Pogovor o svetu 9

settlers

Member
Reaction score
0
Definitivno ne bo nobenega terora v plemenu TI.Vsaj uživali bomo v igri.Ker roko na srce,do zdaj nismo....
 

DeletedUser

Guest
sej vsi vemo zakaj niste. na zacetku sem biu tudi sam v spqr sam sem vas kmalu zapustil saj nisem zelel ze po 5min. pa koncu zacetniske zascite calimeru poslijat obrambo pa njegove sosede predvsem mungo-ta napadat.

lp
 

DeletedUser

Guest
PhoeniX ApokalipSe calimero je res razred zase in imaš prav res je blo tako in tako kot je rekel R-max v TI-ju zele uživamo saj smo skupi tisti igralci ki smo osvojili svet 6 in bi seveda rabi da bi vsi člani prišli nazaj igrat z nami sam tako kot smo se tam zajebavali se nismo nikjer :D
 

DeletedUser

Guest
Tudi jaz z užitkom gledam kako se noobli v bunkerje zabijajo. Sploh od SPQRa.
 

DeletedUser

Guest
Vem, da ga ni več. Ampak so še vedno bivši člani na svetu in te je treba ponooblat še.
 

DeletedUser

Guest
SPQR-a, res da ni vec, calimero pa se je. :)
Bo ga treba ponoblat, drugace bo spet grozil. ;)



lp, Sock of Death
 

bosko1

Member
Reaction score
0
malo spremljam ta svet,pa me zanima

preobrat-zakaj?

kaj se je zgodilo s plemenom SPQR.??Kaj je bilo z raćunom calimero??


hvala za odgovore

lp
 

DeletedUser

Guest
Račun Calimero baniran.... SPQR se je prelevil v pleme mačke TI.... različica si6.... Nekateri še niso obupali... Bilo je mnogo prestopov v pleme POR.... :D

Zavezniki QUIT, POR in BSZV....

NNP - ni omembe vredno

Sovražniki ostanki SPQR - skupna zmaga 3 zaveznikov :)
 

DeletedUser

Guest
miki ni se SPQR prevelil v TI ampak so se razpustili in pravi SPQRovci odšli v ss pleme pri nas v TI-ju pa niso nikoli tisti pravi SPQRovci not kar se tiče calimerota se ga že nobla hehe :p
 

DeletedUser

Guest
malo spremljam ta svet,pa me zanima

preobrat-zakaj?

kaj se je zgodilo s plemenom SPQR.??Kaj je bilo z raćunom calimero??


hvala za odgovore

lp

calimero je svojo domišlijo preveč močno izrazil in povzročil konec SPQR
 

DeletedUser

Guest
ja res je bil vodja in pol ja!!!
bil je nula od nule.sam zase se je brigou.
vsi so mu mogli posiljat obrambo, spucat sosede, mogoce je tud kako akcijo splaneru sam pol se je pa se cel tedn hvalu da jo je splaneru,...
vsi ste mu sledili v njegovem dreku, nekateri smo mel jajca in ga zapustil.konec spqr je blo pa takrat ko je bil calimero dokončno bannan in se je spremenu v barbarke.

ps:se opravičujem za ene 2-3 grde besede sam to je pac res.

lp, go quit!
 

DeletedUser

Guest
Quit je zmagovalec tega sveta z zaveznikoma Por in BZSV... VENDAR svet še ni končan Quit je lahko poražen kajti prišel bo čas ko bodo morali v vojno. Por ima tudi kar nekaj izkušenih igralcev in lahko se jim postavijo po robu tako da to bo še zanimivo :) Bivši člani SPQR so naredili 2 plemenu TI in ss in sedaj bo ovo na novo bo treba spucati svoj kontinent in TI je vzel več vasic ss-ju kakor ss TIju tako da jugozahod ni velika konkurenca. Tako da Quit in Por na delo imate nekaj vasic ki jih nebodo morali ubraniti :D Ta svet spremljam in komaj čakam na 10ko da se malo preiskusim =D
 

DeletedUser

Guest
Quit je zmagovalec tega sveta z zaveznikoma Por in BZSV... VENDAR svet še ni končan Quit je lahko poražen kajti prišel bo čas ko bodo morali v vojno. Por ima tudi kar nekaj izkušenih igralcev in lahko se jim postavijo po robu tako da to bo še zanimivo :) Bivši člani SPQR so naredili 2 plemenu TI in ss in sedaj bo ovo na novo bo treba spucati svoj kontinent in TI je vzel več vasic ss-ju kakor ss TIju tako da jugozahod ni velika konkurenca. Tako da Quit in Por na delo imate nekaj vasic ki jih nebodo morali ubraniti :D Ta svet spremljam in komaj čakam na 10ko da se malo preiskusim =D

Najprej se bo ponooblalo TI in pa ss pol se bo šele naprej vidlo kaj bo.
 
Top