Pogovor o svetu 9

Flako

Member
Reaction score
0
Kak Matjaž laže, glede študentov, je že naredo letnik, mi je včeraj povedal... Pa da ne meša VP in RL, a meni gnjavi, da če bo mel kaj cajta, da se oglasi pri meni... Ufff, Matjažek, Matjažek...
Drugače pa resno, samo kregate se, se res ne morete normalno pogovarjati, pa kdo je koga znoblal, če bi igrali za denar, bi razumel, ampak zaradi 1 igre se določeni res preveč ukvarjate...
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Buco imam rajsi ribefafalice

Harlija jaz nisem noblal, kdo ga je bi mogel tw stats preveriti. Verjetno kak član njegovega ali našega zavezniškega plemena.
Nisem ciljal na to da vi kot SPQR noblate vasice vaših, kar je logično, da jih. Ampak ali niso te vasice boljše, da jih slabši člani plemena noblajo ter "ta boljši" da noblajo sovraga? Na to mi iskreno odgovori. Ali ti ki imaš 23 vasi ne noblaš lažje sovraga kakor en, ki ima 2?


harli99 je dal vasi vsemu igralcu dark soldier [Quit!]
 
Last edited:

jonke

Member
Reaction score
0
čestitam matjazinho za letnik... si moj uzornik, in upam da te dohitim :)

kaj pa je s calimerotom.. tukej benan, na si9 pa tud.. ga niti fejkat ne morem Ta igralec je blokiran, zato ga ne moreš napasti ali mu poslati okrepitev
 

Flako

Member
Reaction score
0
Glede calimerota, kot vidiš, je blokiran. Predvidevam, da se bo novica zelo hitro razširila, tako, da jaz ti ne morem povedati podrobnost.
Povprašaj malo člane njegovega plemena, če poznaš koga ali kaj.
 

DeletedUser

Guest
Kak Matjaž laže, glede študentov, je že naredo letnik, mi je včeraj povedal... Pa da ne meša VP in RL, a meni gnjavi, da če bo mel kaj cajta, da se oglasi pri meni... Ufff, Matjažek, Matjažek...
Drugače pa resno, samo kregate se, se res ne morete normalno pogovarjati, pa kdo je koga znoblal, če bi igrali za denar, bi razumel, ampak zaradi 1 igre se določeni res preveč ukvarjate...

Zal motiš se. Naredil sem pogoje za višji letnik, kar ne pomeni pa vseh izpitov. Saj nekaterih sploh še rokov nisem imel in jih moram opraviti. Dobro veš kam greš ti na izmenjavo... Če bi šel v hotel bi rabil plačat... Tako da čuj biznis je biznis dečko :)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Pa to je bil hec, ne bit tak obcutljiv, ves da te mam rad,...
Drugače pa če že nočeš prit na skype ti tu povem, da še enkrat premisli o svojem odhodu...
Hja, zakaj pa misliš da boš lahko pri meni stanoval? Ok, to pa zdaj ze delujema kot, da sma narobe napelana, kaj spala boma tudi skupaj? haha
 

DeletedUser

Guest
Pa to je bil hec, ne bit tak obcutljiv, ves da te mam rad,...
Drugače pa če že nočeš prit na skype ti tu povem, da še enkrat premisli o svojem odhodu...
Hja, zakaj pa misliš da boš lahko pri meni stanoval? Ok, to pa zdaj ze delujema kot, da sma narobe napelana, kaj spala boma tudi skupaj? haha

Ne ti boš ta čas pr kaki cimri bival... Jaz pa bom kako cimro k tebi prpelu :D
 

DeletedUser

Guest
No mene zanima kako je pri SPQR lahko dovoljeno da noblajo svoje igralce in iz teh igralcev se pošilja napadalna vojska na sovraznika, kljub temu pa ni nihče kaznovan?
Molloy, *lara croft*...
Včeraj me je molloy napadu iz vasi bakhus, danes pa je ta od *lara croft*, ki nobla svojega soplemenjaka.

