Pogovor: Praznični SPEED turnir

woley837

Member
Reaction score
0
To je moj 1 speed svet na kar sem zlo ponosen ne pa ti ko se pametnega delaš svoje noobsko pleme sm prpelo do 3 mesta pa tut če mi vasi poberete sem bolši

http://http://http://prntscr.com/2erp6o

čaki, mislim da ti mešaš 2 pojma- noobsko in profesionalno - točno, zato sem jaz noob kao in prav tako moje pleme, ampk v resnici smo profiči ane? no vsaj zate smo!
 

Mr. Anonymous

Spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Zmagoval
Reaction score
0
že drugi speed je za mano in sem kar zadovoljen z izkupičkom glede na to da sem začel speed danes ob desetih in sem priplezal do 7.mesta

seveda čestitam zmagovalcem

LP Mr. Anony (bahir)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Čestitam vsem ki so se udeležili.Bilo je zanimivo,kar napeto.Noč smo prestali kot kaki taborniki za prezivetje.....škoda da ni večkrat speed:)....Prijatrlji vojne plemene ne se jeziti če ste izgubili saj pa imate še druge speede!! od španskih,francoskih......!...
 

DeletedUser

Guest
hehe sej to se ve podporo noben ne mara smo vam dali malo ponoč vam miru da ste se naužili :D

čestitam igralcem MILF dobr smo jih zdej pa lahko gremo vsi spat lepo

aja pa ne spraševat od kot je pleme MILF nastalo ker se boste smejali
 

DeletedUser

Guest
Končal 2h pred koncem, ker se mi ne da več klikat.
Zdaj se mi bodo vasi samo še lepo razvijale, zavezniki in soplemenjaki me bodo pa ščitili, ker smo najboljša ekipa- nekateri tega na razumejo in ne štekajo da je to igra ekip in ne posameznikov!

Na voljo imam še 14 plemičev, samo jih na žalost ne bom izkoristil

Lep pozdrav vsem soplemenjakom, vsem ki ste igrali in tistim ki se speeda niste udeležili.


Ob tem bi se rad še poslovil od Mladen-a, bolj znanega pod imenom calimero, čigar je bil tale speed njegova zadnja pustolovščina na vojni plemen!

Hvala, Matej- dadl


HVALA


calimero drži se želim ti sve naj naj v RL lajfu ne pozabit na sancesa ki si mi rešu rit včeri hehe :D

drgač pa ne bomo pozabi si4 z tabo tudi druge svetove si dober igralec zdej te že mal leta dajejo pa nsii več tak hiter :D (joke) tako da uživaj pa še pridi kaj pogledat nazaj v igro mogoče kaki speed na drugem serverju
 

DeletedUser

Guest
Dober speed, nepotrebni bonus, dobre borbe, očitna prevlada,... :p

s tem bi na hitro opisal tale dogodek...

Lepo je bilo spet igrat s calimerotom. Se mu je kar precej poznalo, da par let ni klikal po VP ampak vseeno zadej je bla dobra ekipca. crazy je pa tista pika na i, da MILF-ice niso TOP5 prevzeli :D
Kaj naj rečem, calimero fajn bodi, tebi in tvojim želim zdravo, srečno, veselo,...2014 in upam, da se bomo še kdaj dobili pa odigrali kakšno hitro partijo VP-ja.

....
 

cotl

Member
Reaction score
0
Dober speed! Na koncu sem že kr daleč prilezel v 4 urah. Komaj čakam, da pride si15 in še tam malo pokažem skille. Yeah:)
 
Last edited:

calimero

Banned
Reaction score
0
Hvala vsem,za lepe čestitke bilo je zame nepozabno.boljšega slovesa si igralec ne more zaželet.hvala podpori za ta 2 speeda tudi fajtali so se dobro in tudi zato jim čestitam.Tudi jaz vam vsem želim vse lepo v igri in v privat življenju.



Calimero vas ima rad
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Hvala vsem,za lepe čestitke bilo je zame nepozabno.boljšega slovesa si igralec ne more zaželet.hvala podpori za ta 2 speeda tudi fajtali so se dobro in tudi zato jim čestitam.Tudi jaz vam vsem želim vse lepo v igri in v privat življenju.



Calimero vas ima rad

Hvala, ter čestitke tudi tebi. Kot ekipa smo naredili nekaj napak, katerim se bomo naslednji speed poskušali izogniti in s tem postati večja nevarnost:cool:.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Grobi svoj kolendar bi poklonil svojemu oćetu,igra svet13 nick alen je najstarejsi igralec vp.
 

DeletedUser

Guest
čestitke mojim fantom za super igro ko pomisliš sploh ni bilo težko reskirat eno noč. Super je bilo sodelovati z maldenom in našo ekipo svaka nam čast dosegli to kar smo želeli.

Podpora super ste se držali, mislim da sem igralec kateri sem vam vzel največ vasi upam da nebo kakih zamir mislim da nebi smelo bit saj je samo igra v kateri dobivaš prijatelje in znance.

Sped super stvar več bi jih moralo biti naš nori matej je pač nor res kapo dol super je odigral končal celo dve uri prej in ševedno prepičljivo zmagal.

Calimero ali mladen res kapo dol pri teh letih tako klikat se borit vse nardit da boš pomagalpleme sem preimenoval na koncu RESPEKT CALIMERO iz enega preprostega razloga. Upam da se kdaj še vrneš da odigramo še kaki speed skupaj da nam pomagaš da nas naučiš si stara šola vpja in veš mislim da kake detajle ki jih maldi še nevemo. Veliko sreče v rl tebi tvoji družini in tvojemu prelepemu psu :D, Bodi pa pripravljen da boš še kaki speed odigral znami to definitivno ni tvoj zadnji. Upam da ti uspem pripraviti presenečenje katerega mislim da boš zelo vesel.

lp
 

calimero

Banned
Reaction score
0
čestitke mojim fantom za super igro ko pomisliš sploh ni bilo težko reskirat eno noč. Super je bilo sodelovati z maldenom in našo ekipo svaka nam čast dosegli to kar smo želeli.

Podpora super ste se držali, mislim da sem igralec kateri sem vam vzel največ vasi upam da nebo kakih zamir mislim da nebi smelo bit saj je samo igra v kateri dobivaš prijatelje in znance.

Sped super stvar več bi jih moralo biti naš nori matej je pač nor res kapo dol super je odigral končal celo dve uri prej in ševedno prepičljivo zmagal.

Calimero ali mladen res kapo dol pri teh letih tako klikat se borit vse nardit da boš pomagalpleme sem preimenoval na koncu RESPEKT CALIMERO iz enega preprostega razloga. Upam da se kdaj še vrneš da odigramo še kaki speed skupaj da nam pomagaš da nas naučiš si stara šola vpja in veš mislim da kake detajle ki jih maldi še nevemo. Veliko sreče v rl tebi tvoji družini in tvojemu prelepemu psu , Bodi pa pripravljen da boš še kaki speed odigral znami to definitivno ni tvoj zadnji. Upam da ti uspem pripraviti presenečenje katerega mislim da boš zelo vesel.

lp



Hvala imas moj veliki hvala.Če me boste rabili bom pač moral pomagat.Ne znam reči NE.Me pa res zanima kako presenečenje mi pripravljaš ?

Sorry podpora za dva posta. Danes sem zaćutil,da je moje popluvano ime opano.

Zato tudi slavim,kot bi zadel jack pot.

http://www.youtube.com/watch?v=OfAc16EGwJQ
 
Top