[Pogovorna tema] Nastavitve novega sveta

KrYPtOn

Member
Reaction score
0
pa razmerja 1:20 za prvih 60 dni treba ukinit, ter barbare da rastejo do max 1000 pik in da se dajo porušit stavbe :) hitrost 1, tako gradnja stavb kot premikanje enot, brez cerkve in v plemenu max 50 oseb ter DOLOČITI pogoje za zaključek serverja ob štartu ter unikit prepolovi čas gradnje! ter obvezno vključen limit fejkanja!! nočni bonus vsaj 7 ur, da lahko tudi spimo

in potem bo svizec zavil nekaj v folijo, kajne?

Ja razmerja gredo kasneje zelo na živce, cerkev je malo bedna, določiti pogoje za zaključek serveja ob štartu je mislim da obvezno (na tujih serverjih je to določeno na začetku) in prepolavljanje zgradb je brez vezno. Kdor da več za premium, ta zmaga..
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
... določiti pogoje za zaključek serveja ob štartu je mislim da obvezno (na tujih serverjih je to določeno na začetku) ...
Mi lahko poveš za tuj server, kjer določijo pogoje za zaključek navadnega sveta že ob štartu?
 

DeletedUser

Guest
pa razmerja 1:20 za prvih 60 dni treba ukinit, ter barbare da rastejo do max 1000 pik in da se dajo porušit stavbe :) hitrost 1, tako gradnja stavb kot premikanje enot, brez cerkve in v plemenu max 50 oseb ter DOLOČITI pogoje za zaključek serverja ob štartu ter unikit prepolovi čas gradnje! ter obvezno vključen limit fejkanja!! nočni bonus vsaj 7 ur, da lahko tudi spimo

in potem bo svizec zavil nekaj v folijo, kajne?

Sem pa mislu da ti tribe limit 50 memberjev ne sede ravno, ko si se pritozeval da je bilo na si7 narejeno zanalasc limit 60 da nebi mel celega KOHa iz 1 noter.

Ja js mislim da ce bo speed 1 bi moralo biti vsaaj 70 clanov noter, to gre na roko tistim, ki planirajo zavzeti svet. Ker ce je pogoj da naj eno pleme v koncni fazi kontrolira xx% , gre seveda vec clanov notri in je lazje prit do pogoja ce je pleme dovolj dominantno.
Tu si bi ninja le otezil delo, po moje, za kako leto ali dve.

Pase mi hitrejsi server trenutno.
 

DeletedUser

Guest
sam menim, da bi moral bit svet čimvečje hitrosti + igralci čimbolj skupaj, da bi bilo bolj zanimivo. pa barbarke do 3000, pa da se potem vidi, kdo lahko uspe, kdo ne. pa pešad obrambne vojske bi se morala za VSAJ 1/3 hitreje delat, da bi bila prednost napada posledično manjša.

pod takimi pogoji bom polek, drugače pa hvala lepa, počakam da se s4 konča (al pa da me prisilijo, da končam, v kar dvomim), potem bom pa se raje s+++++++++++++ etc. za(he)bal, kot tu gor, če ne bo vsaj nekega "speed" sveta. slovenskega "speed" sveta.

Mi lahko poveš za tuj server, kjer določijo pogoje za zaključek navadnega sveta že ob štartu?

sorry, samo to bi moralo bit povsod! ni fer, da si sproti zmišljujete, ker s tem samo zgubljate igralce. povejte v štartu kak je na stvari - magari dajte 2 opciji in basta.
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
sorry, samo to bi moralo bit povsod! ni fer, da si sproti zmišljujete, ker s tem samo zgubljate igralce. povejte v štartu kak je na stvari - magari dajte 2 opciji in basta.

Saj je vse jasno, 1 pleme ali 1 igralec mora imeti v lastni 80% odstotkov vseh vasi na serverju in potem začne teči 2/3 mesečni rok, in če v tem roku ni nobenih sprememb, potem je konec sveta. Vedno enako, znano vnaprej, torej?
 

i naravno dzej

New Member
Reaction score
0
hi alles i want to ask you administration can come maybe i met mij tribe play on w8 but we wil speake servich of english :( to problem
 

Flako

Member
Reaction score
0
Točnega datuma ne moremo razkriti vnaprej. Dejstvo je da se .si svetovi odpirajo vsake 3 mesece približno, tako da lahko rečem, da bo si8 odprt čez približno 1 mesec do 2 mesecev.
 

drinky

New Member
Reaction score
0
Točnega datuma ne moremo razkriti vnaprej. Dejstvo je da se .si svetovi odpirajo vsake 3 mesece približno, tako da lahko rečem, da bo si8 odprt čez približno 1 mesec do 2 mesecev.
No saj to smo hoteli slišati.
Vsaj jaz :D
 

DeletedUser

Guest
Dragi prijatelji, jaz sem tukaj govoril preko google prevajalec, ker sem v tujini. Oprostite, če ne morejo enterd vse. Tukaj sem samo vprašati, če ne bo svetovni paladin v to ali ne. Hvala vam.

S spoštovanjem,

Niveus Scorpion
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
Dragi prijatelji, jaz sem tukaj govoril preko google prevajalec, ker sem v tujini. Oprostite, če ne morejo enterd vse. Tukaj sem samo vprašati, če ne bo svetovni paladin v to ali ne. Hvala vam.

S spoštovanjem,

Niveus Scorpion

Hello, becouse you are not from Slovenia, you have right to speak in english , if you wish.
About your question about paladin, we dont know yet, we are still waiting for resoult of survey and then we will be able to tell for shore.
 

DeletedUser

Guest
Thanks for the awnser FLAKO.

And im from Brazil, but i know speak english...=P

CyA!
 

DeletedUser

Guest
Kdaj pa naj bi se odprl ta svet ??? Komaj čakam!! :)))
________________________________________________________________________

BaRCA <3 <3 <3
 

DeletedUser

Guest
Točnega datuma ne moremo razkriti vnaprej. Dejstvo je da se .si svetovi odpirajo vsake 3 mesece približno, tako da lahko rečem, da bo si8 odprt čez približno 1 mesec do 2 mesecev.

Here it is....=D
 

proevolution I

New Member
Reaction score
0
Imam pa tudi jaz eno vprašanje ALI SI LAHKO PAKETE PODARJAŠ KER TOLE SEM ZASLEDIL NA ENEM SVETU PA NISEM VEDEL Z TEM DELAT AMI MI LAHKO KDO POJASNI?
 
Top