Pogovor: Pet let Vojne plemen

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
5let-rdece.png

Tema za komentarje glede pete obletnice Vojne plemen.




 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Hvala za opozorilo! Zgleda, da sem se zatipkal.

Imate odličen spomin.

Lep pozdrav,
Grobi
 

spanija

Member
Reaction score
0
okej a speed server bo jutri rezerviran samo za nas pač slovence pa to al bojo lahko tudi tujci notri?? kakor do sedaj?
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Pozdravljeni,

Svet bo zaščiten z geslom, ki ga bomo objavili na tem forumu pred samim začetkom. Tako bomo omejili dostop do sveta, ki je namenjen samo igralcem Vojne plemen.

Lep pozdrav,
Grobi
 

spanija

Member
Reaction score
0
sam a se zavedate da bo lahko un speed igral samo 250 igralcev??? pa ure se glih ne ujemajo z vašimi edin če je un svet 2 uri za nami??
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Pozdravljeni,

Speed svet bo lahko igralo več kot 250 igralcev. Prvih 250 bo imelo brezplačen vstop, vsi ostali pa bodo morali imeli premium račun. V preteklosti smo že organizirali speed svetove za Vojno plemen in iz izkušenj lahko rečem, da ne bo več kot 250 igralcev.

Ura napisana v obvestilu je pravilna za naš časovni pas. Na Tribal Wars Masters so za dve uri za nami.

Lep pozdrav,
Grobi
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Pozdravljeni,

Speed se začne ob 19.00, torej bomo najmanj 10 minut prej objavili geslo.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Zanimivo

Pozdravljeni,

Speed se začne ob 19.00, torej bomo najmanj 10 minut prej objavili geslo.

Lep pozdrav,
Grobi

sam tolk speed se je že začel in gesla ni.
Pa še tolk ne vem kaj vam je da raj napamet govorite ko pa da bi šli raj pogledat na strežniški čas da bi se prepričal.
Groza!!!Sramota!!!
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Svet je sedaj odprt. Srečno vsem!

Geslo je SLO2014

Lep pozdrav,
Grobi
 

pobalin

Member
Reaction score
0
Saj ta speed bi moral biti ob 5 letnici slovenskega servera za slovenske igralce in veš kako se počutiš ko igra v njem 10/45 tujcev
 

DeletedUser

Guest
zelo je bilo zabavno in zanimivo igrati Speed,kjer sem bil 12 in bom končal z vojno plemen.Najdete me lahko na angleških svetovih.Lepo se imejte,ADIJO.
 
Top