nič razvijal, in je kmalu po začetku sveta postal farma. Ali ti je dolgčas, ali pa je to pač tista naša tipična slovenska faušija :)

Sicer pa, ker je itak cel svet proti nam (no večina ga je bilo proti nam, zdaj že igrajo na drugih svetovih :D ), pa ti bom povedal to kar že celo igro govorim:

Hate uz cuz they ain't us!

Catch! FTW

Ragnarok
POL SI ŽE PRIZNAL-MAL PA BOŠ VSE,tudi drugi te pribijejo na laži, fantazijo tvojo,....še bi lahka našteval;)

Igraš svet 26,če ga mi piš, pa se srečava tam,pa kakšno dorečeva.Tukej nehajva smetit tvoje stare smeti ,maš prav. lp
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
Brezvezen si, neizviren, iščeš napako kjer je ni. Prijatelj dolgočasiš me.

Igra se je odvila, kot se je. Če ti kaj ne paše, briši račun. lp

Tako, dajmo njegov idiotizem na stran, pa rečimo kako pametno. Kaj pa ta statisika? Kot kaže meče **K** puško v koruzo.

Side 1:
Tribes: Catch!
Side 2:
Tribes: **K**

Timeframe: Last week

Total conquers against opposite side:

Side 1: 211
Side 2: 32
Difference: 179

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 1,908,552
Side 2: 296,279
Difference: 1,612,273

chart


lp
 
Top