Na s6 sem jaz noblou en račun na način da se je vojska iz računa poslala k meni v okrepitve jaz pa sem poslau noble, tisto ni bilo dovoljeno je rekel motorka, zato sem bil blokiran za 7 dni, drugi račun pa izbrisan za vedno. Tudi mene je želeu izbrisat za vedno pa si je potem kar na lepem premisliu....
Torej zanima me kako je lahko na s9 ponovno drugače, pisal sem podpori pa do sedaj še ni odgovora, upam da bo v kratkem...Če se ne bo sankcioniranja ponovno brišem račun in se dokončno poslovim is slovenskih serverjev, ker nekateri lahko naredijo vse, ostali pa samo drek ližemo podpori...

Lp
 

DeletedUser

Guest
kaj pa je s calimerotom.. tukej benan, na si9 pa tud.. ga niti fejkat ne morem Ta igralec je blokiran, zato ga ne moreš napasti ali mu poslati okrepitev

takole ti povem 2stvari,
calimera neboš več videl na .si in dobil je kar si zasluži z okoli 2ma mescoma zamude.

Flako forum admin :eek: slabo se nam piše :p

Me pa zanima kak bo zdaj kaj SPQR,ko nebo več njihovega "boga"
 

DeletedUser

Guest
hehe nevem kako se SPQRu piše :) bomo videli. ubijalec vidim da si zelo obveščen lahko poveš kakšen je razlog za bann?
 

DeletedUser

Guest
hehe nevem kako se SPQRu piše :) bomo videli. ubijalec vidim da si zelo obveščen lahko poveš kakšen je razlog za bann?

brez da bi reskiral da dobim infro za oftopic ne. Sicer pa poglej matjažev poslovilni post, pa boš mel kar dobro idejo zakaj + 65to stran tu si preber pa mislim da boš razlog videl.

Zdaj bo zanimivo spremljat 9ko nekaj časa,kak bodo stvari se razpletle.

PS: Da nebomo našega novega admina razjezili že prvi dan,vsa vprašanje sporočite prek zs,ker je če se še prav spomnim, je debata o ing. banih prepovedana na forumu.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
No a mi lahko kdo pove kako lahko nekateri delajo vse drugi pa nič??

Malo višje je post z dokazi, in vprašanji...Hvala lepa..
 

DeletedUser

Guest
ker so tile forumi najbolj brani SLOVESKA PODPORA PA SE ZIVI V ALBANIJI
bom dal tule link za en svet ki se zacne si lahk bolj natacmo tam preberete
http://www.tribalwarsmasters.net/

to že je,pod splošno. Sicer tako kot si napisal ni staff dal obvestila, ampak je uporabnik.

No a mi lahko kdo pove kako lahko nekateri delajo vse drugi pa nič??

Malo višje je post z dokazi, in vprašanji...Hvala lepa..

zdaj bi pa že lahko vedel,da 2dni ni zadost časa da bi ti odgovorili. Se še vedno urejajo nekatere druge kršitve SPQRjevcev,ki so bile prej storjene kot ta,tako da boš še moral počakat.
 

Flako

Member
Reaction score
0
No a mi lahko kdo pove kako lahko nekateri delajo vse drugi pa nič??

Malo višje je post z dokazi, in vprašanji...Hvala lepa..

Acadian, preprost odgovor, ker njih moderatorji ŠE niso dobili, ampak v kolikor si vlozil prijavo, je samo vprašanje časa, kdaj bo to ugotovljeno. In ko bo ugotovljeno, mislim, da ne boš ti o tem obveščen, ampak bo pač oni samo blokiran. In namig, ker se je z kršitvijo okoristil, dvomim, da bo dobil zaščito(ali pač? jaz mu je ne bi dal..) in zato bo takrat idealna tačna za napadanje, ker se ne bo mogel braniti. Počakaj malo, bodi inovativen, pošlji mu zs v igri, kr nekaj, pa saj vidiš, če ga ne prebere(kar se vidi) pomeni, da ga ni gor, ker je blokiran.
Drugače pa točne odgovore ti lahko posreduje samo ingame admin, na katerega se lahko obrnes po zs, ali pa direktno preko podpore.
Upam, da sem karkoli odgovoril in pomagal.
lp
 

DeletedUser

Guest
madona zej je pa taka tišina ko ni calimerota prau mi je ka pa je tak glasen in povsod tišči glavo tam ko ni treba :D
 
Top