Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
Quit je zmagovalec tega sveta z zaveznikoma Por in BZSV... VENDAR svet še ni končan Quit je lahko poražen kajti prišel bo čas ko bodo morali v vojno. Por ima tudi kar nekaj izkušenih igralcev in lahko se jim postavijo po robu tako da to bo še zanimivo :) Bivši člani SPQR so naredili 2 plemenu TI in ss in sedaj bo ovo na novo bo treba spucati svoj kontinent in TI je vzel več vasic ss-ju kakor ss TIju tako da jugozahod ni velika konkurenca. Tako da Quit in Por na delo imate nekaj vasic ki jih nebodo morali ubraniti :D Ta svet spremljam in komaj čakam na 10ko da se malo preiskusim =D

Alo da neboš ti sanjal da je SPQR naredil 2 plemena ker pravi pripadniki SPQRa si ss žal TI pa ni nič kot sovražnik ss in ga tudi noblamo saj so čani SPQRa to :D

Kar se tiče TI-ja imajo tudi nekaj odličih igralcev in tudi oni so zmagali svet

Najprej se bo ponooblalo TI in pa ss pol se bo šele naprej vidlo kaj bo.

domen nvm kdo si ti v igri ampak mislim da t malo premalo veš kaj se dogaja na si9 vseeno da ga igraš :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Dobro jaz vem kakšna je situacija na 9ki. Tisto o nooblanju TI sem bolj zase govoril.
 

DeletedUser

Guest
Quit je zmagovalec tega sveta z zaveznikoma Por in BZSV... VENDAR svet še ni končan Quit je lahko poražen kajti prišel bo čas ko bodo morali v vojno. Por ima tudi kar nekaj izkušenih igralcev in lahko se jim postavijo po robu tako da to bo še zanimivo :) Bivši člani SPQR so naredili 2 plemenu TI in ss in sedaj bo ovo na novo bo treba spucati svoj kontinent in TI je vzel več vasic ss-ju kakor ss TIju tako da jugozahod ni velika konkurenca. Tako da Quit in Por na delo imate nekaj vasic ki jih nebodo morali ubraniti :D Ta svet spremljam in komaj čakam na 10ko da se malo preiskusim =D


Prosil, bi te da ne navajas podatkov ki niso tocni, oz. nimas pojma o njih.

Glede, nato da imate eni take pripombe, da nimam besede v plemenu ali nekaj.
Naj vam povem, jaz sem vodja plemena, zadnja beseda je moja....Igralci, ki so v vodstvu pa pomagajo pri odlocitvah.

Tako, da ne govorite na pamet, ce smo vam SPQR pojedli, se zdaj ne jokat. Sej ste imeli za vodjo, ''najboljsega vodjo''

Tudi rekrutiranje ne pride v postev, Quit!, bo ostal v prvotni zasedbi. Vse drugega je le natolcevanje.
Glede nasega ravnanja v plemenu, oz. kar se dogovarjamo pa se vas ne tice.



lp, Sock of Death
 

DeletedUser

Guest
1. nebodi tečen :)
2. nihče se ne joka ker je SPQR propadel
3. nismo se pogovarjali v rekrutiranju za QUIT
4. glede dogovarjanj pa saj se nobenega ne tice in nas ne briga (vsaj mene ne), saj nismo meli teme v tem -.-
 

DeletedUser

Guest
Ziher bo zmagal gorazdov hram z svojimi potezami .. samo ko bi vedeli kateri "Kreten" igra ta račun.. :)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Ja ja, je to neki poseben človek, ampak na trenutke se zna kaj pametnega spomnit, bomo videli, sem slišal, da je danes prvo sekiro naredo, tak da podcenjevati vsekakor ni ...
 

jonke

Member
Reaction score
0
ja res je bil vodja in pol ja!!!
bil je nula od nule.sam zase se je brigou.
vsi so mu mogli posiljat obrambo, spucat sosede, mogoce je tud kako akcijo splaneru sam pol se je pa se cel tedn hvalu da jo je splaneru,...
vsi ste mu sledili v njegovem dreku, nekateri smo mel jajca in ga zapustil.konec spqr je blo pa takrat ko je bil calimero dokončno bannan in se je spremenu v barbarke.

ps:se opravičujem za ene 2-3 grde besede sam to je pac res.

lp, go quit!

če bi mev ti res jajca kot jajca se spqr sploh nebi pridružu.. tko kot jest, mungo, test acc..

Uživanje je tudi to,ko gledaš kako te noblajo,ne pa samo takrat ko noblaš ti.
Samo očitno ti na te stvari drugače gledaš.

tukejle se pa podpišem 3x če je le možno.. ker ni igra le napadanje ampak tud deff, in da se deff rabi te morajo napadati (ali pač vasi kjer je tvoj deff nastaljen). in da se ga sploh lahko obnavlja ga je treba prvo izgubiti :)

+1

Drugače pa kako lahko pričakujete zmago quita, če mi uporabniki posredujejo takšna poročila:

http://si9.vojnaplemen.si/public_report/4a311d534fe64484b8166aab545c0f62

Napadajo pa v nočnega...In glejte koliko točk ima ta uporabnik, in koliko napadalec iz quita... Hja, sami geniji na "kupu".

veš.. glede nočnega napadanja.. so tud igralci, pri katerih boš naredu večjo škodo ko boš nabijal v nočnega kot pa ne.. ker bodo itak mislili da je fejk. in gre zid z 2o na o z enim nukom.. ;)
 

DeletedUser

Guest
jonke veš kaj ti vse predolgo pišeš hehe pa še gorenc si tak da sploh pa še škrt :p
 

DeletedUser

Guest
Pleme Quit!, ter POR napovedujeta vojno plemenu TI.
Priporocam, da se celoten svet skupaj poskusite organizirat, ter nam poskusate konkurirat. :)

Vsem TI-jevcem, pa zelimo vec srece na naslednjem svetu. :)


lp, Sock of Death
 

DeletedUser

Guest
Pleme Quit!, ter POR napovedujeta vojno plemenu TI.
Priporocam, da se celoten svet skupaj poskusite organizirat, ter nam poskusate konkurirat. :)

Vsem TI-jevcem, pa zelimo vec srece na naslednjem svetu. :)


lp, Sock of Death

HAHA grega dober si nas zdsasafsdsau no nisi smo to pričakovali in se pripravljeni tak da ja vso srečo :D branili se bomo koker se bo dalo drgač pa mi igramo za zajebancijo ne za res akr se tiče POR da ni zaveznik quit bi že itak šli po gobe drgač pa VSO SREČO ŽELIM VSEM
 

DeletedUser

Guest
HAHA grega dober si nas zajebu no nisi smo to pričakovali in se pripravljeni tak da ja vso srečo :D branili se bomo koker se bo dalo drgač pa mi igramo za zajebancijo ne za res akr se tiče POR da ni zaveznik quit bi že itak šli po gobe drgač pa VSO SREČO ŽELIM VSEM

Delo vohuna ni bilo uspešno? te je vseen potem "nedadfdasfdasgdso" :D
 

DeletedUser

Guest
Mislim, da nobena tema več na forumu ne bo delovala... Si5 je končan, si7 se zaključuje... si8 neznanka - veliko sporov... Si9 pa itak prevlada plemena QUIT in POR... takorekoč .... če ne boste odprli sveta po zeljah uporabnikov te igre.... Bo slovenski peskovnik čez 1 leto zamrl... kajti vsi boljši igralci zapuščajo slovensko sceno.. :D
 

DeletedUser

Guest
Evo strinjam se z mikiju :) moja želja :D zastonj premium točke dokler igraš :3
 
Top