Poslovitev iz VP

DeletedUser

Guest
No se le končuje svet poln dogodivščin in besednih bojev, le malokrat pravih v VP... Po svetu 7 se poslavljam od slovenskih svetov, vse dokler ne bodo podobne nastavitve kot na si1,si3,si5 in si7... Vse ostalo je usekano mimo .... Ko bodo igro krojili igralci in ne denar potem bo mogoče peskovnik spet zanimiv... :D

Lepo mi je bilo spoznati veliko čudovitih ljudi in igralcev. Obenem bi se rad še zahvalil vsem igralcem z katerimi sem delil čudovite izkušnje skozi tole igro. Želim vam vsem prijetno igranje, obilo uspehov ter zabave.


PS: Cuvajte mi na forumu Trnuljcico in penzionista (Gregata94)!!

LP MIKI
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Vso srečo na .net in tudi v RL. Enako fino je blo delit kkšne izkušnje ipd. upam da se še kje srečamo ;)

Haha drži jih bom popazil :p
 

DeletedUser

Guest
Vso srečo v življenju!

In predlagal bi, da se na innogames pošlje prošnja da naj naredijo na vp server kot je bil svet 1 in enega kot je bil svet 2(mogoče malo hitrejša)
Zastave, skrivnosti....sranja
 

DeletedUser

Guest
Miki vso sreco v rl, z tabo ni blo nikol dolgocasa. :)
Bomo se cuvali brezskrbi... :)


Lepo bodi.

lp, Grega
 

kinna92

Member
Reaction score
0
Tudi jaz se s tem svetom poslavljam od vp. In sicer ne zaradi nastavitev svetov, ampak zaradi preveč časa, ki ga ta igra zahteva...

Bilo mi je v užitek in v ponos igrati z vami.


Tebi Miki pa najlepša hvala za vse, kar si mi pokazal na vp.
 

DeletedUser

Guest
bol ko mislim bolj se mi zdi da nimam nobene volje več igrati te igre,zato se tudi jast posljavljam od nje
miki vso srečo v življenju ti želiva oba z evelino
hvala ti za vse
 

DeletedUser

Guest
tudi jaz se poslavljam.mogoce bom se kdaj prsu nazaj, sam se bo mogla igra zelo spremeniti, se predvsem pa slovenska ekipa vp.grem zdej na net al pa nemski server spilat, kjer vem da se ne bodo take bedarije dogajale kot tukaj.

srecno vsem
 

angryman

Member
Reaction score
0
Aide lepo je bilo nekaj časa igrati z tabo na s3 kasneje smo bili na nasprotnih bregovih...
Vso srečo v RL;)


Lp psenicka;)
 

DeletedUser

Guest
Hej, lepo je bilo spoznat igralca tvojega kova, upam da bomo še kaj sodelovali :p, lepo bodi....
pozdravi rožico ;)

Lp....midva s štimcem :D
 

lev11

Member
Reaction score
0
Svetove krojijo igralci ki izdajajo ne pa denar
na enki sem bil z prijavo pozen in sem se učil
resno sem igral svet 2
bil tudi na nekaj ostalih svetovih in takrat se je začelo
kolegi iz privat življenja ki so administratorji in igralci se poznajo
posledično se odzovejo pristransko
zato sem se skregal z motorko in nisem bil aktiven
upam da se je kaj uredilo in zato sem začel klikat
je pa na HR popolnoma drugačna izkušnja
podpora ti odgovori v 24 h
za stvari ki nimajo dokaza te ne blokirajo in ko so enega blokirali so obvestili tudi vodjo plemena in podali dokaze
v primeru da nimajo prav pri blokadi ti dodajo surovine ( izračunajo iz povprečja tvojega ropanja)
skratka v igro se ne vmešavajo kakor se to dogaja pri nas
vzrok zakaj bom klikal pri nas pa se ta - da sem spoznal veliko kolegov - ki se znajo zabavat
 
Top